ВМ НВХ - ръфам пражоли и стягам крачоли - 7 част

  • 17 961
  • 380
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хелоу!
Закускуту ми беше от 2 хард яйца, 50 свинско филе и кайфе.
Тиква - става.  Heart Eyes Ех, га ще дочакам тиквен`то време!?  Crazy

# 346
  • Варна
  • Мнения: 5 193
хауу-14ти ден без млечни-тъй де, няма да го изкарам-сутринта куснах кис.мляко с лен-ммм туй превъзходно нещо Heart Eyes-наистина след толкова време ти се струва най-вкусното нещо на света. Днес ще е развалена програмата Twisted Evil-на обяд ще ходя да пазарувам разни запаси за почивните дни и ще си купя нещо вкуско от топлите витрини-меснато естествено.
Довечера може би ще се намеси и сиренето и кашкаваля-туй е Раят Party
хайди който учи-да сполучи с хубава манжа и знания

# 347
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ко прайти-американките наспаха ли са?-май рано да стават-аз тъй обърквам часовниците понякойс път-
Тонимир е наяден и се почва пак да симулира работа Mr. Green ми тъй де-  smile3558 е-
Небесна-аман от твойта шунка-ядох 3 парчета толкоз ми срязоха лелите в магазина-88 грама излези и една хубава туна-ама ми дойде много цялата-ма хади да речем,че е била 100гр, щото другото го дадох на едно коти-да мяука доволно Animal Cow-ъхъ щото нямаши коттета в емотиконите и сложих крава-то няма да разбери и без туй-хади със здраве

# 348
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Joy Тонимире, тренирам си коремния мускъл с тебе. Хъхъхъх.
Наготвих целебна манджа, както бях обещал и я ядох. Хубу нещо е - пилешко, лук,морков, спанак, домат, зехтин.
Чакам Мая да тръгне да заспива и сядам да уча - не ма търсете. Тоест да чета, то учение няма толкоз, колкот да разгледам разни работи.. Утре стискайте палец, надявам се да се справя отлично.
Вода, вода, вода!

# 349
  • Варна
  • Мнения: 5 193
хоуу-Небесна-твойта манжа и аз мн я харесвам, ма без зиленото в нея-само са провлачва в тенжурата и прай пътека-
Аз пък много готвя едно подобно на твойто естие-ама в гювеч голям-пил.късчета+гъба+домата+лук много +чушка и печем, после стържим кашкавале и ядем
Твойти бумаги имат ли картинки-тъй тъй да тий по-интересно-сигур нямат Rolling Eyes
За утре имаш един палец от мен.-то всъщносто аз имам два палеца-искаш ли и двата да стискам за по-сигурно хА? Laughing

# 350
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нащата бумага няма кьорава картинка, ни снимка, ни дявол. Но поне е интересно, развлекателно, харесва ми много.
Аз утре вечер ще ходя на танци и ще пия халкохоль, малко непредвидено, но случка.
Интересно, че тия зъби си стоят изтръпнали вече.. 3 деня? Много странно. Какво му става на тоз вочек? Туй нещо нервозно, ама откъде, защо, не обяснявам си. Не се притеснявам въобще от изпита. Нямам друго стеснение, освен обратна реакция да е. Понеже се чувствам уверена, фърча в облака и от туй да съм изтръпнала. Хахо.  Sick
Простете ме, добър апетит!

# 351
  • Мнения: 330
Здрасти и от Cake!

станахме вече и по хамериканско! рано е при нас, но не мога да спа.ПиинаФхме едно кайве и сега сме в по-добра форма. Вчера ядох пилета, яйца, краставици марули, свине... за около 940 кал и 21.5 гр. въгл.,3 литра вода, мързи ме да описвам колко и кога.
Тонимире, ти юбилеи имаш днес, 14 дена, безмлечна, само няколко чайки и ментово боНбони.Два дена отпуска ти давам, в понеделник да си на линия. smile3533
Небесна, утре късмет ти пожелавам, докато спа ще ти стискам палци.
Хайде и не се преучвай днес. Аз от опит знам, че последния ден не се учи много, само се преглеждат нещата.  newsm17, newsm10
Отивам да сръбна още едно кафе.  
Със здраве!

P.S. Ех, тоз Тонимир, върти сучи и все до кашкавала стига!

Леле,Тони, много убава си станала с таз изправена коса! То юбаво си бе детето, ма сега още по-убава!!!!!!!!!!!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 14:44 от Cake

# 352
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хауу Кейке-добро утро-таз вечер съм зает с манжите и обстановката-ще кръжа като гарван smile3535-иии ма значи нито котита нито гарги има в тия емотикони
Два дена почивка наистина добре ще ми дойдат- в понеделник вече храна няма да искам да видя- само че леля ви Марги ми праща армагань-тъй разбрах аз преди 1/4 секундица-бамбониера и бисквитиера-от млечните ще са сигур Joy и не мой да не уважим жената
Хади към 19 часов ще мина да кажа докъде са докарах Mr. Green

# 353
  • Варна
  • Мнения: 4 818
АЗ настъпвам в такъв период, че искам да ям много работи, ама всъщност не ми се ядат и тъй не знам какво искам.  Crazy Гладен ще умра, но няма да измисля.  И това ако е диета, ще припадна!
Тонито, хубав си с нов фризьор, препоръчвам дори и едни халки на ушите да забодеш. Аз наскоро взех ного хубав, изгоден, имитация на сребърен - толкоз красив не съм бил!  Embarassed Хъх, малко разнообразие де.
Приятна ти вечер и изяж по някой друго лакомство за всички нас, изпаднали в екстаз по дядо Мраз.. тъй де, гладните.  Flutter

# 354
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Прибраф са, дажи ма докараха че с тез торби да са блъскам по пътя -ще убия хора bash
Сега да ва видя за последно и да почвам да въртя тиганите- Алма на теб ти ходят обици-аз мязам на циганка с обици,хеле пък халки-само забрадка ми тряба и мога да фърлям боба tooth-а пък ми се носят, ма не са одобрявам-можи някойс път като са определим да са сречами и да изберем заедно обеци- smile3521
хади отивам да кисна пържолити в марината-
Да ви кажа-сичко е пълно със свещи за новата година и разни тамти му дребета красотни-да знам, нищо ново не казах, ма аз си купих-фаля се бе Laughing

# 355
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Кейке-засрами ма Blush-благодаря

# 356
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Моля ви са какво забелязах-влизам в онуй мокрото помещение-банята, да си земам душа  bath -ма ни го зех-де да го туря  33uu, само са изкъпах-и като са прибърсвах с хавлията ииии Shocked пъПка-пъпка на едната ми плешка с бяло око ма гледа-ам сига, как да са завъртя да я изцъркотя и с малко салицил да пригори-на кат не съм йога да са увивам около себе си-охх изстрадах някак си и са опрайх-де ша ида да не се оправя
След 5 мин тряба да цъфне нашто дългоочакваното и затуй бърже пиша -дано ма разбирате -туй не требаше да се случва, ще гася лампите -на свещи ще са гледами-мой пък да я подмини тая цирка -изневиделка
Сметки няма време да смятам, само да спазя правилника smile3554
Закуска-нес кафе, 3с.л. кис.мляко+1с.л.лен
Към 10.30-едно грапе голямо
Обяд-пуешка шунка 88гр, риба тон консерва-100гр
Вечеря-пържоли пилешки, броколи с кашкавал запечени и салата и ролца патладжанени със сирини Mr. Green
За после не знам-ще има още вероятно съм сигуурен да е така

# 357
  • Мнения: 330
Тонимир, какво правиш тука петък в 22:00 часа, нямаш ли си друга работа?? Примерно 1dating luvbed
Как се Броколите със кашкавалец?А блазе ти, яди ги ти млечните!
Айде изчезвай нали си в отпуск. smile3513

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 14:32 от Cake

# 358
  • Мнения: 330
Хелоооооооооооо,
Скрили сте се кой на изпити, кой на екскурзии.Мъчно ми е за вас newsm45
Аз цяла нощ палци стисках, не знам още ли да ги стискам или да ги пускам вече. newsm10
Вчера ядох пилета, грухащи, задушени тиквички, печени чушки на обща стойност 900 кал, и 30 грама въглехидрат. Кантарът ме е намразил не ще да слиза надоле, ще да го уволнявам дисциплинарно.
Небесна не бой се ние сме група и аз като тебе, не знам кво да рупам. Месо не искам да вида, шъ да ставам вегетарианец.
Тонимир сигурно нагъва млечни и за нас. newsm44
Хайде пишете кво става.Докладвайте, че ми се изчака чакалото.

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 15:02 от Cake

# 359
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А, смисъл имало голям, хич не станах днеска зян!
Имам си шестица, най-съм лична хубавица!  Hug
Мерси за подкрепата!

Сега да почина, не съм ял кой знай колко, даже съм гладен, но иска да спи и сетне ще купонясва с колегите!
Поздрав сърдечен! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт