Кое име за момиче?

  • 4 312
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
Елена, Хелен, Марсия и Йоана, сега пък Аглая и Анджи!
София от мен!
Не обмисляме това име.

# 46
  • SF
  • Мнения: 21 164
Лелеее, извинявай, не съм видяла, че има нова анкета. Relaxed Признавам, че съм се изказала прибързано.
Сега ще си избера някое от новите предложения и ще гласувам. Simple Smile Извинявай!

# 47
  • Мнения: 25
Лелеее, извинявай, не съм видяла, че има нова анкета. Relaxed Признавам, че съм се изказала прибързано.
Сега ще си избера някое от новите предложения и ще гласувам. Simple Smile Извинявай!
Няма проблем 🙂

# 48
  • Германия
  • Мнения: 3 425
Анджи ми простее, Анджела ми звучи грубо.
Лена ми навява асоциации с млада немска селянка 🤷🏻♀ Тук в момента много често ги чувам - Лена, Лени и Лене, всичките са ми еднакво смотани, не знам защо.

# 49
  • Мнения: 339
Първоначално гласувах за Елена и не мога да си променя гласа, но много харесвам и Нора.

# 50
  • Мнения: 11 982
Гласувах за Нора.
Ако става въпрос за българче в България Елена и Йоана също са подходящи според мен.
Анджела ми харесва много, но Анджела Петрова - не чак толкова много.
Елинор също, но не и Елинор Коджабашева например.
Но пък това са си моите усещания.
Лора ми харесва повече от Нора.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 687
Предлагам Анджелика. Познавам две много мили и красиви момичета с това име и може би затова и толкова харесвам името.

# 52
  • Мнения: 1 361
От новодобавените харесвам Нора и Елинор.

# 53
  • Мнения: 25
Съкратих кръга от имена,Елена отпада,заедно с Анджела,Хелен,Аглая и Лена
Чудя се между Йоана,Елинор,Нора и Марсия.
Благодаря!

# 54
  • SF
  • Мнения: 21 164
Йоана.

# 55
  • Мнения: 505
А каква е Фамилията, това също е от значение. Както и в България ли живеете.
Аз когато избирах име за сина ни бях се спряла на Иван, обожавам това име,но ние сме с не българска фамилия и няма да забравя една моя приятелка как се изказа като чу избраното име,, хм звучи ми като ония Тв водещ навремето Ричард Груев" 🤣, оле на момента забравих за Иван.

# 56
  • Мнения: 25
А каква е Фамилията, това също е от значение. Както и в България ли живеете.
Аз когато избирах име за сина ни бях се спряла на Иван, обожавам това име,но ние сме с не българска фамилия и няма да забравя една моя приятелка как се изказа като чу избраното име,, хм звучи ми като ония Тв водещ навремето Ричард Груев" 🤣, оле на момента забравих за Иван.
Фамилията е Николови.
Аз не виждам  нищо лошо в името Иван,нормално разпространено в Б-я име,което си подхожда с всякакви фамилии

# 57
  • Мнения: 505
Така е,но не живеем в България и не сме с българска фамилия. Иван Зомър никак не звучи добре 😥

# 58
  • Мнения: 11 982
А каква е Фамилията, това също е от значение. Както и в България ли живеете.
Аз когато избирах име за сина ни бях се спряла на Иван, обожавам това име,но ние сме с не българска фамилия и няма да забравя една моя приятелка как се изказа като чу избраното име,, хм звучи ми като ония Тв водещ навремето Ричард Груев" 🤣, оле на момента забравих за Иван.
Фамилията е Николови.
Аз не виждам  нищо лошо в името Иван,нормално разпространено в Б-я име,което си подхожда с всякакви фамилии
Елинор Николова и МАрсия Николова на мен хич не ми звучат добре.
Йоана Николова или Нора (Елеонора) Николова си звучат нормално за България. Ако детето някой ден излезе на запад Йоана ще стане Джоана или Жана, а Нора ще си остане Нора като героинята от едноименната драма на Ибсен.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт