Рицарки на бялото кантарче - 9 част

  • 30 193
  • 884
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Здравейте мамита и не само  Hug дали ще да приемете една кандидат рицарка..  bouquet
И тъй мойте мерки и теглилки са:
ръст 167см
преди 78
сега 68
цел 55
диета НВД

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Включ Simple Smile и аз съм с вас.
Ръкт 172, в момента- 57, цел- 55.
Успех на всички!!!

# 17
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Хм, абе много странна работа newsm78

Тази сутрин се претеглих и съм +1 кг, а вчера и онзи ден много стриктно изпълнявах всичко и правих походчета. Дали има връзка с това, че нощес ми дойде... четох за някакви задържания на вода, ама не ми е много ясно... и кога ще ги "пусна' тия задържания...

# 18
  • Мнения: 321
Добро утро на всички!  bouquetДано днес кантарчетата да са благосклонни към вас и само да ви радват,аз лично на моя не се качих,че и без това съм в м та не видях смисъл...
Много усмивки и най-вече ВОДА,че нещо я позабравихме малко  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен!

Честита нова темичка много свалени килограми пожелавам!

Днес ми е воден ден и без това съм болна нещо та ще го направя чаен ден.Та дано се оправя,че гърлото така ме боли нищо не мога да преглътна.

# 20
  • Мнения: 4 447
Здравейте и от мен!
Все още няма с какво да се похваля, а съм доста стриктна. Просто ме е яд де, не се отказвам!
Успешен ден на всички, пък аз отивам да бърша сополи. Hug

# 21
  • Мнения: 1 353
Какво стана тук.За една вечер и нова тема. newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 6 258
Ааа, пак сте ме пропуснали в списъка. Crossing Arms Ще плача. Cry Hug Нямам време да пиша, ама съм още в отбора. Та ето тегли-мери какво показва  Laughing

ръст - 161
начало - 75.5 кг. (абе като отидох да раждам бях 90  Embarassed Embarassed Embarassed, но около 15 кг. отидоха от самосебе си, така че диетуването стартирах на 75.5 кг.)
сега - 65 кг.
цел - 55 кг. (засега, да стигна до там, после може още 2-3 килца).

Диета - Дюкан (от скоро); все още кърмя. Друго инфо май не беше необходимо. newsm78

# 23
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте Simple Smile иа аз съм стриктна, пък не мърдам Cry успокоявам се, че тези дни очаквам да ми дойде, а пък кантара не регистрира +2-3кг, както прави обикновено преди цикъла ми Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 6 260
Ей, момичета, аз едвам смогвам да изчета какво сте написали, че малката, ако е в настроение, ме оставя на 2 дена да седна за малко на компютъра (като сега). За тази темата май няма да смогна с мерките и теглилките, че отиваме на консултация, виж са следващата барем съм на линия  Mr. Green .

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз пък искам този път да ме мушнете в загалвната Crossing Arms Wink
Ръст-160
Начало-65
Сега-63
Цел-50кг засега,после сигурно ще се мъча на 47/48 да ги направя Wink

И аз вече месец съм на режим,отскоро почнах разделното хранене,но нещо доста бавно помръдвам:((((

# 26
  • Мнения: 597
Хей,Рицарки,стига сте рупали моми4ето,по-добре запо4вайте да се от4итате -  кой какво е ял,магарил-станал за резил.....ох,аз май се от4етох първа...Важното е купона да върви,ама моя както е тръгнал,не е за хвалене.Стягам се ве4е,обещавам...

# 27
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ваня, Дюкан-ската диета не ти ли пречи на кърменето, как ти се отразява?

# 28
  • Мнения: 253
Аз пък отварям да видя има ли в старата отчетност, за новата и то вече сме имали нова!
  bouquet на авторката!

Е за отчета - Мерките утре ще ги дам, но теглилките са, начало 70кг, сега 67кг.Режима си е мой собствен, ама клони към ВМ НВХ!

Отивам да работя, а вие да не спретнете нова тема до утре.....

# 29
  • Мнения: 1 934
Е къде се загубихте всички днес?

Общи условия

Активация на акаунт