Образователен Говорилник: 12-та сбирка на Ордена на Кокичето

  • 18 458
  • 755
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 276
Ако още не чувате птички и жужене навън, спокойно - това е защото сме във фаза Кокиче Simple Smile. Да съберем братството.

Лайтмотив: Аз хем нищо не планирам, хем имам планове за лятото... Автор: Фран

И аз така - само искам да дойде, да е хубаво, топло и цветно Flowers Hibiscus.

Предишни теми:

тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема 5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
тема 11

# 1
  • София
  • Мнения: 6 626
Аш, благодаря за темата. Много ми харесва лайтмотива. Не само за лятото, ами и за зимата ще съм така, не съм се отказала от едни непланувани ски. Бяхме в Катарино четв-съб - ами много ми хареса. Нямам забележки. Към хотела - към пистита на Банско имам, толкова меки писти, язък им за хвалбите. Дори не беше валяло предния, а по-предния ден, т.е. би трябвало да са обработени. Сега остава да отида и в Хот спрингс и да реша къде да бъдат неплануваните ски. Планирам ги през седмицата, по време на онлайн обучението, мисля да влиза само в часовете по мат/бел заради това, че е в 7 клас, през другото време да караме.

# 2
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Охоооо!
Нова тема нов късмет!
Благодаря, Аш!

# 3
  • София
  • Мнения: 17 142
Какво е това кокиче, бе, Аш Grinning
Благодарско за темата, както винаги чудесна!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 276
Охоооо!
Нова тема нов късмет!
Благодаря, Аш!
Моля!

Обърках се и постнах в другата тема Joy

А отзиви за Русковец "Добринище"?

Какво е това кокиче, бе, Аш Grinning
Ми нали е януари - още няма теменужки Blush Юнската ще е Името на Розата.

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Чакам с нетърпение да мине зимата и да дойде време за кокичетата. Между "искам" и "не смея" да планирам съм.

# 6
  • Мнения: 6 269
Че ние вече имаме кокичета в къщи. От градината на балдъзата.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 854
Аш, пропусна да кажеш и "без класа". Ама то пък се подразбира, че като си без произход, си и без класа. Smirk

Мерси за темата!

Като гледам какво затопляне се задава, нищо чудно и минзухарите да цъфнат.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 276
Аш, пропусна да кажеш и "без класа". Ама то пък се подразбира, че като си без произход, си и без класа. Smirk
Ама моля ти се - няма да ни стигне времето, ако седнем сега да изброяваме всички дефицити, които следват липсата на "произход"  Satisfied

# 9
  • Мнения: 5 623
Неусетно мина и новата тема дойде. С усещане за пролет.  Което е прекрасно.

С благодарност специално за уникалния свеж полъх от Аш, с неповторимия стил на Амели, с неподражаемия хумор на Санака, с оптимистичния скептицизъм на Лейка, с която говорим на един език, със сериозната и отговорна бизнес мъдрост на Шарки, с обич и уважение за всички други, както и пожелавам на всички собственици на малки бонбони да научат английския писмено и говоримо още в ПУК.

# 10
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Еееех Нот!
Такова настроение донесе!!!

# 11
  • Мнения: 7 214
Аш, благодаря и за темата Flowers Hibiscus и за лайтмотива Heart, и за кокиченцата.Heart Eyes

От човек, който обича да планира се превърнах в непланиращ такъв. Ми, повече се харесвам.
Изпуснала съм ви тези дни. Завърнахме се от тридневно непланирано спа преживяване. (Със ските и аз не се разбирам).
Кво да кажа? Нищо не напомняше, че сме в пандемия, освен симпатичните маски на персонала на хотела, смъкнати ниско под брадичката/на повечето/, които можеха да минат и като част от униформата.
Дано не ни излезе през носа това, но на мен наистина ми писна да живея в страх и между 4 стени.

# 12
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Аш, благодаря за темата!
К’ва пандемия. Половината от семейството са на село. Прегладнели се сетили за съседно-селския ресторант (много добър бтв) и плахо се обадили да питат дали работят и дали могат да вземат храна за вкъщи. Никакви проблеми! Отишли да си вземат храната, то няма къде да се разминеш от народ, претъпкано, че се пука по шевовете. И никой не е с маска. Мъжът ми се почувствал като лошия в каубойски филм като влязъл с маската и всички погледи в него. Ядосваше се, че даже се връщал да си я вземе, а то такова впечатление да произведе.
Купонджиите всичките го изкараха, за това не растат бройките, сега ще лази бавно нагоре, стига да не се окаже, че срещу новите щамове имунитет няма.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 557
Аш, благодаря ☃❄
Ако вчера сте видели една лелка, която ревеше с глас по пистите на Боровец - аз съм била. Не вярвах, че въпреки еджедневните упражнения и задължителните крачки, едногодишното затваряне вкъщи ще се отрази така пагубно на физическата ми форма. Щях да умра на пистата, съвсем сериозно, такава болка в краката не съм изпитвала, да не говорим, че след две спускания краката ми трепереха и не можех да натисна езиците на обувките. Срам.
След вчерашното фиаско, днес станах, пих кафе и хванах гората - буквално. Ходих от Княжево до Златните мостове и обратно. Краката ми парят, всичко ме боли, но емоционално съм заредена.

# 14
  • Мнения: 5 623
Иди от Златните до Кумата. Ще се заредиш двойно. Аз повече не повтарям.

Най е гот да отидеш пеша от Центъра до Люлин да си вземеш наема от апартамента. Гарантирано зарежда, осмисля неделята и е полезно за здравето.

Общи условия

Активация на акаунт