Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Април 2021 (Тема 9)

  • 92 587
  • 1 551
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 19 820
Харпи, бързо възстановяване и да няма болки. Изключителна неприятна ситуация. Heart

# 1 006
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Миналата година по това време сритах металната тротинетка на детето. Средният и безименният пръсти на единия крак още ме болят при натоварване, хем не са били счупени. Харпи, дано скоро можеш да сложиш токовете!

# 1 007
  • Мнения: 2 749
Бързо възстановяване! Аз декември счупих глезен, още куцам и ме боли.

# 1 008
  • София
  • Мнения: 6 791
Харпи, много кофти. Дано минава бързо!
Нямам стил в този студ. Дънки, която блуза е на мен вкъщи и излизам с най-дебелото яке. Довечера сме на театър, много ми се иска да облека нещо по-фръц, но да видим дали ще ми дойде вдъхновение. То и без това 30%, маски, през двамата, трима в салона, няма да е същото.

# 1 009
  • Мнения: 2 763
Как сте в този студ? Получава ли ви се стилът? Аз днес бях с палто и голям шал, а отдолу с мериносова блуза и пак занзиниках. Половината от времето ходих със скръстени ръце, белким спра този вятър да безчинства из пролуките на палтото!
Побърква ме този студ мен Imp Не го издържам вече .... Стил - 5 за 4 в хоум офиса .... памучен панталон и пуловери от памук ... носът си съм показала 2 пъти от неделя до магазина пред блока, намъкната със зимно яке отгоре Sad Да се свършва с това неприятно време и локдауни, че не се издържа вече ... Следващата седмица съм в офиса поне, а се надявам от началото на май да въведем и нормален режим на работа.

Съжалявам за травмата ти, Харпи! И аз съм "accident-prone", както се изрази Агент.
Скрит текст:
Царица съм на фрактурите Joy Китка съм чупила незнаен брой пъти. Костите на стъпалото - 4 от 5 бях пречупила толкова "хубаво" и равномерно, че в травматологията ми снимаха и другия крак, за да проверят дали случайно костите ми генетично не са с такава чупка Joy И когато няма и две седмици след свалянето на гипса от крака отново се явих със счупена за пореден път китка, травматолозите се просълзиха от смях и ми обещаха карта "редовен пациент", с която да ме приемат за преглед и гипсиране с предимство Joy И ако и не болеше, щеше да е наистина много комично ... винаги успявам да се потроша при абсурдо нелепи обстоятелства... Все пак, въпросната фрактура на стъпалото беше началото на края на носенето на високи обувки от мен ... до ден днешен си ме приболява в студ и влага, а минаха доста години вече.
И да не е спам, ето светлосинята чанта, която забърсах при кратката ни ваканция на морето миналата седмица:

Сега ме е яд, че не взех и розовата. Удобна и точна ми е като размер - нито твърде малка, нито голяма. Има си и друга дълга дръжка за през рамо. .... Най-много да моля някоя от бургазлийките да ми я купи и изпрати с куриер Joy

# 1 010
  • Мнения: 28 380
Много е хубава, от кой магазин я купи. Ако наистина искаш и розова нямам против да ти я пратя.

# 1 011
  • Мнения: 2 763
Много е хубава, от кой магазин я купи. Ако наистина искаш и розова нямам против да ти я пратя.
Благодаря, Мими Hug Да се ориентирах добре в Бургас - да обясня, ама ... магазинът е на една улица с този на Kensol и от същата страна на улицата - пешеходна, с магазини от двете страни. Kensol е в единия край - откъм паметника на Альоша, а този магазин е в другия - малко преди хотел България. Имаха я в 5-6 цвята.
Ще разнося тази малко и ако не ми щукне друго, ще се възползвам от любезното ти предложение и ще пиша за "помощ от приятел" за розовата Kissing Heart

# 1 012
  • Мнения: 4 509
Аха, на улица Александровска значи Simple Smile ама то там магазини много.

На мен ми пристигна роклята Том Тейлър. Нещо не съм във възторг,но няма да я върна, защото материята ми допада.
Скрит текст:

# 1 013
  • Мнения: 2 458
McKitty jersey dress е, нали? На мене много ми харесват такива, със здраве да си я носиш.

# 1 014
  • Мнения: 4 509
Jersey е, да. Искам няколко подобни за лятото, да избутам жегите, но точно тази малко по-инак си я представях да ми стои. Ама така е, като не се пробва.
Лекичка е, ще си я нося. Simple Smile

# 1 015
  • Мнения: 15 356
Според мен една идея по-къса може да ти е,но и така е ок.С толкова неща може да се съчетае,супер е роклята.

# 1 016
  • Мнения: 28 380
Много е хубава, от кой магазин я купи. Ако наистина искаш и розова нямам против да ти я пратя.
Благодаря, Мими Hug Да се ориентирах добре в Бургас - да обясня, ама ... магазинът е на една улица с този на Kensol и от същата страна на улицата - пешеходна, с магазини от двете страни. Kensol е в единия край - откъм паметника на Альоша, а този магазин е в другия - малко преди хотел България. Имаха я в 5-6 цвята.
Ще разнося тази малко и ако не ми щукне друго, ще се възползвам от любезното ти предложение и ще пиша за "помощ от приятел" за розовата Kissing Heart
Да, разбрах кой е магазина. Между другото там винаги има доста хубави чанти, поне 2-3 от моите са от там. Ще чакам включване значи, а пък аз междувременно мога да си купя ако харесам цвят. Розова няма да е, спокойно. Smiley
На Кити роклята и на мен ми хареса много, обичам такъв стил облекло.

# 1 017
  • Мнения: 19 820
Ох, че хубава рокля, любими райета. Хипнотизират ме. Стои ти чудно, Кити!

# 1 018
  • София
  • Мнения: 38 419
И аз обичам раирани рокли!

# 1 019
  • София
  • Мнения: 4 296
Хубава е роклята. Обожавам райета и то такива леко неравни и изнервящи хората с ОКР-та. Добре ти стои също така.

Общи условия

Активация на акаунт