Тренировки в домашни условия - 111

  • 36 969
  • 754
  •   1
Отговори
# 600
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Започнах днес Summertime fine 2.0 на Сидни. Ден 1 беше без тежести и само 30 мин, но определено усетих натоварване, особено в краката.
https://youtu.be/lnQT_WIzoVc

# 601
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
И аз се завръщам след почти два месеца пауза от тренировки, успокоява ме факта, че не съм единствена 😄 Първо бяхме месец в България, където ми липсваха време, място и всякакви условия, а после като се върнахме някак просто не успях да вляза обратно в ритъм и се чувствах смазана физически.

Днес просто се хванах за ушите и цопнах в Summertime на Сидни директно ден 36, идеално ми беше кардиото за да открия колко съм се разплула за тея два месеца. Срам ме е ужасно, че и с храната прекалявам на всичкото отгоре. А дано се взема вече в ръце, че такъв дроб направо не приличам на себе си 😡😡😡

# 602
  • Мнения: 19 326
Аз отчитам 1час  йога с Витас. Ръцете са ми отслабнали. Яко ми трепереха накрая.

# 603
  • Мнения: 4 758
Бек он Трек 💪 с тренировка за цяло тяло.Събота ходих на каяк и се разбих ,ръцете си не можех да вдигна 🥴

# 604
  • Мнения: 636
Започнах днес Summertime fine 2.0 на Сидни. Ден 1 беше без тежести и само 30 мин, но определено усетих натоварване, особено в краката.
https://youtu.be/lnQT_WIzoVc

А аз тази сутрин приключих последната 91-ва тренировка от Summertime fine 2.0. Малко повече от 3 месеца ми отне, защото имах 2-3 пътувания, в които не съм тренирала. В другото време бях напълно редовна, дори и с разтяганията.
Обобщението е - имам подобрение откъм издръжливост, коремът и като цяло средната част на тялото ми е доста позаякнала. Смятам, че съм качила мускулна маса в горната част - рамене и ръце. Трицепсът ми се показа Simple Smile
Килограмите ми са +1 твърдо нагоре, което не ме радва никак. Харесва ми първото число на кантара да е 5, ноооо се надявам, че не целия килограм е от мазнини.
Сега смятам една седмица или десетина дни да редувам любими тренировки от Summertime fine 2.0, след което ще започна Summertime fine 3.0

# 605
  • Мнения: 1 674
Отчитам ден 2 от Трансформ- долна част. Добре ми подпали дупето. 😂От вчера съм с лека МТ, да видим дали утре сутринта ще се движа като Робокоп.😂

# 606
  • Мнения: 1 085
Ани Не само че сме набори, но и аз също правех торти преди време! Hug  Kissing Heart
Нямам намерение да се предавам въпреки, че наистина е адски демотивиращо да блъскаш и резултата да е толкова минималистичен в загубата на тегло!

Важното за мен е, че визуално изглеждам по-добре. В горна част започнах да харесвам стойката и ръцете си, а и не на последно място се чувствам в пъти по-добре, когато тренирам през деня.
Вчера пропуснах, но имам извървени 9км.
Днес, 08.06 - Low Impact HIIT // Strength + Cardio Workout (with weights) 40мин. + извървени 12км.

Това, което не ми харесва е че след ден с по-голямо натоварване/увеличаване на тежестите на другия ден краката и ръцете ми са кашкавал. Не се възстановявам толкова бързо, както преди. Пия само магнезий.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 10:37 от ~Биб~

# 607
  • Мнения: 4 758
За днес много сладка тренировка за дупе и абс от програмата ❤️ Вкарва нови упражнения много ми хареса клека встрани с повдигане на крак и тягата на един крак с отпад назад....

# 608
  • Мнения: 2 646
за днес https://www.youtube.com/watch?v=ZJJgAPIcUYI - табата на Ейми, ден 2 от майското предизвикателство. Изпи ми соса Grinning

# 609
  • Мнения: 265
Аз също съм от временно не трениращите - от една седмица съм болна (не е ковид). Пробвах да направя една тренировка, но не можах - всичко ме болеше и ми беше толкова зле, че се отказах. Ще изчакам да се възстановя.

# 610
  • Мнения: 1 085
Calli,  да ти минава бързо! Моля те, дай време на тялото си да се възстанови!! Hug
Щях да ти пиша че едва ли е ковид, не че съм го прекарала (или не знам да съм).

Аз разменям графика си на трениране. Днес не успях преди обяд, защото гладих дрехи и съответно оставам с 5км вървене. В следобедните часове в ателието ми, където тренирам става толкова задушно, че това ме спира.

# 611
  • Мнения: 265
Благодаря, Биб! Да, ще трябва да си дам време за възстановяване. Аз знам, че не е ковид, защото си направих тест. Мисля, че настинах - при нас миналата седмица беше 30 градуса и изведнъж падна на 10, и аз една сутрин като се събудих ме болеше гърлото.

# 612
  • Мнения: 4 758
Днес гръб и бицепс- мнооого съм доволна ! ❤️

# 613
  • Мнения: 1 346
Да се отчета все пак, че нещо забравих напоследък. Три дни по ред-редувах крака, ръце, корем с любимата ми Джаки. Blush Напъхах се в стари дрехи, доволна съм, но искам и още Joy

# 614
  • Мнения: 1 085
Днес 10.06 Powerful Low Impact HIIT Workout (No Equipment) 45min. + вървене 8км

Ама че ден беше вчера! Дописвам днес, че снощи бях супер изморена.
Тренировката беше преди обяд, работих по големи платна (едното е 220 x 150см ), после 2.5 ч. боядисване на детска стая ( нанасяне на мазилка с вяляк), ходихме пеш до магазина, движение да има и финиширах с гръцка вечер с узо, салата и аншоа в градината. Имам лимоново дръвче, букамвилия, две маслинови, дафиново. Само ще си надуя един бебешки басейн да си топна крачетата и да си представям, че съм на море и готово! Joy

!Diva!, давай го насам онова хубавото коте, дето ти беше превзело цветятя! Има къде да се търкаля на тревичката тук, тъкмо в единия край е съвсем прясна! Joy  Kissing Heart

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 00:32 от ~Биб~

Общи условия

Активация на акаунт