🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 5

  • 39 777
  • 801
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 10 981
@moonriver, aми принципно не е хубаво човек така да обобщава, ако паметта му изнерерява. Това че някой не помни и прави заключения въз основа на малкото, което помни... не е окей. Слагат се етикети на базата на... непълна информация. Имаше много кулинарни предавания по много телевизии.
По БТВ вървеше един формат с шеф Петров и други майстор готвачи ... "Lord of the Chefs" (онази кукувица Елен Колева го водеше).
Преди да тръгне "Черешката на тортата", години наред по GTV вървеше  "Перфектната вечеря" преди 2010.   Иван Звездев като не беше регистрирал името "Бон апети" (като външна продукция) и веднага от Нова му взеха името "Бон Апети" с други готвачи, а той беше длъжен да си измисли ново име... в случая "Кухнята на Звездев", която първо вървя по БТВ, после по Канал 3. Преди няколко години имаше и Бейк Офф по Нова ТВ, а едновременно по БТВ вървеше предаване, в което две семейства (майка и дъщеря + майка и син примерно) трябваше да готвят за време, убягва ми името на това предаване, не го гледах, че беше доста рано от 18.00.

Е, хубаво... ще гледаме "Глад ме гони" със Силвена и чужди издания на MasterChef и това е Grinning

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 09:57 от diziler

# 796
  • София
  • Мнения: 2 656
Звездев сега се изявява в ютюб, аз си го следя 😀

# 797
  • Мнения: 9 653
аз просто казах, че това, че имаш предаване по кабеларка не те прави звезда.. така че определено смятам, че МШ е направил Токев звезда, ако въобще е уместно да се изпозлва тази дума.

# 798
  • Мнения: 10 981
Не знаех, че Звездев си има предаване в тубата, ще пробвам да го видя.
Има едно Mate Kitchen, което се излъчва по ТВ7/8 от 18.30 и качват епизодите в youtube.
"Бързо, лесно, вкусно" не се търпи, ако е с Ути. Но с Росен Митков е приятно поднесено. И него го качват в тубата

И като сложим трите денонощни канала: 24 kitchen, Food Network, Kitchen TV, които ги има по кабелната...  не сме за оплакване.

# 799
  • София
  • Мнения: 15 219
Ако някой редовно (хайде - поне два-три пъти Simple Smile ) да е посещавал ресторантите на Андре Токев и на Михалчев преди първия сезон на МШ - нека да си каже, да не се стеснява.

# 800
  • Мнения: 257
Цари някакво тотално разминаване на понятията в темата.
Журито е съставено от професионални готвачи. Те не са блогъри, влогъри, инстаграм и подобни "звезди". Имат реални биографии, кариери и бизнес. Доказали са какво знаят и могат в реалния живот. Едва след това идват поканите за ТВ изяви.
Абсурдно е да бъдат приравнявани с wannabe-тата, които участват в кулинарните формати, за евтина популярност и лайкове.

# 801

Общи условия

Активация на акаунт