Серуми за лице, коса и тяло

  • 59 847
  • 495
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Кой на Purito взе? Моят в началото миришеше на нищо, но бързо оксидира след отваряне и употреба-месец и малко (а е с помпа), така че ще трябва да го хвърля. Миризмата му определено се промени, както и цветът.

# 196
  • Мнения: 190
Кой на Purito взе? Моят в началото миришеше на нищо, но бързо оксидира след отваряне и употреба-месец и малко (а е с помпа), така че ще трябва да го хвърля. Миризмата му определено се промени, както и цветът.
Ето този. Миризмата на химикали се усеща дълго.

# 197
  • Мнения: X
Моят е различен, но миризмата стана химическа след като се ‘развали’- тоест оксидира и позагуби свойства. Бих писала на продавача с рекламация, не би трябвали да мирише така от начало.
Скачам в самолета за БГ, но много набързо се сетих да похваля това, в случай, че някоя дама се мотае из Италиянската Сефора в търсене на наистина невероятен серум за есента. С консистенцията на вода, сериозно действие- няма излющване или наистина пилинг, но определено успокоява всяка наченка на пъпка/черна точка за 1 нощ, прави кожата ми изключително мека, до момента ми е фаворит от киселините, които съм пробвала. Може би не е подходящ за начинаещи с тях, но няма никакво неприятно чувство или дразнене при моята суха, реагираща на всичко кожа. И цената е чудесна.
https://www.sephora.it/p/pure-peel-soluzione-aha-469916.html?utm … IN4RoCZFwQAvD_BwE

# 198
  • София
  • Мнения: 4 709
Обичам, ползвам и често купувам серуми.
В момента имам тези, като някои още не съм отворила, други привършват.



Ще следя темата с интерес.
Малиии колко са много!
Ползвала ли сте на ЕЛ серум много е хвален и му се чудя още...
Лека редакция.......
Заслужава ли си този комплект?

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 12:10 от Станислава5642

# 199
  • София
  • Мнения: 769
Този серум на Purito ползвал ли го е някой и доволен ли е?
От доста време съм му хвърлила око, но проблема е ,че от поне 2 седмици не мога да намеря от къде да си го поръчам, няма го наличен никъде, явно трябва да почакам.

# 200
  • Мнения: 745
Този серум на Purito ползвал ли го е някой и доволен ли е?
От доста време съм му хвърлила око, но проблема е ,че от поне 2 седмици не мога да намеря от къде да си го поръчам, няма го наличен никъде, явно трябва да почакам.

В нотино го има :
https://www.notino.bg/purito/centella-regenerirassh-serum-za-lice/

# 201
  • София
  • Мнения: 769
Ernestina, много благодаря!

# 202
  • Мнения: 2 442
LoLo В Йес го има и е доста по-евтин,има и мини.

Станислава Missha Time Revolution Night Repair Ampoule е копие на серума на ЕЛ и е 3 пъти по-евтин!
От 7мл. серум нищо няма да разбереш,освен,дали ти допадат консистенцията и аромата.
Аз като цяло не харесвам ЕЛ, съотношението цена-качество е нагло за мен

# 203
  • София
  • Мнения: 4 709
За мазна кожа ще стане ли?
Може ли линк към него че ми излизат доста?
Благодаря!

# 204
  • Мнения: 198
Ако имаш мазна кожа, най-добре вечер, зависи и колко е мазна кожата де.

# 205
  • Мнения: X
Станислава, аз бях ти писала и преди мисля, но според мен не се хвърляш на правилните продукти според нуждите на кожата си, а на маркетинг. Най-важно за мазната кожа е почистване- изцяло, но без да оставя кожата пресушена. Виж за по-лек серум, за какво ти е този? Лека хидратация, витамин Ц или обичният ми Bakuchiol, с лек крем-гел за през деня (или матов крем, Сефора имат чудесна опция за 20тина лева), по-сериозна нощна грижа (маска, крем, с по-богат състав и хидратация и си ти. Но един серум и то точно този няма да направи чудеса.

# 206
  • София
  • Мнения: 4 709
NiaV, благодаря че ме върна на земята, наистина понякога се изхвърля на марковото
Така, по принцип идея си нямам коя съставка за кой сезон е!
Обаче по съфорумка открих че крема на Ревюел ми пасва идеално а преди малко попаднах на серума им

Същъо така от тук прочетох че е хубаво козметиката да е на една фирма (незнам колко е вярно)
Незнам дали споменах но съм на 33г бременна в 7 м

# 207
  • Мнения: 22 836
Ноята козметика никига не е на една фирма.
За бременна жена само хидратация сега и ако се налага слънцезащита.

# 208
  • Мнения: 1 996
И аз ползвам от различни фирми, но съобразени с възможността за комбиниране съставките.
При бременност трябва да се внимава с козметиката, доста активни съставки е нежелателно да се ползват. И аз като NiaV препоръчвам правилното почистване, от там се регулира и себума, и омазняването на кожата, много хидтатация и слънцезащита срещу пигментните петна.

# 209
  • Мнения: 2 584
Ноята козметика никига не е на една фирма.
За бременна жена само хидратация сега и ако се налага слънцезащита.
А нещо антиейдж подходящо за бременни? Гледах, чудих се и може би ще тествам L'oreal Revitalift laser renew.

Общи условия

Активация на акаунт