Тренировки в домашни условия - 113

  • 44 320
  • 757
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 539
За днес ден първи от октомврийското предизвикателство на Ейми.

# 376
  • Мнения: 1 542
Днес ми е ден за почивка и направих малко над един час йога с Boho Beautiful. Като за първи път с тази мацка, си избрах две практики за релакс. Добре се разтегнах и издишах една камара тревога и напрежение. Точно от това имах нужда насред тази супернервна седмица.
Утре - цяло тяло с Карълайн.

# 377
  • Мнения: 4 739
Днес Стронг легс ,предпоследна тренировка от Стронга,утре ако мога преди девет да тренирам завършвам  цикала ,че заминавам на почивка.Ако не мога -понеделник ,май новата програма ще е с повече кардио 🙄 така ми се стори от снийк пийка -ще видим....

# 378
  • Мнения: 9 694
Не съм тренирала от седмици. Новата ми работа не му остава сили за тренировки, а почивам  сано един ден сега и се опитвам да релаксирам. Това е от днес. Часовникът  ми отчете 40 Мин 😂😅


За друго обаче наминавам. От няколко седмици, 3-3.5 пия течен хлорофил. Знам как звучи 🤣, ама е хранителна добавка. Има и на хапчета. Четох за него в темата за целулита и съм 100% убедена, че виждам подобрение. Нямам преди-след снимки, ама кой ще иска да ми гледа 🍑. Споделям за тези, които се борят. Наясно съм, че има момичета, които не се впечатляват.

# 379
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Мен ме впечатли! Simple Smile Дай малко повече инфо - на кой фирма ползваш?
Вчера си отчитам Стронг-а. Ако има някой почнал втория месец - моля да каже какво да очаквам като промяна. И аз с тази моя работа едва намирам време за тренировки и четене. Grin Преди излизах в десет без десет и бях мнооогоо по-редовна, като тренирах сутрин. Рядко изпусках ден от програмата. Сега излизам в осем и сутрин не мога да тренирам, че ММ спи до седем. Вечер,, ако излизаме някъде всичко пропада...ама, здраве да е. Сега зимата ще съм по-редовна.

# 380
  • Мнения: 9 694
Непо, поръчах този:
https://uk.iherb.com/pr/nature-s-way-chlorofresh-liquid-chloroph … -oz-473-2-ml/1897
Тук е описано накратко кави са ползите.
https://www.fhl.bg/news/article/1361/hlorofil-zelenoto-chudo.html
По отношение на дезодориране на тялото отвътре и намаляване на миризмата при потене мога смело да потвърдя, че действа, но одобряването на състоянието на кожата ми ме радва най-много.

# 381
  • Мнения: 4 739
И аз ще си взема! За днес последната тренировка от Стронг -горна част .От другата част очаквам повече кардио 🥴

# 382
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Ще го пробвам и аз. В Ремедиум е с 15%отстъпка в момента. Има ли значение в каква форма се ползва? На капсули ще ми е най-удобен.
Забравих да питам - някой регистрирал се за Копитото в събота има ли? Simple Smile Мислех и на Wizz air-a да се метна в неделя, но ми излезе работа и няма да мога.

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 11:37 от НеПоКоРнА

# 383
  • Мнения: 265
Привет, момичета! Последната седмица не съм правила нищо заради цикъла и после бях малко болна. От днес мисля да подновя тренировките. Получих един безплатен месец на pilatesanytime и започвам 10 дневна пилатес barre challenge.
Хубав уикенд на всички!

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 02:47 от Calli

# 384
  • Мнения: 1 346
Здравейте и от мен с кратък отчут Crunch-free_Xtreme_1 на любимата ми Джаки. Чувството след нейна тренировка е великолепно Blush През уйкенда имам малко повечко вървене по пресечен терен, целта бе едни скален манастир, та за утре е ред на ръцете и горе-долу ще отсрамя седмицата с 3те основни мускулни групи. Blush

# 385
  • Мнения: 318
Здравейте!
За вчера отчитам Resistance Band Workout for Butt and Thighs,седми ден от Daily Cardio Challenge и пет кръга от I Love Squats Workout.
За днес - Barbell Full Body Workout At Home,осми ден от Daily Cardio Challenge и Standing Abs Workout - No Jumping Simple Smile.

# 386
  • Мнения: 1 104
Здравейте! Какво килимче за тренировки бихте ми препоръчали? Хич не ги разбирам кое става, кое не, има толкова видове и всеки за нещо специфично го пише... По приемлива цена търся като цяло, да се сгъва компактно а не само на руло, да става за по голямо разнообразие от упражнения - аз тренирам много дупе примерно, но мъжа ми съвсем други тренировки прави. Мерси!

# 387
  • Мнения: 1 109
Започнах днес 5та седмица от 12 week + добавка 10 мин корем Angela Kajo https://www.youtube.com/watch?v=xlm11z5G21o&list=WL&index=1&t=115s (доста ми хареса) Simple Smile

# 388
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Напоследък ми е супер натоварено и само ви хвърлям по един поглед. Почнах новата програма на Синди, като малко изоставам. Почнах от ден 2 крака - отново типично в нейн стил. Новото е, че има и кардио с въже. , Днес комбинирах ден 4 - глутеус, отново с въже и ден 5 - ръце, корем и кардио. Утре ще направя ден 1 - цяло тяло и ако се чувствам добре може и ден 3, който е за горна част и така, че вляза в ритъма за седмицата с 5 тренировки.
Още не мога да дам заключение. Програмата ми харесва, но не разбирам смисъла на кардиото посред силова тренировка. Вероятно целта й е да се поддържа по-висок пулс, което от своя страна да гори повече мазнина. За сега ми е ок, въпреки че не обичам кардио не ми идва в повече.

# 389
  • Мнения: 107
здравейте , мъжът ми донесе един еър байк за вкъщи , та се чудя подходящ ли е за мен , накой с опити с него? какво натоварва освен диво кардио Grinning

Общи условия

Активация на акаунт