Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 11

  • 20 371
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 461
Колко струва изготвянето на индивидуален режим ?

180 lv

# 76
  • Мнения: 37
Също искам да попитам, например аз искам да си поръчам индивидуален режим, но ми предстои командировка около 20 юни. Сигурно няма да мога да го спазвам в рамките на 4 дни. Това ще се отрази ли значително?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 686
Мисля, че Руми си прекрати индивидуалните режими, най-добре попитайте екипа й.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 471
Мисля, че Руми си прекрати индивидуалните режими, най-добре попитайте екипа й.
Така ли,защо ? 😳
Аз имам режим,но честно казано ми е много трудно да го спазвам.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 686
Нямам представа, някъде ми излезе по мейлите, които получавам непрекъснато от страницата им.
Нали почна този курс B.E.S.T., явно и е много времеемък.

# 80
  • Мнения: 8 949
Здравейте в темата!
Преди няколко години си поръчах режим от Руми и бях много доволна. За един месец свалих много обиколки и си влязох в стари дрехи. Дори спрях хапчетата си за кръвно.
Покрай пандемията, а и с възрастта, малко се обездвижих и съм качила пак няколко кг, които искам да сваля.

Започнах режима от днес.
Ще се радвам да има с кого да си говоря в темата.

За мен индивидуалният режим е по-ефикасен, защото на практика всеки от нас знае какво трябва да хапва, но е друго, когато ти е написано по колко можеш.

Аз имам режим,но честно казано ми е много трудно да го спазвам.

Първите 1-2 седмици е трудно, после вече с лекота се спазва режима. Свиква се да се подготвят храните за деня, продуктите. Също човек свиква и да си прави замените.

# 81
  • Мнения: 7 719
Аз също съм много доволна от индивидуалния подход с режимите, който имаше Руми и също се бях замислила да започвам отново. Но мога да се включа адекватно от 19- ти юли натам, защото дотогава ще съм на море.
Така че- на теб успех, ако си на линия след малко повече от 3 седмици, ще дерзаем заедно. Hug

# 82
  • Мнения: 8 949
Ура, ура!
Изкарах първия ден от режима.

Много ме беше страх от първата вечеря, защото /не знам защо!/ Руми ми е сложила само една голяма салата със семена. В цялата ми диета няма такава вечеря нататък. Пък аз вече не мога да карам само на салата вечерта /поне на този етап/. Та малко я модифицирах снощи салатата - сложих малко риба тон, за сметка на това пропуснах кашкавала от обяда.

И сега, надявам се, да си продължавам напред.
Разбира се, първите дни е трудно, докато си свикне да се следва менюто.

# 83
  • Мнения: 7 719
Аз съм си направила една таблица с възможни заменки- точно за подобни случаи и също често пропускам някоя съставка в едно от храненията за сметка на допълването ѝ/ замяна в следващо такова.

# 84
  • Мнения: 37
Здравейте! И аз си купих абонамент в студиото на скоро, но ми предстоят две морета, кръщене и събиране с роднини Simple Smile
Това ме спира да подходя по-сериозно.

Какво точно имате предвид под индивидуален режим ? Тоест тя ви е изготвила меню с рецепти от студиото и ви е казала по коя програма да тренирате?

# 85
  • Мнения: 8 949
Здравейте! И аз си купих абонамент в студиото на скоро, но ми предстоят две морета, кръщене и събиране с роднини Simple Smile
Това ме спира да подходя по-сериозно.

Какво точно имате предвид под индивидуален режим ? Тоест тя ви е изготвила меню с рецепти от студиото и ви е казала по коя програма да тренирате?

Да, режим съобразен с личните нужди от отслабване и личните предпочитания за меню.

Наистина е много критично за режима, когато има подобни събития с повече хапване.  Но общо взето винаги има поводи...
Мен предишния път ме препъна една екскурзия в чужбина. Първите дни следвах менюто, макар и с повече замени. Но в един момент, след няколко дни обиколки с много крачки, вече му изтървах края и излязох от контрол. И после няколко години не успях да намеря сили да започна отново. А по принцип си бях спазвала месец и нещо и бях изключително доволна, оширочаха ми дрехите, спрях хапчетата за кръвно.

# 86
  • Мнения: 7 719
Какво точно имате предвид под индивидуален режим ? Тоест тя ви е изготвила меню с рецепти от студиото и ви е казала по коя програма да тренирате?

Румяна изготвяШЕ (до края на миналата година) индивидуални режими, базирани на посочени лични предпочитания. Рецептите от студиото са нещо съвсем отделно.

# 87
  • Мнения: 5 474
Отново ще се изготвят индивидуални режими, но не от нея, а от екипа ѝ. Предполагам, под неин надзор.

# 88
  • Мнения: 7 719
Отново ще се изготвят индивидуални режими, но не от нея, а от екипа ѝ. Предполагам, под неин надзор.

Това е добре, според мен доста търсени бяха.
Иначе режимите отдавна се изготвят от други хора, но под неин надзор.

# 89
  • Мнения: 8 949
О, извинявайте тогава за неточната информация.
Както съм написала, моят режим е отпреди няколко години.
Мда, всъщност отпреди целия този бизнес да завземе подобни висоти.

Общи условия

Активация на акаунт