Непрестанна умора

  • 5 823
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 123
Твоят б12 колко нисък беше моя е 183 от граница 187

# 136
  • Мнения: 100
Хора, нещо не съм доволна от ендокринологът си. Малко ме съмнява, че работи само за пари и няма човечност. Отношението не ми хареса, праща ме в друга лаборатория при положение, че до сега не са ми казвали в коя да ида. Имам две кисти до щитовидната, които са малки и каза, че ще се спукат. Съмняват се за Хашимото и за преддиабетно състояние. Всичко е от стрес. Тези дни ще ида да ми вземе кръв, за да видят антителата. Ако можех да избера отново лекар-нямаше да е този. Чаках 2 седмици, за да ме приеме накрая от работата не ме осигурявали изобщо и отказа да ме прегледа. Погледна ме и грубо ми хвърли листа и каза - запиши си друг час. Поисках на частно - каза ми 70 лв в началото на прегледа, взе ми 80 лв.

# 137
  • Мнения: 6 695
Емилия в Софя ли се преглеждаш? Не може ли да идеш до по-малук град с по-нормални цени и по-добро отношение ? Не може на всякъде да са така ужасни цените и отношението.

# 138
  • Мнения: 100
Емилия в Софя ли се преглеждаш? Не може ли да идеш до по-малук град с по-нормални цени и по-добро отношение ? Не може на всякъде да са така ужасни цените и отношението.
В Пловдив съм. Уж ми го препоръчаха..

# 139
  • Мнения: 6 695
Ужас . И в Пловдив ли тези цени? Успех ти пожелавам с лекарите. Не е лесно да си намериш своя.

Общи условия

Активация на акаунт