За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 88

  • 19 970
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 751
Има ли други бебета над 4 месеца, които имат колики все още? Frowning1

# 31
  • Мнения: 4 039
Колко пъти спи през деня? При нас съня се оправи след като започна да спи само един път.
.

Само веднъж на ден, по два - три часа

# 32
  • Мнения: 376
Има ли други бебета над 4 месеца, които имат колики все още? Frowning1

Ние на скоро ще ставаме на 4 месеца ,
Още сме с колики! Ужасни са 😐😐😐

# 33
  • Мнения: 770
Има ли други бебета над 4 месеца, които имат колики все още? Frowning1
Слава на бог ние сме на 3 месеца и нямаме колики.

# 34
  • Германия
  • Мнения: 865
Колко пъти спи през деня? При нас съня се оправи след като започна да спи само един път.
.

Само веднъж на ден, по два - три часа
Тогава варианта наистина е да го будиш по-рано. Така обедния сън, ще дръпнете малко напред. Ще има повече време да изразходи енергията. Не е сигурно пак, че ще се оправи. Много е кофти. Аз много се мъчих, не заспиваше преди 3ч през нощта с месеци. Успех!

# 35
  • Мнения: 6 903
Имахме точно докато навърши 4м...беше ужас

# 36
  • Мнения: 4 999
Някой пробвал ли е Боуен терапия (масажи) срещу колики? В сайтовете доста ги рекламират, че помагат, но търся мнения от първо лице.

# 37
  • Мнения: 366
Някой пробвал ли е Боуен терапия (масажи) срещу колики? В сайтовете доста ги рекламират, че помагат, но търся мнения от първо лице.

Не баш от първо лице, нооо кака ми води нейната бебка.Тя е със силни колики и запек.Вече повече от 2 месеца ходят, мисля че е веднъж в седмицата.Казва че са много доволни.

# 38
  • Мнения: 844
Гледах клипчета и сама правех лек масаж и гимнастика с крачетата. Това в комбинация с много гушкане (да усеща топлина и близост) и еспумизан комфорт, както и пробиотик 🐼(въпреки, че беше на кърма) имаше най-добър резултат от всичко опитано

# 39
  • Мнения: 1 751
При бебетата, които нямат колики, изобщо ли отсъства плача?
Моето е на месец и половина и след хранене се скъсва от плач. Вече не знам дали да колики, защото не си свива крачетата.

# 40
  • Мнения: 751
Не е задължително да си свива крачетата Blush


Между другото се зачудих.. вие като родихте оставиха ли бебето върху вас? Thinking

# 41
  • Германия
  • Мнения: 3 425
Между другото се зачудих.. вие като родихте оставиха ли бебето върху вас? Thinking

Да, и двете ги оставиха върху мен докато ме шият. И двете ме оакаха веднага, малките прасенца. И двете ги сложих веднага на гърда, синът ми засука и поне 30 минути не пусна. Взеха ми ги само за малко, колкото да ги измерят, прегледат и им сложат по един памперс, после ми ги дадоха да си ги гледам

# 42
  • Мнения: 6 903
Бях секцио и да дадоха ми я веднага още не беше изкъпана 😃

# 43
  • Мнения: 751
На мен само ми го показаха отдалеч. Дадоха ми го чак след 4 часа... Frowning

# 44
  • Мнения: 758
В коя болница ги дават след секцио?

Аз раждах в Надежда и въпреки че съм много доволна, като родих я долепиха до мен само за минутка и ми я взеха. Висях 12 часа в интензивно без нея Sad а не ми беше лошо, нито успях да спя..

Общи условия

Активация на акаунт