Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 66

  • 25 040
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 142
Жгмъцко, 😘❤ и тук да ти напиша, че немож се размина! Честит рожден ден!  ❤❤❤
Ир, 😘❤😘 да оздравява бързо адашчето! Моят син беше болен всяка година на 31 декември😔  с висока температура, ама 40 градуса и пълни екстри. Ей, го на мъж за женене вече( да ми е жив и здрав), та и Ванко така! За нас остава само побелялата глава 🤗.
Бандичка, 😘😘😘

# 76
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Вълничке, не е алергия, със сигурност. Онзи ден в събота празнувахме Коледа на бг. училището ни - развилняха се децата, на 15 градуса бесняха навън-навътре, потни и развилнели се; а вътърът си беше доста силен навън. После бяха на спортната площадка до 4 следобед и пак не можах да го накарам да сложи яке или дълъг ръкав. На другия ден пак така - аз с два чифта дълги ръкави, той се мужее по къс - еми очаквах го, да се научи да се пази, няма да съм му все до главата. Сега играе с причтелче онлайн и го чакам с една топла пилешка супа (днес изяде една препечена филийка с малко сирене само). Т е 37.5, държи я така от нощес. Утре чакам резултата от теста, но съм 99,9% сигурна какъв ще е. Ще мине, ама всичките и планове за тази ваканция се промениха в недобра посока.
Марийче, слънчева Калифорния не е само слънце - дават го да вали баш около дните Коледни, да се понамокрим и ние.
Мерси за подкрепата, бандичка, както казва Вангобчето - белите ни коси са от такива моменти.

                     

# 77
  • София
  • Мнения: 2 009
Добро утро, любими Heart
Ир, най-милото да се оправя, плановете ще ги осъществите . Ще му мине като на кутре, казва мама Heart
Всички дечица на темата да са здрави, да си получат мечтаните подаръци, мама и татко също са слушали и е редно да получат изненада Heart
Липсващите Gift Heart
На всички Gift Heart
Прекрасен ден Purple Heart

# 78
  • Мнения: 2 844
Добро утро!
Ир Kissing Heart дано имате спокойна нощ и Ванко да се събуди като репичка - свеж, без Т и готов за нови лудории! Heart Чудно кафенце си ни поднесла! Благодаря! Heart
Прекрасен ден, банда! Само утре и нека прзничните дни да започват!

# 79
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Липсващите съ явяват!
Жгмъцони, честит рожден ден❤
Аз ще почивам 1 седмица. За пръв път от 25 г ще съм със семейството на всички празници.
Пропуснах една възможност за страхотна работа без стрес и още страдам ама ще мине. Като всичко друго.
Приготвям се за идващия сармагедон и баклавотресение. Ще гледам да ни съ оклепам много, ама ни обещавам нищу.

# 80
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Здравейте, банда! Слагам ви по едно обедно каЙве


ЖГМЪЦ - Честит ти рожден ден! Пожелавам само ЗДРАВЕ - в огромни и несметни количества!!!

ИР - силно стискам палци Ванко да се събуди здрав и пълен с енергия!

Банда, голям късметлия съм. Дежурен съм и на 24-26 и на 30-31-ви. Тоест оставам на повикване, ако има нещо спешно.

Иначе ям като за последно, но мисля какво да подхвана след ЧНГ.

Приятен ви ден и стойте си на топло!!!

# 81
  • Мнения: 5 429
жгмъц, честит рожден ден на патерица!
Ир, бързо оздравяване на Ванко ти пожелавам!
Скрит текст:
Преминалите през бустерната доза как я понесохте? След седмица предстои и моята, уж не я мисля, ама да си попитам все пак.
След Нова година ще почваме ли наново режим? Какво решихте?

# 82
  • Мнения: 28 977
Привет банда!
Последен ден и имам сто задачи...не стига това ами и последни пликчета, торбички, подаръци. Курдов друже, споко и аз на 31.12. от работливите...дано мине леко! В петък пътуваме за Старосел, поне няма да готвя, иначе там ще сме цялата рода! Пу, пу да е живот и здраве...!

# 83
  • Мнения: 2 108
Балкайче, аз нямах никакви оплаквания, ММ и баща ми също. Лека болка на мястото на убождането.
Мимчо, много добре сте го измислили, приятно изкарване!🌟🌟🌟
Хей, Бела, радвам се да те видя! Щом не е станало, значи ти предстои нещо, което е по-добро за теб🍀 Супер е, че си у дома по празниците😍
Курдов, не го мисли, няма да има нищо спешно по празниците🍀
Всичко най-добро ви желая, бъдете здрави и си причинявайте само положителни емоции!!!💕

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Белче-хубавелче, Права е Занатка, не е било твоето, ша знаш! Затуй не е станало...С този твоя сармагедон, само да знаеш какво прочетох ..че и си в почивка...а бе..недей пита Flushed
Нещо ми е шантаво и неподредено...само не мен ли или и вие сте в хаоса?
Мимчо, чудесно сте го замислили! Насладете се на времето заедно!
Ние ще сме с децата ,както и на Нова година. Иска им се да са с нас Two Hearts Затъжили са се миличките, а аз нямам нищо против Gift Heart
Подаръците са готови, но аз все искам и още, и още...много обичам да купувам подаръци.

Курдов, теб дежурство не може да те уплаши! Споко! А закилата, нямам какво да те посъветвам...Аз съм в същото положение! Ям като за световно, и то сладко. Weary
Балки, не я мисли бустерната! Всичко ще е наред!
Ирче, как е синът на бандата? Тъй де, то ние си го отглеждаме от малък Stuck Out Tongue

Имаше и още, но се изгуби в хаоса!

# 85
  • Мнения: 28 977
Ох, и на мен ми е неподредено, искам всичко да свърша наведнъж, но не ми се получава. От нервност изядох половин парче кекс, а не обичам....все някой се намира да мъкне нещо подвеждащо, ужас!
Ай и на вас по едно, няма само аз да съм сто кила! Confused

# 86
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Така, тихичко да дам отчет - детенце е пушка, дано и така да е; щом и на парка бяхме да играем баскетбол. Моят тест излезе рано сутринта, неговият още не е - а ги правихме заедно. Негативен ми е, очаквам и неговият да е такъв.



А кафето и бонбонките ги откраднах от една друга тема - да има за всички.

        

# 87
  • София
  • Мнения: 11 127
Благодаря ви банда любима за прекрасните пожелания, всичко съм прочела, но нямах време да пиша! Обичам ви, нали си го знаете! Gift Heart МНого готвене и приготовления вкъщи и много служебни задължения напук на щенията ми за хоум офис... Дори време за коледни сладки нямах тази година, ужас. Днес последен работен ден за мен! За килограми не ми се мисли, ще е диета след нова година, но каква не мога да мисля сега. Wink
Днес разбрах, че Дядо Коледа освен, че носи подаръци също така и отнася ненужности, като килограми, неприятности, болежки, илюзии! Пишете, не го жалете!
Радвам се, че Ванко калпазанко е пушка! Гушки!

Целувки! Kiss

# 88
  • Мнения: 28 977
Добро утро!
Ир, нали ти казах, пушка ще е!
Жгмъцко и мен ме е завъртяла въртележка, днес почивам, но задачи сто! Сега отивам до Спиди...! Къде за Джулс и Деми, липсват ни Confused

# 89
  • Мнения: 2 844
Банда Heart да ви пожелая светли празници - всекиму да  се случи неговото чудо, здраве и късмет за всяко семейство, щастливи мигове с любимите хора и........................ - какво друго му трябва на човек!

Общи условия

Активация на акаунт