Отчаяна самотница с надежда за любов и още много

  • 11 070
  • 139
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Обаче, ако си мислиш, че един секс ще те "отпуши" и няма да си толкова затворена и със странни мисли, жестоко се заблуждаваш.
Общуването се развива чрез повече общуване! А не чрез секс. Има един стар лаф "сексът не е повод за запознанство".
защо бързат да правят секс така и не разбирам то аз съм без първата целувка даже

# 76
  • Мнения: 51
Обаче, ако си мислиш, че един секс ще те "отпуши" и няма да си толкова затворена и със странни мисли, жестоко се заблуждаваш.
Общуването се развива чрез повече общуване! А не чрез секс. Има един стар лаф "сексът не е повод за запознанство".
Изобщо не свързвам двете неща
Връзките и запознавата са като недостижим идеал, а е*ането е евтиното решение, по-"лесния" изход....
В крайна сметка обаче нито едното от двете не се случва🤷‍♀️

Обаче, ако си мислиш, че един секс ще те "отпуши" и няма да си толкова затворена и със странни мисли, жестоко се заблуждаваш.
Общуването се развива чрез повече общуване! А не чрез секс. Има един стар лаф "сексът не е повод за запознанство".
защо бързат да правят секс така и не разбирам то аз съм без първата целувка даже
Реално и аз също съмммм

# 77
  • София
  • Мнения: 38 628
А защо бързаш за връзка също? В училище си, в момента си в топа на топа на общуването с много хора. Ако сега нямаш с кого да излезеш и да се запознаеш с още хора, значи наистина нещо не е наред.

# 78
  • Мнения: 51
А защо бързаш за връзка също? В училище си, в момента си в топа на топа на общуването с много хора. Ако сега нямаш с кого да излезеш и да се запознаеш с още хора, значи наистина нещо не е наред.
Асоциална интровертка със страх от обществото съм, и ако решите да ме питате защо и от какво толкова пък ме е страх... Ами именно от подобни изказвания и констатации, че не съм в реда на нормалното, като какво всъщност е нормално....
Като такава личност съм се оформила, било то заради някакви травми от детството или разни влиятелни хора, филми, книги. Живота ми е факт, аз съм на тази земя и заслужавам също толкова внимание, любов и каквото и да било, колкото и всеки друг, и Не казвам, че чакам наготово.
Ще ви помоля, ако четете това да сте по-деликатни занапред, тъй като лесно се афектирам, макар и да не ви познавам. Ако искате да изкажете мнение спрямо мен, моля да се съобразите, че съм на 17 и да си спомените как сте се чувствали вие на моята възраст, независимо колко скоро е било това и да не ми лепите етикети "сбъркана" и "не наред с главата"
💌

# 79
  • София
  • Мнения: 38 628
Не съм казала "главата".
Казах " нещо".
Можеш да четеш, нали?
Аз не знам защо си седиш вкъщи и пишеш и нямаш поне една приятелКА, с която да излезеш.
То и аз бях леко затворена, ама чак пък толкова...

# 80
  • Мнения: 215
Момичето е по-зряло за възрастта си. Това не значи, че е луда.

За секса и любовта можеш да си експериментираш на воля, но умната. И ще откриеш твоето.

# 81
  • Мнения: 51
Момичето е по-зряло за възрастта си. Това не значи, че е луда.

За секса и любовта можеш да си експериментираш на воля, но умната. И ще откриеш твоето.
Благодаря🙏

# 82
  • Мнения: 8 937
Gentleman1, наистина ли не виждате проблем в отношението и към мъжете? Поласкана е, когато някой и крещи от колата си. Мисли, че изнасилването е приемливо. С тази "зрялост" кой знае до какво може да се стигне.
Namrushtena, не Ви съдя, но Вие сте още дете. Няма нищо зряло в това да не се цените и да приемате каквато и да е форма на насилие в отношенията си.

# 83
  • София
  • Мнения: 38 628
Пак да попитам - имаш ли съученички или приятелки, с които излизаш редовно?

# 84
  • Мнения: 2 204
Абе вие нормални ли сте? Не прочетохте, ли че невинната самотница изпитва съжаление към изнасилвачите и няма против да им стане жертва. То бива подигравка, ама чак пък толкова.
Изнасилвачите и те душа носят и те са хора.

# 85
  • Мнения: 215
Gentleman1, наистина ли не виждате проблем в отношението и към мъжете? Поласкана е, когато някой и крещи от колата си. Мисли, че изнасилването е приемливо. С тази "зрялост" кой знае до какво може да се стигне.
Namrushtena, не Ви съдя, но Вие сте още дете. Няма нищо зряло в това да не се цените и да приемате каквато и да е форма на насилие в отношенията си.

Не мисля. На младите хора просто им идват по някога такива мисли. От възрастта е.

Том и Джери като се размазват, запалват, пребиват... това значи ли, че децата са насилници и т.н. щом ги гледат.

# 86
  • Мнения: 51
Пак да попитам - имаш ли съученички или приятелки, с които излизаш редовно?
Не
Преди седмици излизаха с няколко момичета поотделно, но те се дистанцираха от мен
Едната каза, че твърде много я предразполагам да говорим на тъжни теми и, че съжалява за многото неща, които ми е споделила
Имахме една група в месинджър с няколко съученици, където да си пращаме разни неща и да си подсказваме на контролни примерно, аз напуснах тази група, защото не виждам смисъл да съм в нея, не смятам че принадлежа в нея
Като цяло не се чувствам добре и освободено, когато излизам (нашите не ми дават пари и не мога да си купя примерно един сок, а ми е неудобно другите да ме "черпят" и да им дължа пари)
Не усещам разбиране от отсрещната страна, може би приемам приятелството грешно и то всъщност е безгрижно и чисто, а не постоянно споделяне на депресарски мисли или там каквото правя аз


Gentleman1, наистина ли не виждате проблем в отношението и към мъжете? Поласкана е, когато някой и крещи от колата си. Мисли, че изнасилването е приемливо. С тази "зрялост" кой знае до какво може да се стигне.
Namrushtena, не Ви съдя, но Вие сте още дете. Няма нищо зряло в това да не се цените и да приемате каквато и да е форма на насилие в отношенията си.

Не мисля. На младите хора просто им идват по някога такива мисли. От възрастта е.

Том и Джери като се размазват, запалват, пребиват... това значи ли, че децата са насилници и т.н. щом ги гледат.

Просто мисли са си, ще си минат и заминат

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 14:30 от namrushtena

# 87
  • Мнения: 3 350
Абе пийте си 'апчетата бе 'ора !

# 88
  • Мнения: 8 937
При нея става дума за мисли, които увеличават риска някое момче/мъж да я изнасили и тя дори да не подаде оплакване, защото ще го приеме за форма на любов...

# 89
  • Мнения: 31 966
След като момичето директно ти е казала, че си депресираща и отрицателна, да твърдиш обратното, няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт