Отговори
# 735
  • Мнения: 747
Само да кажа, че следобяд ще пусна новата тема

# 736
  • Мнения: X
Не едно а две ношпа , и даже 3*2 е позволено да се пие.
Аз опъване в слабините имам и аз нямам контракции не пия магнези освен 1 алеракт на ден

# 737
  • Мнения: 648
Аз съм малко скарана с но шпа-то, ако пия повече от две хапчета за 12 часа и започва много да ми се гади и да ми се вие свят от него, явно много ми пада кръвното.

# 738
  • Мнения: 523
Аз вчера бях на преглед и досега пиех но шпа 3*1 и магнетит 3*2,от вчера ми добавиха и диаспорал 2*1 за разтваряне. Попитах дали няма да е много, но док каза да пия. Отделно пия и флебодия. Днес имам болки в стомаха и леко съм повишила кръвното. Чудя се тоя магнезий не ми ли идва в повече. В 31 г.с и също имам тежест в слабините от няколко седмици. Дано не се окаже проблем

# 739
  • Мнения: 780
Направо това с педиатрите така да ме ядосва … Как може толкова да се чудят как да избягат от ангажимента си?! И сестра ми я гледам започна да учи в университета -имат лекции преподавателите не идват. И като ги търсят казват “Няма смисъл да идваме и да плащаме квартири за 2 седмици. Те ще ни спрат.” Еми то хубаво обаче нашите родители плащат квартири, общежития и семестри. Тези само заплатите си взимат …
И нямат право да отказват посещение лично според мен. Ти си с новородено бебе да му се не знае що за глупак ще те накара октомври, ноември - грипни месеци, като цяло да ходиш с бебето в поликлиника. Пълен абсурд .. нямам думи!
Аз съм от малък град и педиатърката, която съм избрала - възрастна жена е. Започнала е да работи когато мъжът ми е бил бебе - тоест 25 години вече. Еми ще идва в къщи. Първите не ден, а в продължение на седмица през ден или ако ми е нужно всеки ден. Според мен това е важно. И заради ковид работи само ден в поликлиниката останалите дни ходи по адреси или не работи ако няма работа. Това лично за мен е по-добрия вариян. Ако стоиш в болница вероятността да се срещнеш с болен е много по-голяма отколкото да отидеш в дом на новородено.

# 740
  • Мнения: 156
Сега бях на тонове и излезе че имам контракции, а аз нищо ни усещам изписа ми магнезий във вторник ме вика пак, провери за разкритие, но нямам. Каза, че май няма до устискаме до термин Grinning

# 741
  • Мнения: 1 038
Аз вчера бях на преглед-беба е 2500 в 34+1.Шийката ми е 26мм,лекаря каза,че няма изгледи скоро да излиза.Продължавам си с диаспорала,само аспирина ще спра другата седмица.Нормално е шийката да намаля с напредването на бременността,по-важното е дали е омекнала.Ако е 25мм и е мека-да,наближава раждането,но ако си е твърда не би трябвало да има проблем.

# 742
  • Мнения: 747
Ето я новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1372605.new#new

След малко ще ви изчета, че бях по задачи и не успях, а сте доста активни днес Simple Smile

# 743
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Аз съм с 26 мм от почти месец, а преди два месеца беше 28 мм. Докторът изобщо не се впечатли, въпреки че аз много се притесних. Каза, че е стегната и затворена и няма нищо притеснително. То кой знае изобщо колко ми е дълга физиологично. Сега съм в 29 г.с., но и аз не се натоварвам, в болничен съм от началото и повече почивам. Слагам и Утрогестан 2х1. Нямам ограничение за движение, просто такова ми е ежедневието.

Общи условия

Активация на акаунт