1 АЕГ - тема 4

  • 73 108
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Е, добре, зарадвахте ме за Кокинова.
Моята бъдеща 10-то класничка ми каза, че след две учебни години при Георгиев, точно тя ги поема в 10 клас.

# 286
  • Мнения: 2 687
Нямам идея кои учители поемат 9 клас... Някой?

# 287
  • София
  • Мнения: 2 327
Аз само да споделя, че Иван Георгиев и Кокинова са учители от мое време (сега съм майка на 7-мо класник) и дават страхотна подготовка по математика. Върнахте ме в училище с 5 минутките 😂😂😂
В университета ме питаха дали съм завършила математическа гимназия, защото решавах интеграли без проблем 😂
По наше време БЕЛ куцаше, но математиката беше на топ ниво
Vesi,  значи няма какво да се чудиш дали Първа английска или Втора английска. 🙃 Давай го твоя младеж тук!

# 288
  • София
  • Мнения: 607
От моята дъщеря разбрах, която ще е 10 кл., че Иван Георгиев се отказва от два класа (тези които изучават френски) защото ще поеме други. Тя малко съжалява, защото точно се напаснаха и като дете което не е с математическа насоченост завърши с 6, а при него това е доста трудно. Да уточня не ходи на допълнителни уроци, успява с това което е преподадено в час и с уча се (дано не се приеме за реклама).
За вторият език мога да потвърдя, ако не се ходи на допълнителни уроци няма да се научи.

# 289
  • София
  • Мнения: 79
Здравейте! Моля ви за информация дали в предлаганите профили след 10 клас има Физика? Ако да, сформира ли се паралелка?Благодаря придварително

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Здравейте, имам въпрос за предприемаческата паралелка. Изчетох всичко в сайта, но не ми стана ясно с какво се различава от останалите с втори чужд език по отношение на английския. Има ли някаква разлика при изучаването на първия западен ез, или само в профилите след 10 клас?
Благодаря!

# 291
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Здравейте! Моля ви за информация дали в предлаганите профили след 10 клас има Физика? Ако да, сформира ли се паралелка?Благодаря придварително

Нямаше тази година, но на РС ни обясниха, че ако се съберат достатъчно деца желаещи физиката примерно, ще сформират паралелка с такъв профил.

# 292
  • София
  • Мнения: 79
Благодаря, Izida!

# 293
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Здравейте, имам въпрос за предприемаческата паралелка. Изчетох всичко в сайта, но не ми стана ясно с какво се различава от останалите с втори чужд език по отношение на английския. Има ли някаква разлика при изучаването на първия западен ез, или само в профилите след 10 клас?
Благодаря!
Няма разлика в езика.
Учат си толкова АЕ колкото и останалите. Плюс предмета предприемачество на български в началото, позле смесено и на двата езика.

# 294
  • Мнения: 1
Здравейте, и моето дете е при Иван Георгиев по МАТ. Това е един изключителен Учител, страхотна подготовка дава. Рядко се среща такъв преподавател!

# 295
  • Мнения: 50
Може ли да споделите нещо за учители, по-добри, по-лоши, как е с трудните предмети като физика и химия? Информационните технологии как са?

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
И аз влизам с въпрос за нивото на преподаване и преподавателите по немски език - има ли някой отзиви? Моят син е приет в паралелката с втори език немски и се надявам да е сериозно обучението, макар че е втори език.

# 297
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не знам какви са представите Ви за сериозно обучение. Завършват с ниво А2 по втория език ако не бъркам. Както съм писала и преди, моят син ходи на уроци по немски от началото на 9-ти клас, защото не мисля, че часовете в училище са достатъчни. Миналата година мисля, че имаха блок и половина седмично немски, т. е. 3 стандартни учебни часа. На моя син му преподава  Кръстанова-прави им контролни, изпитва ги, пише и оценки за активно участие.

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 21:49 от Izida

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Благодаря! Моят син завърши в Шилер и А2 го имаме, но не иска немска езикова и затова се надявам тук поне да задъжи това ниво, както и преподавателят да даде позитивно отношение към немския, иначе мисля и за допълнителни курсове.

# 299
  • Мнения: 4 915
Дъщеря ми е доволна от Кръстанова по немски. Тя е преподавател и в Гьоте институт.

За по-сериозно учене на втори език обаче, който и да е той, но може да се разчита само на часовете в училище.
Щерката също ходи на курсове от 9ти клас по немски.

Общи условия

Активация на акаунт