Емоционално недостъпни мъже

  • 18 309
  • 591
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 960
Покрива се и после пак се появява?
А защо се появява пак?

# 31
  • Мнения: 3 350
Описаните мъже нямат интерес, всички размисли са излишни. То не е и възможно всяка среща да приключи с взаимен интерес.
Да, по-скоро исках и друго мнение от вас тук във форума. Защото е лесно аз да си мисля едно, най-добрата ми прияъешка друго и двете да сме в грешка или нещо подобно.
Безпристрастно мнение отстрани винаги е полезно.

Buttercake не е нужно да си така груба!
Няма тема в БГ мама без да се появи някой като теб и да започне с нападки, заяждане, обвинения и груб език.
Не, не искам да ми обръщат внимание когато аз поискам. Едни нормални отношения двустранни не броят часове или части от деня в които хората са длъжни да пишат или прочие. Ако има интерес се вижда, но такива неща от дъжд на вятър е нормално да ме озадачат. Поисках мнение и хората си казаха и аз не видях да казаха това което ти твърдиш.
Няма да ти отговарям повече. Ще се радвам ако не пишеш, защото коментарите ти са чисто заяждане и не са нито градивни, нито полезни. Ако искам да ме обиждат знам къде да отида. Тук не съм длъжна да понасям озлобени и явно неудовлетворени от живота хора като теб.
О, не, бъркаш много. Аз не съм неудовлетворена от живота. Напротив. Имам страхотен живот. Имам най-прекрасните деца на света и съпруг, който ме обича безкрайно. Благодаря на Господ за всичко това и за всеки ден !
Пожелавам също да бъдеш много удоволетворена от живота.

# 32
  • Мнения: 6 033
Коментирам само първия пост, не съм чел подробности.
С такива на принципа иди ми, дойди ми, по-добре хич не се занимавай. Нищо хубаво не излиза, само нерви и проблеми.

# 33
  • Мнения: 14 668
Защото си му вариант Б. Върти поне 2, от които едната си ти. Показала си му, че имаш интерес, и те държи резерва за когато план А (по-добрият план) го отреже.
Изгледай малко клипове на този Кевин, човекът говори интересни неща.

# 34
  • Мнения: 3 960
Иначе, имам един такъв бивш. Първата му любов го зарязала грубо и оттогава го ударил на курвалък. Като съм се връщала назад към отношенията ни съм си мислила, колко проблемен беше, неспособен да гради нормални отношения, нормална привързаност, воден от комплекси, недоверие, ползващ манипулации, постъпващ страхливо. Осъзнах, че единствено кошмарна връзка можеш да имаш с такъв човек. Та, не ти трябват такива хора в живота, колкото и да могат да ти предизвикат първоначална тръпка.
Това е всъщност най-точното в случая.
Все едно описваш него. Не съм сигурна за курвалъка, но оставам с впечатлението че бившите му приятелки са били от онези дето много са се поддържали с превес на работа с външния си вид ако ме разбирате. Но тук малко спекулирам, защото нямах шанс да видя техни снимки и не е удачно въобще да искам такива.
За манипулациите не съм убедена, но всичко останало е вярно. Има комолекси, мнителен е, смята че го искам заради апартамента му (това май си го вярва, но въобще не е вярно мога да кажа че не е). Предишната му приятелка му е изневерявала, а той бил изливал пари по нея и кола й купил, и я научил да шофира и въобще екскурзии, дрехи, всичко за което писнела го получавала. Ама след 5 години го зарзала, защото той си купил на изплащане апартамента и парите секнали. Искал от мея да се кротне само за 2-3 години докато го изплати, но тя не искала и се разделили преди 2 години. Сега той вече е готов с апартамента изплатил го е и така.
Много е травмиран, за което е жалко. Иначе е умен, красив и на мен ми е приятно да го виждам, но както казвате няма смисъл.
Просто аз не съм неговият човек. Според мен всички тези травми, които в момента ми изтъква като причина да е по-хладен и колебаещ се са просто извинения. Смятам че ако срещне правилнага жена няма да има такова поведение, няма да й говори за бившите си, няма да е хладен и да се оправдава или да губи време.

Последна редакция: ср, 12 май 2021, 12:45 от Lale_Lili

# 35
  • Мнения: 3 010
Авторке, звучи като наистина да нямат особен интерес тези хора. Животът продължава, не се отказвай. Ние не можем да харесваме всички и не всички ще харесват нас. Когато един мъж истински те желае, няма да имаш нужда от анализи на поведението му, защото ще се обажда, ще пише, ще те търси и т.н.
Само бележка под линия, никога не бих писала на мъж в понеделник след два дни заедно. Оставяй малко пространство, не се лепвай, не изглеждай много запалена и лапнала от самото начало.
---
Допълвам се - явно проблема с него е в апартамента, бившата за апартамент го оставила, сегашата за апартамента драпала - ми къде живее тоя пич, ебаси, във Версай ли?

# 36
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
С емоционално недостъпни или незаинтересовани мъже няма как да имам някакви отношения.Защото съм свикнала да получавам внимание.И ако от другата страна няма достатъчен интерес или не показва никакви емоции,просто продължавам напред.
Не тичам след мъже и не се влюбвам бързо.

# 37
  • INFJ
  • Мнения: 9 133
Ghosting се нарича, и да реален проблем е, не си го измисляш. Нормално е след няколко срещи, ако човека ти хареса, да искаш нещо повече и някакво развитие, както е нормално и да се чувстваш разочарована, когато си се хванала на въдицата. Мен, ако някой ме прегръща и се държи сякаш му е приятно с мен... най-вероятно и аз ще му повярвам, защото, ако аз самата се държа така, значи наистина влагам нещо. Та не ги слушай тук какво ти обясняват. На чужд гръб и сто тояги са малко.. са казали хората.

Опитай се да бъдеш по-обрана в комуникацията и очакванията си по време на първите срещи.  И не защото ще те сочат с пръст, че си лепка, а защото е по-здравословно за теб самата. Много мъже си търсят внимание, защото и на тях самите нещо им липсва, галят си счупеното его. Давай си време време, за да видиш що за човек стои срещу теб и какво точно търси.

# 38
  • Мнения: 18 228
Лили, не бъди толкова  чувствителна и обидчива. За Бътъркейк имам предвид. Теб съм те запомнила с темата дето те обиждали и нехаресвали в работата. Изглеждаш прекалено впечатлителна.

Гледай по-леко на живота.

# 39
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Два дни сте били заедно,прекарали сте си  добре.
Ама това не означава,че и през следващата седмица ще бъдете залепени един за друг.
Може да ходи на работа човека ...
Ако има интерес към теб,пак ще те потърси.
Навремето,като бяхме гаджета със съпруга ми ,не излизах по 10 дни от вкъщи,когато имах да уча за изпити..

# 40
  • Мнения: 14 668
Този нараненият, малко ала-бала ми звучат такива оплаквания като неговите.
'Правилната жена' е на първо място тази, с която е станала химията. Това за даването на топлина е много назад като очакване при един мъж, а и май напоследък мъжете наричат топлина прислужването.

# 41
  • Мнения: 499
Ех този гоустинг.... На мен ми се случи веднъж, но доста по-брутално. Излизахме около два месеца и всичко си беше нормално - срещи всеки ден, секс, вечери, абе всичко както си трябва. И един ден просто се изпари, голям шок ми беше.
От своя страна изобщо не съм влагала време след това да разбирам защо. Наранен бил, комплексиран, ама бившата, не знам си какво. Няма абсолютно никакво значение, някои хора прост действат по този начин. Не си губи времето.

# 42
  • Мнения: 3 960
Elunaria точно това топло поведение ме обърка. Аз не го очаквах. В смисъл като се уговорихме да се видим повода беше счупената ми кола и имах нужда от помощ, ама не беше среща за мен въобще. Видахме се, погледна колата, оправи няколко неща. Бях му купила нещо предварително за да му благодаря и не бях настроена за повече. Като приключихме с колата ме попита дали искам да пием кафе, съгласих се, бях свободна, а и вече казах че ми е приятен и си приказвахме много. Той през цялото време така ми се радваше, че аз малко признавам дърпах назад, защото знам как изчезна и не исках пак да го изживявам (уви не успях да се опазя). То не бяха докосвания (ама не сексуалнинякакви нежи по-невинни), то не ми обясняваше че съм един от малкото хора с които му е приятно да кани на кафе у тях (отидох с колата до тях, защото не ми беше удобно да го карам да идва до нас не ми се стори редно да искам чак такава услуга).
Искаше да си говорим, показваше ми книги, разни електроники (аз се интересувам от такива неща). После излезнахме с колата за да види как се движи след нещата, които той й направи, повозих го, разходихме се в един парк, върнах го до тях и пак ме запрегръща за втори или трети път. И на мен малко ми трябва.
В неделя ходихме до Банкя. Разходка, снимки заедно, кафенце отново.
Беше ми приятно и както казах малко ми трябваше.
Определено явно е грешка че му писах толкова рано. Дано за в бъдеще да успея да се сдържам, дори и да си мисля за някого да му давам дистанция. Виновна съм наистина.

# 43
  • Мнения: 18 228
Снимките да не са били да натрие носа на бившата във фейсбука?

# 44
  • Мнения: 3 960
А не ги е качвал никъде или поне аз не съм видяла подобно нещо.
Януари когато излизахме също се снимахме. На мен ми стана приятно. Хубава емоция. Прати ми снимките да ги имам и аз, не си ги е запазил само за него. За мен това е донякъде добър знак, защото има мъже дето не пращат такива неща на една жена, защото не знаят дали няма да ги качи в интернет и да го тагне, та да ги види целият свят ама мисля твърде далече тук. Спирам до самото снимане.

Общи условия

Активация на акаунт