ВМ НВХ - ръфам пражоли и стягам крачоли - 7 част

  • 17 957
  • 380
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 260
Здрасти, аз също се захващам от тази вечер с НВД-то. Целта ми е да отново да вляза в нормални размери след раждането. Имам опит с този режим, по-миналото лято свалих 4 килограма за месец с пилешки пържоли и салати, но резултатът отиде по дяволите след като забременях Blush. Сега ще боря  осем упорити килограма. Ще добавя и упражнения вечер след заспиване на бебока.

Поздрави и успех на всички!   bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Днес пък рибен ден го докарах-и за вечеря един рибок унищожих. На връщане от работа минах и си купих няколко филета толстолоб-оставям птиците на мира за неизвестно време и сега ще съм на рибна вълна.
Вечерята ми:филе толстолоб на огребрен тиган(без мазнина)-250гр
                      краставица-100гр
                      печени чушки зелени-100гр
                      Общо 266,5кал.
Обяда както споделих беше херинга 150гр,
                                                малко зелена салата и 3 резена лимон
                                                Общо 330кал
Закуската  всеки ден е една и съща- кис.мляко с 2 суп.л. ленено семе-100кал,
                                                              към 10.30 и 16.00 ябълки-общо 3бр-208кал
Всичко за деня 904,5кал
Незнам що тъй реших отзад напред да ги подредя манджите-не съм смятала %въгл, мазн, белт-ама на око преценявам,че съм в лимита. Малко са ми калориите, ама няколко дни ям по 1300-1350 и за туй съм доволна че днес са по-малко, аз тъй обичам да се разбъркват-да няма ред, че оня ти ми метаболизъм ще вземе да свикне и пак като се бетонирам-няма мърдане кантаря

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ти да внимаваш с рибите, да не прекаляваш! То хубаво, ама не чак толкоз.  Crazy

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Верно? Че какво им е на рибите-направо ме хвърли в дълбоките води на мозъка ми newsm78-що така бе Небесна-дай малко инфо

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не е добре да ядеш редовно, ежедневно, по доста риби. Това ми беше мисълта, да не прекаляваш. Щото са морски чеда, а в морета плуват всякакви отрови и рибата ги поглъща. Затова е добре да се редуват рибите с меса разни... Това от Ани Илиева от Спайдъра помня..

# 65
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хей ю-работим Party-пък как не искам Twisted Evil. О вий неработающи как искам на вашия диван сега-да опъвам бедраа-ама знам аз -няма да ме пуснете
Чекам си почивката в 10 часа  да си ядем грейпа-от снощи чекам да се съмне да доде време да ядем
За рибите-понятна, ще бъдем кеърфули

# 66
  • Мнения: 2 956
Ей вии работничките...ний неработающите търчим по разни  smile3539 , а не подпираме диваните  Rolling Eyes айде да се разменим...че как ми се е доработилоооо  ooooh! хич не ми се седи в къщи....Я сега да питам спецовете тука...като немога да спортувам в колко наааай-много калориики дневно трябва да се включа...с тия моите 68кг ....1000 добре ли ще да е? че да действа малко отслабващо все пак...че това безобразие за 2 дена 1,5 кг отгоре хич не ми действа добре,ама хич-хич  Cry

# 67
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Евридиче според ей тоя сайт http://zdravoslovno.com/Calculators.html-ти сметнах, че в спокойно състояние за твоя ръст и килограми трябва да поемаш по 1685кал, за да слабееш трябва да ги ограничиш с 20%-това прави 1348кал-толкова трябва да поемаш. Според мен не падай под 1000, и туй не е добре.

# 68
  • Мнения: 2 196
Аз нещо се поизложих вчера - за цял ден изядох само две ябълки,а пък вечерта бяхме на имен ден... Embarassed
 Смятам обаче днес да си направя менюто за 5 дни напред - все си мисля,че така ще ми е по-лесно . newsm78
 И мен болест някаква зла се опитва да ме налегне,гърло ме боли,нищо не ми яде...тюю,дано да ме подмине леко,сега ша взема да я изплаша с едно хапче. Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 2 956
Ей мерси Тонимирченце  Hug не напразно си те обичам аз  Wink бях го забравила тоз сайт,а редовно смятах по него какво съм поела...влиза в употреба пак на момента...  bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Евридиче-и аз съм флюбена ф теб -нали знаш hug
Само че се чудя къде да ти пиша-тука ли, в другата тема ли-много писателствам пък малко работа върша-килата стоят, не мърдат-ни наляво ни надясно-какви са тез застои-устои не разбирам   33uu

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мене ми се струва, Тонимире, че ядеш доста млечни работи... Защо не вземш да ги ограничиш фатално? М? Flutter

# 72
  • Мнения: 2 956
Ми да не ни обвинАт в много чат,може и на лични  Crazy ама красТавицата както се е произнесла компетентно ограничи млеката или смени режима малкочко...пак ще даде резултат мислА  Thinking

# 73
  • Варна
  • Мнения: 5 193
тУЙ ще да е-млякото и сиренето-ама без тях как ли ще съществувам-няма да е лесно за планетата таквоз разгневено кат мен да се суети наляво-надясно без мляко и сирене. Ще го огранича поне за почивните дни-като съм вкъщи се контролирам какво ям, и най-вече ям истински храни-готвя-ма готвач за телевизията  chefсъм

Друг проблем се задади пред мени-защо ми требаше да излизам на обяд-в една фуста се нацедих newsm56(не че съм такваз тънкостеблена), че и се харесах и сега мий в дълбоководните мисли харчлъкови-искам я, пък много пари, пък и на онуй любовното трябва да го наградим с подарък -офф не й е лесно на Тонимирчеста-горката тя Sad, ще страда още юхуууу докато утре не си я купи
Ай дебит-кредит

# 74
  • Мнения: 2 956
Мдадаа- в дебит-кредит е истината понякога  Laughing Laughing Laughing
А сега да питам нещо-аз на час по лъжичка ,ама нищо де...че сега ми извадиха още 1 зъб и бавно мисля  hahaha Мамчето ми купила рибеШко масЪлце,ама обикновено...мога ли да го пия или си требе Ескимо-то? Ъ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт