раздяла

  • 8 329
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 12 808
Не е толкова до разликата, а до това, че той се е възползвал от младостта и наивността ти, а после се е уплашил от последствията.
Ако беше влюбен, щеше да е друго.

# 121
  • Мнения: 29
Той продължава да ме търси, казва че му липсвам, но нямало как да сме заедно отново... Незнам какво иска повече от мен

# 122
  • Мнения: 7 444
Той продължава да ме търси, казва че му липсвам, но нямало как да сме заедно отново... Незнам какво иска повече от мен

Как какво, държи те на къс пас. Манипулира те, да ти задържи интереса. Хем така, Хем иначе.

# 123
  • Мнения: 5 832
Той продължава да ме търси, казва че му липсвам, но нямало как да сме заедно отново... Незнам какво иска повече от мен
Като виждаш поведението му, според теб това мъж на място ли е? Не го ли чувстваш като подигравка с теб?

# 124
  • Мнения: 29
Той ми каза да не го търся, да си продължа живота, да съм била щастлива с друг, и след няколко дни ми пише че съм му липсвала. И той ми липсва, но се опитвам да не му пиша и да не му напомням за себе си.

# 125
  • Мнения: 1 585
Калина добре го е казала-това поведение за какво ти говори?
Не си мисли тайно колко много те обича, защото изобщо не е така. Ако беше щеше да има съвсем друго поведение, независимо от възраст, сестри, майки и тнт.
Льольо пълен.

# 126
  • Мнения: 12 808
Той ми каза да не го търся, да си продължа живота, да съм била щастлива с друг, и след няколко дни ми пише че съм му липсвала. И той ми липсва, но се опитвам да не му пиша и да не му напомням за себе си.
Иска да те тормози, това иска.

# 127
  • Мнения: 7 444
Той ми каза да не го търся, да си продължа живота, да съм била щастлива с друг, и след няколко дни ми пише че съм му липсвала. И той ми липсва, но се опитвам да не му пиша и да не му напомням за себе си.

Ей тоя тип, са ми най- любимите. Изтриват си ръчичките, да излязат сухи....после всички се сещат, Какво значи, " Намери си мъж, бъди щастлива " Това за мен не е интерес, камо ли любов. После, попомислят, па се сетят.

# 128
  • Мнения: 1 267
Моите наблюдения от подобен род връзки е по-скоро, че по-възрастния е потърпевш. Особено ако не се е женил и няма деца. Партньорката му е млада, не е на този етап, иска време...После пораства, връзката приключва и той си е загубил още няколко години с човек, който не знае какво иска. Вероятно това са му казали и близките.

# 129
  • Мнения: 3 315
Истината е че връзките сами по себе си са достатъчно сложни. Такива различия като възраст, религия, виждане за бъдещето и т.н. добавят бонус проблеми във вече достатъчно проблемните връзки.
Далеч не казвам че това са невъзмножни връзки, напротив. Просто не е за всеки.

# 130
  • Мнения: 291
След време ще осъзнаеш колко грозна е цялата ситуация, но има време. Аз съм близка до твоите години и ще ти кажа, че забелязвам масово момичета на по 18, 19 да ходят с над 30 годишни, за съжаление и аз бях така.. Цялата истина е в това,че като се появи в един етап онзи мъж с опита и засенчва всички малки момченца, нищо че са ни набори. Не се притеснявай, това ще мине и този човек ще бъде изтрит от живота ти, ще видиш, ти само не му позволявай да осъществява контакт с теб, защото дори и да не се виждате, ако си пишете пак няма да го забравиш и пак ще се изкушиш, просто скъсай всякаква връзка с него и помни, че този човек само се подиграва с теб и си прави кефа знаеш по какъв начин и се опитва да ти замаже очите с любовни и състрадателни лафчета, щото пак го е досърбяло. Казвам ти го като човек на твоята възраст със същата случка.

# 131
  • Мнения: 430
Той продължава да ме търси, казва че му липсвам, но нямало как да сме заедно отново... Незнам какво иска повече от мен
Не вдигай телефона. Ето така ще се справиш и ще спре да те боли.

# 132
  • Мнения: 12 808
Учудена съм, че зрял мъж може да играе такива драми, та чак мелодрами. Това, дето го е казал Шекспир, че светът е сцена, а ние сме актьори, този мъж го е приел прекалено буквално.

# 133
  • Мнения: 138
Много е гадно това с раздяла,всеки различно време го преживява. Аз доста време вече и не минава

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 23 713
След време ще осъзнаеш колко грозна е цялата ситуация, но има време. Аз съм близка до твоите години и ще ти кажа, че забелязвам масово момичета на по 18, 19 да ходят с над 30 годишни, за съжаление и аз бях така.. Цялата истина е в това,че като се появи в един етап онзи мъж с опита и засенчва всички малки момченца, нищо че са ни набори. Не се притеснявай, това ще мине и този човек ще бъде изтрит от живота ти, ще видиш, ти само не му позволявай да осъществява контакт с теб, защото дори и да не се виждате, ако си пишете пак няма да го забравиш и пак ще се изкушиш, просто скъсай всякаква връзка с него и помни, че този човек само се подиграва с теб и си прави кефа знаеш по какъв начин и се опитва да ти замаже очите с любовни и състрадателни лафчета, щото пак го е досърбяло. Казвам ти го като човек на твоята възраст със същата случка.
Нито е грозно по принцип, нито е някакъв проблем. Много от нас го правят. Нарича се житейски опит и приятно прекарване в неангажираща връзка. Конкретния от темата обаче е проблемен.

Общи условия

Активация на акаунт