Паническо разстройство - 52

  • 38 314
  • 765
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 152
Спрете да мерите тия пулове и сатурации.
Още повече се филмирате така.
Аз днес също  съм доста нервна и тревожна, но то два два дни съм прекалила със всичко изброено и с алкохол включително. Та мисля е нормално...

# 451
  • София
  • Мнения: 712
И аз съм  със задух някакъв от вчера,  да няма магнитна буря Grinning

# 452
  • Мнения: 1 917
Вчера е имало... Мен пък вчера ме боляха зъбите цял ден, ама всичкитв... Като невралгия някаква🤣🤣🤣🤣. Луда работа

# 453
  • Мнения: 3 204
Вчера е имало... Мен пък вчера ме боляха зъбите цял ден, ама всичкитв... Като невралгия някаква🤣🤣🤣🤣. Луда работа

Хрема имаш ли, синузит? При мен от него ме болят всички зъби, ако се е събрала течност в синусите се натискат нервите и така...

Да се оправяте бързо всички ви пожелавам.

# 454
  • Мнения: 397
Здравейте. С диагноза клинична депресия съм плюс обсесии. Изписаха ми есобел, ремирта и халоперидол. Някой има ли идея какво да очаквам? Много съм притеснена.

Последна редакция: вт, 04 яну 2022, 19:11 от Sunflower29

# 455
  • Мнения: X
Вчера е имало... Мен пък вчера ме боляха зъбите цял ден, ама всичкитв... Като невралгия някаква🤣🤣🤣🤣. Луда работа
Мен ме болят последните зъби, тъй като ги стискам явно от нерви, чак вратните жили ме болят.

# 456
  • Мнения: 1 431
Забелязала съм, колкото и да е странно, че преди цикъл или често по време на цикъл, ме болят зъбите. Не знам дали има връзка ? Тогава и венците ми са доста чувствителни.

# 457
  • Мнения: 2 767
Здравейте. С диагноза клинична депресия съм плюс обсесии. Изписаха ми есобел, ремирта и халоперидол. Някой има ли идея какво да очаквам? Много съм притеснена.
Уха, тежка артилерия. Очаквай да се оправиш. Това е класическа комбинация за психози. Явно е било сериозно положението. Следвай лечението, до 1 месец си пушка!

# 458
  • Мнения: X
Забелязала съм, колкото и да е странно, че преди цикъл или често по време на цикъл, ме болят зъбите. Не знам дали има връзка ? Тогава и венците ми са доста чувствителни.
В момента съм в цикъл, но не съм се сетила, че може да оказва влияние. Мерси!

# 459
  • Мнения: 152
Какво се има предвид под обсесии?

# 460
  • 𝔈𝔩𝔢𝔠𝔱𝔯𝔞 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔱
  • Мнения: 303
Какво се има предвид под обсесии?

Необичайни и смущаващи мисли/идеи, които започват да влияят на начина ти на живот. Понякога са дори опасни за самият теб или околните.

# 461
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте и от мен! От 8-9 години пия сероксат. Иначе нямаше излизане от нас. Искам да го спра, но ме е страх, защото и сега като забравя ден, два да го пия и ми се замотава главата и ставам тревожна. Последно като ходих, за да ми помогне да ги спра, тъй като искам и да забременявам вече, ми каза, че ако ги спра пак ще се върнат паник атаките. Едва ли не ако искам да ги спра, ако искам да не ги спирам. Вече качих и 10-12 кг от тях. А дори и да ги пия, когато трябва да отида на непознато място, на екскурзия, на гости ( все положителни неща) и пак ме хваща тревожността. С тях на няколко месеца пак си имам ПА, макар и не толкова сериозна. Просто не знам какво да правя вече.

# 462
  • Мнения: 152
Ами просто да ти ги сменят с подходящи за забременяване медикаменти. Золофт например, консултирай се с психиатър.
Иначе,да. Не си за спиране..

# 463
  • Мнения: 37
Ами просто да ти ги сменят с подходящи за забременяване медикаменти. Золофт например, консултирай се с психиатър.
Иначе,да. Не си за спиране..
Интересно ми стана, има ли такива? Особено АД? Звучи ми обнадеждаващо.
Някой може ли да ми даде съвет за по-качествен сън? Ципралексът сякаш не ми помага много за съня и трудно заспивам и не спя много часове. Дори да не е лекарство, каквото и да е, или нещо билково, или някакъв трик...

# 464
  • 𝔈𝔩𝔢𝔠𝔱𝔯𝔞 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔱
  • Мнения: 303
За съня на мен ми помагаше мелатонин, но на някои хора им идва слаб.

Общи условия

Активация на акаунт