Търся мнение, да се откажа ли

  • 11 908
  • 282
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 15 960
От два месеца живеят заедно, като последният, вторият, той е липсвал от вкъщи. Но щом се е разболял, няма търпение да дойде при нея. Голяма любов.

# 121
  • Мнения: 5 832
От два месеца живеят заедно, като последният, вторият, той е липсвал от вкъщи. Но щом се е разболял, няма търпение да дойде при нея. Голяма любов.
Ми тъй де, що да натоварва майка си като може да си иде при нея да охка и пъшка? А и друго има. Защо да зарази родителите си с нещото като може да не ги зарази?

# 122
  • Мнения: 3 505
На едно мнение са по въпроса, че нейното жилище не е негов дом.

# 123
  • Мнения: 15 174
От два месеца живеят заедно, като последният, вторият, той е липсвал от вкъщи. Но щом се е разболял, няма търпение да дойде при нея. Голяма любов.
Все още не знаем къде точно е бил като е липсвал. Едно е командировка, друго е да помогне на родителите в полската работа. Ако не сте чули, ковидът не е спрял нито едното, нито другото.
Безплатно предлагам идея - героят да се окаже ваксиниран срещу ковид. Леле, какво ще стане в темата тогава...

# 124
  • Мнения: 18 789
Темата залиня, чакаме новите завои и сюжетни линии.

# 125
  • Мнения: 15 174
Май има. Тоз път брак без деца. Не съм проверявала авторката.

# 126
  • Мнения: 18 789
Много продуктивен участник.

# 127
  • Мнения: 15 174
Взимай пример. Служебно, де. Може да те повишат.

# 128
  • Мнения: 134
Аз разбрах ситуацията малко по-другояче.

‘’Някой прочетв ли, че е болен? Ще стои там до края на месеца. От какъв зор да идва сега?’’

Този мъж ще е там, където е до края на този месец, така или иначе. Просто е решил този уикенд болен да отиде да види авторката и му се налага да се върне там, където е. За какво гледане на болен става въпрос тогава?  Какво грижи му е отказала авторката, след като човека иска само да се разходи за два дни и да си се връща? То по-скоро като си болен и ти се налага да си там, където си до края на месеца, седиш 2 дена в леглото и си почиваш и събираш сили. Не се разхождаш и пътуваш за два дни, още повече, ако се налага и да шофираш. Не заразяваш другите, щот ти е хрумнало този уикенд да попътуваш.
Ако мъжът ми е в такава ситуация, бих аз отишла при него, а не той болен да идва и да се налага болен да се връща на другия ден.
Сега, ако е много болен и е решил да се прибира изцяло и са нужни грижи е друга ситуацията. Но след като е просто виждане за уикенда, не виждам необходимост точно сега, след като след края на месеца явно ще се прибира.
Освен ако авторката не му липсва толкова много, та не може да чака и е решил за два дни да пътува болен, ама…Пак е безотговорно и към него самия, и към другите.

# 129
  • Мнения: 15 174
Значи не е ковид, да си отдъхнем.

# 130
  • Мнения: 627
Ваксиниран е и домашен тест си прави, луда съм явно.

# 131
  • Мнения: 5 832
Ваксиниран е и домашен тест си прави, луда съм явно.
Да, при тази информация спокойно мога да кажа, че просто си търсиш причина да не го видиш.

# 132
  • Мнения: 3 505
Ваксиниран е и домашен тест си прави, луда съм явно.
Какво му е, запек ли има?

# 133
  • Мнения: 627
Не, експлозивно разстройство Cry

# 134
  • Мнения: 18 789
Да бе, давайте още идеи за бъдещи теми Simple Smile "приятелят ми от село има запек, от два месеца живеем заедно, да го зарежа ли".

Общи условия

Активация на акаунт