Търся мнение, да се откажа ли

  • 11 740
  • 282
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15 960
То и " малко съм хремав, малко кашлям, ама иначе нищо ми няма и идвам при теб" не е най - отговорното поведение.

# 91
  • Мнения: 2 262
Ако има Ковид хич да не се появява. Ако е нещо безобидно като трипер или сифилис да купува един букет и да идва. Ако цъфне без PCR тест, още долу на паркинга го удряш с колата, вземаш една лопата и го заравяш някъде. Но си сложи маска и ръкавици задължително. Ще го пишем че си е заминал от Корона, у калабалъка никой няма да забележи.

# 92
  • Мнения: 1 304
Синът ми изкара ковид пролетта. У нас си беше. Давах му лекарства, смъквах температура, готвих му, правих чай, дезинфекцирах... Сега се чудя що не го изгоних... Апропо, не ни зарази мен и баща си.

Щото ви е син, изкарал го е докато е у вас, вие сте му родители. Това, че не сте се заразили взаимно нищо не значи.  Авторката не омъжена за въпросната личност, жилището е нейно, животът и с този господин е споделен, но не съвсем. Той се е разболял на друго място и дълго време не бил с нея/цял месец/... Не откривам никакви прилики с вашата история.
Когато аз се разболях бях само с децата си. Мъжа ми си беше на село и въпреки това не съм го карала да идва. Макар да го беше карал с майка си преди много месеци, пак не държах да се навират насила при мен. Иначе децата ми, така или иначе си бяха с мен, но и те не се разболяха. Забраних и на дъщеря ми да излиза и доброволно се карантинирахме, спрях ги и от училище. Лекарката, която ме лекува не ме кара да си правя друг тест, освен двата бързи, които бяха положителни, затова не бях карантинирана официално, но пък доброволно се заточихме всички, които бяха с мен към този момент.
Темата, обаче не е за Ковид, той е само част от общата картинка

# 93
  • София
  • Мнения: 17 897
Ами много ясно. Аз не искам и сополи, ако мога съвсем лесно да нямам сополи. Joy
А тия със сополите понякога се редят и при Свети Петър. Божа Работа.

AIDA, разбрах те. На нея не ѝ идва отвътре да се погрижи за него. Ами, може би и двамата не се обичат, но за мен е нереално той да се изкарва онеправдан, а тя - чудовище.

# 94
  • Мнения: 15 081
Да, колко добре го каза - идва ти отвътре за близките ти. Точно така.
Взе ми го от клавиатурата.

Кеч, за мене е абсолютно непонятно дори в настоящата хипохондрична криза да изгоня близък човек от къщи, ако имам къде да го карантинирам. А съм гонила гадже от обща квартира. Вариантът да няма ама наистина никакво пространство, годно за отделяне, е практически нула.
А герои като лирическата си има в реала и са си отпадъци. За лирическия не съм сигурна, описан е в защита, а не в атака.

Скрит текст:
Щото ви е син, изкарал го е докато е у вас, вие сте му родители. Това, че не сте се заразили взаимно нищо не значи.  Авторката не омъжена за въпросната личност, жилището е нейно, животът и с този господин е споделен, но не съвсем. Той се е разболял на друго място и дълго време не бил с нея/цял месец/... Не откривам никакви прилики с вашата история.
Когато аз се разболях бях само с децата си. Мъжа ми си беше на село и въпреки това не съм го карала да идва. Макар да го беше карал с майка си преди много месеци, пак не държах да се навират насила при мен. Иначе децата ми, така или иначе си бяха с мен, но и те не се разболяха. Забраних и на дъщеря ми да излиза и доброволно се карантинирахме, спрях ги и от училище. Лекарката, която ме лекува не ме кара да си правя друг тест, освен двата бързи, които бяха положителни, затова не бях карантинирана официално, но пък доброволно се заточихме всички, които бяха с мен към този момент.
Темата, обаче не е за Ковид, той е само част от общата картинка
И кой ви пазарува храна по време на карантината?
А това, че не са се заразили , че нищо не значело, е абсурдно глупав довод.

Еее, това мнение няма едитване, братче.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 36 785
Аз пък не разбирам тоя болник как му е на сърце да пътува. То ти е зле, крив си, искаш да си полегнеш вкъщи, а вместо това да се друсаш в мпс...

# 96
  • Мнения: 12 888
Чудя се той защо пък не вземе да се тества. От тест не се мре.

# 97
  • Мнения: 1 304
Да, колко добре го каза - идва ти отвътре за близките ти. Точно така.
Взе ми го от клавиатурата.

Кеч, за мене е абсолютно непонятно дори в настоящата хипохондрична криза да изгоня близък човек от къщи, ако имам къде да го карантинирам. А съм гонила гадже от обща квартира. Вариантът да няма ама наистина никакво пространство, годно за отделяне, е практически нула.
А герои като лирическата си има в реала и са си отпадъци. За лирическия не съм сигурна, описан е в защита, а не в атака.

Синът ми изкара ковид пролетта. У нас си беше. Давах му лекарства, смъквах температура, готвих му, правих чай, дезинфекцирах... Сега се чудя що не го изгоних... Апропо, не ни зарази мен и баща си.

Щото ви е син, изкарал го е докато е у вас, вие сте му родители. Това, че не сте се заразили взаимно нищо не значи.  Авторката не омъжена за въпросната личност, жилището е нейно, животът и с този господин е споделен, но не съвсем. Той се е разболял на друго място и дълго време не бил с нея/цял месец/... Не откривам никакви прилики с вашата история.
Когато аз се разболях бях само с децата си. Мъжа ми си беше на село и въпреки това не съм го карала да идва. Макар да го беше карал с майка си преди много месеци, пак не държах да се навират насила при мен. Иначе децата ми, така или иначе си бяха с мен, но и те не се разболяха. Забраних и на дъщеря ми да излиза и доброволно се карантинирахме, спрях ги и от училище. Лекарката, която ме лекува не ме кара да си правя друг тест, освен двата бързи, които бяха положителни, затова не бях карантинирана официално, но пък доброволно се заточихме всички, които бяха с мен към този момент.
Темата, обаче не е за Ковид, той е само част от общата картинка[/u]
И кой ви пазарува храна по време на карантината?
Кумата ми, която живее през два блока. Купува ми нещата и ги оставя пред вратата. Като мина всичко това се разплатихме

# 98
  • София
  • Мнения: 17 897
Горе някой добре го написа - да покаже, че е фактор. Че тя ще се погрижи за него, ще положи избрана по негов вкус възглавница под обременената от стени и пердета глава и ще му облекчи болката.

# 99
  • Мнения: 1 596
Абе, аз като съм болна пак ми се дощява да съм при мама, за вас - не знам😂
Къде е тръгнал тоз' да се бута при авторката вече почвам да се чудя.
Така и така е без пари, ако живее със съквартирант поне ще му е по-спокойно.

# 100
  • София
  • Мнения: 12 946
Явно и двамата не са достатъчно загрижени за здравето на другия...

Аз пък не разбирам тоя болник как му е на сърце да пътува. То ти е зле, крив си, искаш да си полегнеш вкъщи, а вместо това да се друсаш в мпс...

А де... зор, да ходи при авторката. И да заразява по пътя си. Тая "връзка" е бегала.

# 101
  • Мнения: 12 888
Горе някой добре го написа - да покаже, че е фактор. Че тя ще се погрижи за него, ще положи избрана по негов вкус възглавница под обременената от стени и пердета глава и ще му облекчи болката.
+1
То хубаво, че от сега се е разбрало кой на кого и до колко може да разчита.
В добро и зло, в богатство и бедност, в здраве и ... и какво беше нататъка?
Авторке, отказвай се, така не става. Не го обичаш, не го искаш. Няма смисъл.

# 102
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 159
Чудя се той защо пък не вземе да се тества. От тест не се мре.

По същата причина, поради която масово родители не даваха децата им да ги тестват в училище.
Ще вземе да му стане нещо на горканчо... Да му извадят окото с тампона може би...

# 103
  • Мнения: 15 081
Ти се бъзикаш, но ми беше попаднало преди време обяснение за тестовете с гърлен и носен секрет, че за да вземат добре проба, трябва да скъсат някаква защитна мембрана в носната кухина и всъщност така те правят още по-податлив на инфекции, вкл.корона.

# 104
  • Мнения: 3 505
И аз на тяхно място не бих дала да бъркат в носа и гърлото на детето ми, за да пазят страх на хипохондриците. Излишното е вредно!

Общи условия

Активация на акаунт