Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 77

  • 58 579
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 921
Аз и още една, две потребителки се оплакахме от подобен на пантен серум, златист обаче, със същите обещания, сгъстяване на косата визуално с до 6500 повече косъма, тоест визуална илюзия, че имаш с толкова повече. Никаква, ама никаква промяна, никаква текстура дори, аромат на спирт, абе нищо.. Не гледам вече на пантен продуктите им.. Не ми харесват. 2 балсама съм пробвала последните 2 години, без отмиване някакъв мус, това чудо за обем и плътност.. Ами не искам повече да им пробвам нещата. Нищо не уцелих за себе си. Ако това не е скъпо пробвайте. Аз моето го взех за 4 лева на оферта, за 10 не бих го и прочела..

# 46
  • Мнения: 3 209
Благодаря, момичета. Спестих някой лев 😁

# 47
  • Deutschland
  • Мнения: 5 349
За косопад пробвайте Пантенол. Обикновен пантенол 5%. Маже се в корени или по дължините, според състоянието на косата. Аз в корените не мажа нищо. Мажеш на мокра коса и сушиш. Има много информация в интернет за ползите от пантенола върху косата, кожата и т. н.

# 48
  • Мнения: 1 324
Както и хининовата вода, чеснов шампоан също съм чувала, че помага.
Важно е да се установи откъде идва косопада, а после следва решението.
В много ситуации може да се лекува и вътрешно, не само външно.

# 49
  • Мнения: 397
Търся препоръки за траен дездорант/стик/рол он.
От години ползвам стиковете на Рексона, конкретно един active 48h.  Последните пъти сякаш са го развали ли доста - не мирише добре, смесва се миризмата и е неприятно.
Чудя се дали да си взема Gosh.

# 50
  • Мнения: 1 365
Купих си турски шампоан именно за косопад и при мен наистина работи. Освен, че остава по-малко количество коса в ръката ми като я мия, явно се е сгъстила и е станала и по-плътна. Аз не забелязвам такива неща, но помолих близък да я сплете вместо мен наскоро и той отбеляза точно това. Ползвам ето този:
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 13:30 от Reddish Brown

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Колежка ми похвали точно този турски шампоан с чесън, каза, че цялото ѝ семейство е доволно (дъщери, внуци), накупила на всички. Миналата седмица и аз си взех и започнах да използвам. Цената му тук в няколко магазина е 4.30лв. за 700мл. За сега не мога да кажа дали има ефект. По погрешка преди това си взех на Bioblas с чесън. В момента ги използвам и двата, мога да кажа само, че след измиване, още в банята, косата ми не стои суха (въпреки, че е мокра), както е с доста шампоани.

# 52
  • Мнения: 3 209
Точно показания ползвам и аз от 2 месеца. При мен ефект няма.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 037
За косопад пробвайте Пантенол. Обикновен пантенол 5%. Маже се в корени или по дължините, според състоянието на косата. Аз в корените не мажа нищо. Мажеш на мокра коса и сушиш. Има много информация в интернет за ползите от пантенола върху косата, кожата и т. н.
Това е ново за мен, но как нещо, което мажеш по дължините ще има влияние върху косопада? По-скоро поддържа дължините здрави Thinking

Ако косопада не е на хормонална основа, мога да препоръчам наистина ефективни мазила, но не са за тази тема, а са профи.

# 54
  • Мнения: 2 683
Показания шампоан с чесън след продължителна употреба започва зверски да изсушава косата. Има балсам от тази серия и е страхотен.

# 55
  • Мнения: X
Взех си николетино червило Капучино. Много са му 20 лв! Още не съм го пробвала, ама по принцип са му много. Дано ми хареса, че... ще ме е яд!

# 56
  • Мнения: 1 346
И аз взех Milk chocolate. Харесва ми, не изсушава много, цвета се задържа и се изтрива равномерно.

# 57
  • Мнения: 15 356
Взех си николетино червило Капучино. Много са му 20 лв! Още не съм го пробвала, ама по принцип са му много. Дано ми хареса, че... ще ме е яд!
И аз него взех.Много ми хареса даже,не изсушава и е супер трайно

# 58
  • София
  • Мнения: 17 706
Аз си взех 2 цвята от черните матови на Лореал. Сега са намалени на 15 от 20. Много съм доволна, плъзгат се леко по устните и са трайни. Адски комфортни за носене.

# 59
  • Мнения: 865
Някой има ли отзиви или суочове на хайлайтъра, гланцовете за обем, коректора илипалитрите на Wibo?



Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 18:36 от fsyyy

Общи условия

Активация на акаунт