НОЕМВРИЙСКИ мами - диви! Бебовците - приказно красиви!!!

  • 14 156
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 034
Здравейте, и Марена като Бобо на Мишенце е с разстройство.Засега без повръщане и температура. Сутринта ме викнаха от детската градина да си я прибера, после чакахме около час пред лекарскоя кабинет и това е..някакво гадно вирусче, явно. Извикали са над 10 майки от градината. А снощи и сутринта нищо и  нямаше, беше си ок. Та сега си обясняваме какво е това "диета" и защо не може да яде нещата, които и се ядат.
Така че, утре има вероятност и да пропусна лекцията, въпреки че не е повторила разтройството от това в детската. Всичко зависи как ще е нощес, но при всички случаи няма да я пращам на градинка, а не знам дали е редно да я водя сред толкова бременни, ако е вирус, така че май без мен ....
Мишенце, дано Бобо бързо се оправи, ако можеш някак си да го накараш да пие поне водичка - да не сеобезводни...стискам палци.

# 226
  • Мнения: 183
      Да бе точно, натриев цитрат както е писала Karil. Има го и на ампули, но не е много приятно на вкус - солено-кисело доколкото се сещам. Пробвай със Спрайт, има ефект. Пък и сигурно ще иска да го пие без да го насилваш.

# 227
  • Мнения: 2 274
  Момичета, сега се върнах от консултация! Утре трябва да ходя да ми вземат изследвания сутринта! Качила съм още 3,5 кила от миналия месец и вече съм 61,5  #Crazy! Направо незнам какво ще правя ако продължавам така! С Вили бях 62,5 три седмици преди да родя! Бързо ги смъкнах, ама нали уж с второто ставало по-бавно та съм малко притеснена! Взех си иначе болничния за 45-те дни, а на 16.10 ще ми дадат всички документи! Акушерката и тя ми каза, че е много вероятно заради тесния таз да съм секцио, но ще видим! Както и да раждам все си ме е страх от възстановяването после  Tired!
  Мишенце, дано Бобо се оправи по бързо  Praynig! И аз на моя съм му давала натриев цитрат за повръщането, а против обезводняване знам че се дава глюкоза! Иначе при чревни вируси на нас са ни изписвали Sumetrolim, но е унгарски и едва ли ще го има при вас! Иначе за запичане - чай от шипки или компот от дренки!
  Иве, много сте готини на есенния празник! Дано на Марена вече да и е минало и да е нещо моментно от храната!  Peace
   За щъркелите и аз съм " ЗА"! Моят тел. е 0896 245954! Ако иска Цвети да ги пише в началото на темата!
   Чао за сега от мен!   bouquet

# 228
  • Мнения: 1 064
Здравейте, ноемврийски майчета красиви! Сега се прибирам от разходка и след освежаване  bath1 веднага се включвам.
TALI1, аз за момента съм се "снабдила" със стрии  от вътрешната част на бедрата и с целулит по дупето и краката, независимо от мазене...за премахването ще му мисля като се появи бебо...А идеята за "щъркели"-те  stork-boy stork-girlкато при октомврийките я одобрявам, ама трябва и другите мами да кажат...
Вени, благодаря за пожеланията и браво за избора на име за момиченце...    Hands Clap Всички, които носят името Деница сме много готини и послушни 4470...и скромни... Embarassed
Мишенце, iviche надявам се малките ви съкровища бързо да оздравеят и всичко да се окаже просто временно неразположение! Стискам палци! Praynig
Добре дошла и на новата ноемврийска мама Анджиbouquet Леко добременяване с нас и послушно и здраво беб4е през ноември! passifier

Щях да забравя да се похваля Flutter...издържах при козметичката и сега ми е едно хубаво Blush...само дето се притеснявах толкова...
Хубава и спокойна вечер! Flowers Bouquet

# 229
  • Мнения: 1 986
  Хайде и аз да дам отчет Wink Днес купих първите дрешки на бебунка-2 плюшени гащеризончета/малко са големички Embarassed,ама нали момата ще расте.../;имах намерение да купувам и комплект за изписване,пелена...- но не съм и предполагала,че ще ми е толкова трудно  и ще се чувствам като в небрано лозе Crazy-голям избор по магазините,най-различни материи и производители-да се чудиш какво да вземеш-накрая,след като за 2 часа обикаляне купих само тези две нещица,реших следващия път да взема някоя опитна мама с мен-за съветник Wink
   Аз не искам да казвам голяма дума,но килограмите са ми +9 до момента,и не се забелязва никаква поява на стрия Wink-не е късно,де Confused
   И на мен днес ми мина през ума мисълта,как ще се уведомяваме за появята на бебчовците Thinking-аз лично ще си запиша телефоните на няколко от вас,и ще пращам съобщения от болницата LaughingМоят телефон е 0889 00 11 23.
   Хубава вечер от мен Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 2 673
  Мами, предпочитам моя щъркел да е моя мъж..живот и здраве. Той ще ви уведоми за евентуални събития покрай мен. Защото в Шейново бях в една стая с една родилка\чакаше секцио\ и непрекъснато и звънеше телефона, струва ми се че е доста нажежаващо да ти звънят, пък след раждането да те поздравяват. Моя приятелка след секцио всичките колежки я бяхме изтормозили от звънене още докато е била в реанимацията...Та аз моя телефон няма да го дам. Знае го само Рени . И на Мина бях го давала  bouquet

# 231
  • Мнения: 3 034
Karil, доколкото разбирам идеята е мамата, която е родила, да звънне на някой от тези телефони и да съобщи новината. А хората с телефоните да я напишат във форума. Изобщо не става въпрос 100 майки-ноемврийки да се изредят да честитят на родилката. Peace

# 232
  • Мнения: 1 064
Karil, доколкото разбирам идеята е мамата, която е родила, да звънне на някой от тези телефони и да съобщи новината. А хората с телефоните да я напишат във форума. Изобщо не става въпрос 100 майки-ноемврийки да се изредят да честитят на родилката. Peace
И освен 100 майки, още толкова роднини и приятели! Уджаас! Mr. Green

# 233
  • Мнения: 3 216
Аз съм ЗА щъркелите. Така че ако решим да се прави списък с номерата, ще дам и моя Peace

# 234
  • Мнения: 2 673
........аааааааа    Joy  ами щом няма да има телефонен тормоз аз съм ЗА, то и без това моя  Joyщъркел трудно ще литне..  Особено напоследък нали все му готвя вкусни нещица , само и само да не отлети на някъде.. smile3532 smile3532

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 23:03 от karil

# 235
  • Мнения: 483
Здравейте сладурани!  Hug

Не съм писала 3 дни и много ми липсвахте, но родителите ми ни бяха на гости и не остана време.  Confused

По отношение на това коя ще е следващата мама, има голяма вероятност да съм аз.в четвъртък бях на преглед за бъбрека и нефроложката потвърди, че след 36 седмица е хубаво да раждам и в никакъв случай по-късно от края на октомври  #Crazy В четвъртък съм при Доки и последно ще се решава кога и как ще раждам, но той самият смята, че трябва да е в 37-38 г.с., ако искам със сигурност да си запазя бъбрека  Sad

Взех си и болничния за 45-те дни и го занесох в офиса.

И аз вече мога да се похваля ... доставиха ни кошарката и скрина  Joy Сглобихме ги и ги подредихме по местата им.Купихме и матраче, спално комплектче, обиколник и олекотена завивка.Вече сме почти готови за бебка  Simple Smile

За дрешките аз купих прахът на Сано Максима и мирише мнооого приятно, а и пере страхотно.Освен това една приятелка каза, че бил много икономичен.  Peace

Момичета вие направо ме окуражихте да се подложа и аз на кола маска на интимните части  Embarassed До сега все се страхувах, но като гледам колко сте смели .А и вече нищо не виждам там  Blush
Иначе и аз смятам да ходя тази седмица на фризьор, следващата и на козметик и педикюр.Трябва да сме красиви за нашите бебчета   Simple Smile

Аз нямам за сега стрии, но въпреки, че съм качила само 8 кг ми се появи малко целулит по краката и дупето  newsm78.

Пожелавам на Мишенце и Iviche скорошно оздравяване на дечицата.    Praynig

Честита годишнина на Деничка със закъснение   bouquet Бъдете много щастливи и влюбени и едно сладко и здраво бебче скоро  baby_neutral

Добре дошла на мама Anji !   bouquet

Утре и аз ще гледам да дойда на лекцията на "9 месеца" и се надявам да ви разпозная, за да се присъединя към вас.  Simple Smile

Чао за сега и целувки на бебчовците!  Hug

# 236
  • Мнения: 3 216
Карил, ама голям щъркел си отглеждаш ти  Laughing Сигурно доста си го поглезваш...

Lightblue, то значи съвсем наближило при теб. Дано всичко се развие, като е най-добре за теб и за бебчето  Hug Пък интимните части и аз не си ги виждам вече, но хванах татито за личен коафьор - оказа се, че за него било удоволствие и нямал нищо напротив да го назнача на постоянен договор ...Joy

# 237
  • Мнения: 2 274
Пък интимните части и аз не си ги виждам вече, но хванах татито за личен коафьор - оказа се, че за него било удоволствие и нямал нищо напротив да го назнача на постоянен договор ...Joy
    Оооооооо, ама той нашия тати от години е назначен на постоянен договор  Mr. Green! Аз нямам право да пипам там  Embarassed! Сега обаче имайки предвид сухия режим му идва в повечко фризирането ми  Crazy!

# 238
  • Мнения: 2 332
Lightblue - няма да се шашкаш - щом като докторите са преценили че по-рано ще трябва да родиш - значи няма как... Всичко ще е наред, сигурна съм!  Peace

Мишенце, Ивиче - стискам палци бързо да се оправят дечицата - Йоана реших да не я пускам на градина тази седмица също - само хрема има засега и покашля, но реших да не рискувам... Кофти, защото и аз няма да мога да дойда утре на лекцията и на последващото похапване - момичета, ще чакаме снимки!

Дени4ka - браво че си се престрашила за козметика - и аз практикувам този вид обезкосмяване, а по принцип не съм много държелива на болка - значи щом аз мога - и всички вие ще можете!  Wink

За щъркелите - и аз съм "ЗА" идеята Simple Smile.
Приятна вечер от мен!

# 239
  • Мнения: 325
МАЦКИИИИИИ, УТРЕ СРЕщА ПРЕД шАДРАВАНчЕТО НА СЕРДИКА-както каза вече ФЪСТЪчКА и после която желае 12ч ПРЕД УГО на ВИТОшКА ИЛИ НЯКОЯ АКО ДОЙДЕ ПО-РАНО ДА ЗАПАЗИ МЕСТАААААААА
     
   Едно голямо ЗА телефоните!
  Добре дошла на мама АНЖИ

Общи условия

Активация на акаунт