Бившата ми приятелка ме преследва.

  • 6 694
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 749
Не мисля, че е разумно някой да си сменя работата поради някаква истеричка. Точно там би имало много свидетели и ако се повика полиция или даже служебната охрана на фирмата, ще я изхвърлят като мръсно коте.
Жената явно има психически проблеми. И аз гласувам за пълен игнор, а в случаи на агресия - за жалба в полицията и непременно да има свидетели.

# 61
  • Мнения: 6 417
Единственият изход е да я разочароваш от себе си. Кажи й нещо, с което да я обидиш.

# 62
  • Мнения: 174
Колко точно луда- имам приятел, дето спа с една на морето и тя му пращаше снимки на входната му врата и му написа с ключ “обичам те” на колата. Обаче авторът не отговаря, което ме навежда на мисълта, че сигурно чат-пат ѝ пуска “за доброто старо време” и тя после си внушава ли, внушава 😁
П.П. Имах аз един ненормален бивш, който ми каза да си сменя професията, защото имал връзки в моя бранш и уж имал моя гола снимка (странно откъде и как без мое съгласие) и щял да я разпрати. Всякакви ги има.

# 63
  • Мнения: 146
Здрасти Д_Д,

не мога да пропусна липсата на активност в последните няколко седмици, дано бившата не те е хванала натясно и да си вързан за някоя спалня, докато ние се чудим дали да останеш на работа или не Laughing
Действията й определено са нестандартни за целите, които си е поставила - но точно това е важното в случая. Не иска да ти съсипе живота, да си смениш работата, да обикаляш районните и да страдаш - иска да се съберете Simple Smile
Надеждата умира последна, и що не умира - най-вероятно щото си сам. Намери си спешно нова приятелка Thinking

# 64
  • Мнения: X
Може вече да го е килнала и затова да го няма 😆
Знаете реплики от типа:
"Ако няма да е мой, няма да е ничий" 😆

Общи условия

Активация на акаунт