За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 88

  • 20 141
  • 782
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 967
След раждането бяха на Аптамил Пре, като станаха 3 кг минахме на Лактана. Не съм пробвала друго мляко, приеха го веднага, изкарваха си по 3-4 часа без проблем. Вечер се будят за едно ядене към 5,но и до днес си е така а вече са на 1 година. Запек никога не са имали.

# 721
  • Мнения: 770
След раждането бяха на Аптамил Пре, като станаха 3 кг минахме на Лактана. Не съм пробвала друго мляко, приеха го веднага, изкарваха си по 3-4 часа без проблем. Вечер се будят за едно ядене към 5,но и до днес си е така а вече са на 1 година. Запек никога не са имали.
Ние като се роди сина ми и ни изписаха  бяхме на хип комбиотик 1 до като дойде кърмата.
След  това се кърмихме но имаше период от време когато бях настинала доста и тогава беше на млякото на хип.
След това ни откриха рефлукс и ни изписаха хип анти рефлукс.
Вашето мнение за хип комбиотик 1 какво е..

# 722
  • Мнения: 304
Да ви питам с какво да изпера дрешки изцапани с течно жълто ако? Кисна ги в едно прахче за петна, избледнява, но не се маха.
Благодаря.

# 723
  • Мнения: 778
Май беше към 20-25 лева.
Колко струва ?
Може ли някоя от Вас, да прикачи снимка как изглежда уреда за измерване на влага? В интернет ми излизат най-различни. Нещо не схванах.

Ето го нашия. От Лидл го взехме. Моля, не ми се карайте много за градусите и влажността. За първи път изпускам контрол. Smile

# 724
  • Мнения: 375
Да ви питам с какво да изпера дрешки изцапани с течно жълто ако? Кисна ги в едно прахче за петна, избледнява, но не се маха.
Благодаря.

Ползвам Фрош спрей за предпране.Пръскам, разтърквам и оставям 5-10мин.После направо ги пускам в пералнята.Доволна съм и за ако и за петна от ядене Simple Smile

едит и за метеостанцията

ето такава е нашата, около 20лв беше Simple Smile
(темп е след проветряване Simple Smile )

# 725
  • Германия
  • Мнения: 3 465
Петната от ако ги пера с един сапун за петна от дм (Gallseife), върши чудеса! Сапунисват, търкам, изстисквам пяната и повтарям ако има нужда, после пускам в пералнята и няма следа от петна после. А това упражнение го правим поне 1-2 пъти седмично, имало е моменти и всеки ден да имам оакани бодита 😱

# 726
  • Мнения: 15 356
Глас и от мен за сапуна от ДМ,всичко маха.

# 727
  • Мнения: 770
Да ви питам с какво да изпера дрешки изцапани с течно жълто ако? Кисна ги в едно прахче за петна, избледнява, но не се маха.
Благодаря.

Ползвам Фрош спрей за предпране.Пръскам, разтърквам и оставям 5-10мин.После направо ги пускам в пералнята.Доволна съм и за ако и за петна от ядене Simple Smile

едит и за метеостанцията

ето такава е нашата, около 20лв беше Simple Smile
(темп е след проветряване Simple Smile )
Ние имаме същото и сме много доволни постоянно следим влажността и температурата и градусите

# 728
  • Мнения: 7 352
От мен глас за Фрош🥳

# 729
  • Мнения: 4 179
И ние сме с термометъра на Cangaroo, не беше много скъп и върши много добра работа

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Май само аз не следя t°, влажност и т.н.

За петна ползвам Спот.

# 731
  • Мнения: 3 777
И аз нищо не следя.Всъщност няма нужда да го правя.Отопляваме се на газ и температурата е една и съща денонощно в цялото жилище.Влажността предполагам е чудесна щом нямаме влага никъде,камо ли мухъл.
Не ползвам никакви препарати за петна.Пера с Ариел бебе и до момента нямам дреха,която да не се е изпрала.

# 732
  • Мнения: 515
Аз взех на фрош спрей за петна, но не се изпират. Нашите са предимно от храна, де..
Иначе, ако се случваше да изцапа бодито с ако - натърквах с Тео бебе сапун и оставях така да си стои, докато пусна пералня. Някои дрехи оставаха с петната, ама не съм се задълбочавала да ги премахвам.

# 733
  • Мнения: 1 764
Майки, едно спешно питане: днес на бебчо му сложиха шествалентната ваксина Hexacima. Забравих да попитам има ли ограничение за къпане, да не мокрим крачето и мястото? Например два-три дни да не се къпе?
Друго-препоръча ни педиатъра кул пач. Обаче не питах на мястото на инжекцията ли да го слагам или на друго място? На опаковката пише, ако има температура. Ако няма да слагам ли пач?
Има ли опция да не вдигне температура от ваксината, много се притеснявам, понеже е със супер чувствителен стомах и като цяло много емоционално дете, как ще понесе ваксините.

# 734
  • Несебър
  • Мнения: 529
Днес избягвайте да го мокрите на мястото на убождането.
Куул пач се слага на боцнатото, за да облекчи мускулната болка. Отрежете лентичката на половина и залепете с лепенка, след два часа сменете с втората половинка.
Не всяко дете вдига температура от ваксина. Следете го.

Общи условия

Активация на акаунт