Американски колеж - двадесет и втора тема

  • 49 471
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 5 054
Пак ли аз ще съм първата с възмущенията?
Оф...
Всичко вървеше така добре и без проповедник със съмнително качество на речта, а и също толкова, ако не и повече, съмнителносст по отношение на “сценично поведение”

Идеално беше да сменим сълзите със смях.

Късмет на Випуск 2021!

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 23:04 от Prizma

# 661
  • Мнения: 24 661
Пак ли аз ще съм първата с възмущенията?
Оф...
Всичко вървеше така добре и без проповедник
Аз по-рано се възмутих и спрях да гледам Close
И за да не се възприеме като хейт ще попитам майките кога са се вълнували повече.
Когато са приели или сега, когато завършват децата им?

# 662
  • софия
  • Мнения: 5 000
Честито на випуск 2021! Много да са здрави, щастливи и успешни!
Чудесна емоция!

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 20:57 от Амели

# 663
  • София
  • Мнения: 284
Беше много емоционално, дори и гледайки церемонията не на живо.
На добър път на всички завършващи и много успехи от тук нататък.

# 664
  • София
  • Мнения: 16 214
Г-жа Рамацоти, аз си поревах когато влезе на изпита в Колежа, поревах си и сега, по време на изпълнението на хора. Когато видях, че в приет, пак се вълнувах, но не плаках, а подскачах от радост.

# 665
  • Мнения: 24 661
Дай Боже всекиму такива сълзи!!!!
За тези моменти си струва да живеем.
Всичко ще е по вода, такъв дъжд се излива Smile

# 666
  • Мнения: 35
На добър час на Випуск 2021! 👨🎓👩🎓
Доста от тях бяха с шалчета🎗🎗🎗, което е показателно за труда и успехите им.
Поздравления за грижите и подкрепата на родителите на тези прекрасни младежи. Церемонията по завършването ме развълнува 🥲.
Как ли ще е като дойде и нашият ред?!

Последна редакция: вт, 18 май 2021, 00:49 от Teen4e

# 667
  • Мнения: 5 425
Как ли ще е като дойде нашият ред?!

С времето. И неочаквано бързо.

# 668
  • Мнения: 35
Как ли ще е като дойде нашият ред?!

С времето. И неочаквано бързо.

“...Много мина, мъничко остана!...”, затова и тренирах днес с кърпички подръка пред екрана на компютъра! 😊
Аз не пиша много в темата, но я чета редовно! Открих я след приема в Колежа, търсейки информация от извора за това, какво предстои занапред. Винаги сте ми били полезни! Благодаря!
P.S. Днес, докато спортувах в зала за групови занимания, за моя приятна изненада ме приближи симпатично девойче, което с кутия бонбони в ръка и закачлива усмивка ме почерпи. До днес не бях забелязала, че има две толкова млади девойки в групата. Като я попитах какъв е повода, тя свенливо, но и със задоволство заяви, че е приета да учи в Американския Колеж на тридесет и някое си място сред момичетата. Стана ми мило покрай искреното вълнение на това дете. “”Иде бодрата смяна!” - си казах. Явно тя мотивирано е избрала точно АК за бъдещето си. Защо ли иначе ще черпи за успеха си съвсем непознати за нея хора, с които спортува?! Точно преди това гледах и церемонията за завършването. Усмихна ми вечерта и това дете!  Спомних си нашите вълнения покрай приема. Честито на приетите деца в Колежа. Търпение за резервите с граничните резултати. Здраве за всички!

Последна редакция: вт, 18 май 2021, 13:44 от Teen4e

# 669
  • софия
  • Мнения: 25 793
Има резултати от PSAT за осмокласниците Simple Smile

# 670
  • Мнения: 817
да, от вчера Simple Smile

# 671
  • Мнения: 3 179
Обикновено колко деца от резервите след 110-тото могат да се надяват да ги извикат ? И поравно момичета/момчета ли са ?

# 672
  • Мнения: 817
не, не са поравно, а по бал, няма значение пола.
миналата година са били 25, но никой не може да каже тази година колко деца ще са, за съжаление.

# 673
  • Мнения: 3 179
не, не са поравно, а по бал, няма значение пола.
миналата година са били 25, но никой не може да каже тази година колко деца ще са, за съжаление.
Много благодаря, сега вече ми е ясно Simple Smile

# 674
  • Мнения: 10
Здравейте,
С молба за отговор на 2 въпроса: за осмокласници кога се заплаща таксата - при записване или по-късно и има ли възможност за разсрочено плащане? Има ли изискване за среден успех за поддържане на стипендията или това важи само за пълната такава?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт