В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 46

  • 47 922
  • 787
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 723
До спс има един гараж и един дядо заварва там от мнооого години... Нз дали е добър, но на първо четене се сещам за него.

# 721
  • Мнения: 280
Благодаря! Ще проверя там.

# 722
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Споменаваха се преди варианти за пране на килими. Запомнила съм Свежест и Кавалер. Намерих контакти на Свежест, но на Кавалер не намирам. Някой случайно да разполага с такива?

# 723
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Кавалер пере чудно, но аз на място ходя и си оставям килима и вече той ми звъни, когато е готов. Есента ползвах и Свежест за един голям персийски килим, не беше зле също

# 724
  • Г. О.
  • Мнения: 1 733
pepi, искаш ли утре да искам тел.номер за връзка с Кавалер?

# 725
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
pepi, искаш ли утре да искам тел.номер за връзка с Кавалер?
Бих била благодарна, но само ако не те затруднява.

# 726
  • Мнения: 166
Здравейте!
Имам нужда от насока. Дъщеря ми е приета право във ВТУ. Клоним към квартира. Лекциите са в 5 корпус. Някакви идеи за нещо малко, за сега е сама- в този район.
Не сме от града.

# 727
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 082
Момичета има ли сред вас такива ползвали Първа частна детска кухня Вкусен свят? Имат доставка в Севлиево и много се чудя дали да не я пробвам,но нямам познати които са с малки деца и са я пробвали.

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 723
Нещата са хубави и вкусни, като за бебешки храни. Към момента не я ползвам, защото няма доставка до тук, но във Вт я ползвах.

# 729
  • Мнения: 2 705
Здравейте!
Имам нужда от насока. Дъщеря ми е приета право във ВТУ. Клоним към квартира. Лекциите са в 5 корпус. Някакви идеи за нещо малко, за сега е сама- в този район.
Не сме от града.
Вижте в групите за квартири в града

# 730
  • Мнения: 1 025
Момичета има ли сред вас такива ползвали Първа частна детска кухня Вкусен свят? Имат доставка в Севлиево и много се чудя дали да не я пробвам,но нямам познати които са с малки деца и са я пробвали.
Моето дете и на 3г и още му вземам. Хапва с удоволствие. Вземам супа и основно, десерти тип кремове или разни там нишестета, не поръчвам.

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 723
Номера на Бай Киро от Кавалер е 0886556847.

# 732
  • Мнения: 6 587
Някой, ако има желание, нека да поеме отварянето на нова тема, след като тази направи 50 стр.

# 733
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Знаете ли дали разрешават да се разгледат матурите след 7ми клас? Днес излязоха оценките.

# 734
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 613
Знаете ли дали разрешават да се разгледат матурите след 7ми клас? Днес излязоха оценките.
Би трябвало да може. Следете в страницата на РУО. За 4-ти клас можеше. Имаше определени дни и часови диапазон.

Общи условия

Активация на акаунт