Женкар

  • 8 718
  • 175
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 385
Ако "женкаря" е такъв дето ходи по жени, какъв е тогава "мъжкаря"?
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ти ме уби ......🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 106
  • Мнения: 12 865
Хехехе, човек, оправи ми настроението!!! Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 327
Ако "женкаря" е такъв дето ходи по жени, какъв е тогава "мъжкаря"?
Ти остави мъжкаря, ами жребеца?... 😱

# 108
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 329
Не е добре, щом вече сексът е такава драма. Напоследък често се случва в СО.
Ми то и от преброяването личи, че скоростно намаляваме 🤨 Eдно време си е било тамън когато са се спогаждали родителите им и младоженците са се виждали направо на сватбата, и няма проблеми с такива нерешителности.

# 109
  • Мнения: 2 226
Цитат
Ти остави мъжкаря, ами жребеца?... 😱
Такъв дето праска кобили. Холандки, германки...
То ако ги подкарате така - овчаря, дърваря... За всички от сърце.

# 110
  • Мнения: 81
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...
Важен фактор е, ако мислиш да имаш интимна връзка с дадения човек.
И размера има значение!

Ако съдя по темата секса е средство за награда към мъжа, ако реши да се върже по-продължително с жената, ако пък  жената се прецака да прави секс с някого и няма  "и заживели дълго и щастливо..." е използвана.


Скрит текст:
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁
Ти не беше ли 11 клас? Кога натрупа този разнообразен опит?
Пардон...10-ти
Дочувам как всички покрай мен мислят така 🤣🤣🤣

# 111
  • Мнения: 405
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...
Важен фактор е, ако мислиш да имаш интимна връзка с дадения човек.
И размера има значение!

Ако съдя по темата секса е средство за награда към мъжа, ако реши да се върже по-продължително с жената, ако пък  жената се прецака да прави секс с някого и няма  "и заживели дълго и щастливо..." е използвана.


Скрит текст:
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁
Ти не беше ли 11 клас? Кога натрупа този разнообразен опит?
Пардон...10-ти




Не казвам стой като мумия нищо не прави в леглото:sweat_smile:Sweat SmileSweat Smile ами преди всичко е важно какви са му отношенията към теб дали иска нещо сериозно или е поредния който ще те наебе и ще ти каже ай мойто момиче не ми трябваш..next..

# 112
  • Мнения: X
Бе, секс е имало, то е ясно. За туй авторката я няма. Един оргазъм спасява животи. Сигурно е отишла да помага на бедните деца в Африка, започнала да гледа на света с розови очила.

# 113
  • София
  • Мнения: 6 434
Не казвам стой като мумия нищо не прави в леглото:sweat_smile:Sweat SmileSweat Smile ами преди всичко е важно какви са му отношенията към теб дали иска нещо сериозно или е поредния който ще те наебе и ще ти каже ай мойто момиче не ми трябваш..next..
И на какъв етап се разбира, че иска нещо по-сериозно с теб? А ти с него? Или жените автоматично искат нещо по-сериозно с всеки мъж, с когото излязат на 2-3 срещи.
Ако след секса ти решиш, че не искаш нещо сериозно дали мъжа се приема за наебан и използван?
Много ги превъзнасяте тия мъже, все едно само те имат думата как ще се развива връзката...дано не е така в реалностите ви.
Много наивно, но ако 99 е набора разбирам.

# 114
  • Мнения: X
Не казвам стой като мумия нищо не прави в леглото:sweat_smile:Sweat SmileSweat Smile ами преди всичко е важно какви са му отношенията към теб дали иска нещо сериозно или е поредния който ще те наебе и ще ти каже ай мойто момиче не ми трябваш..next..

Оффф, дете... караш лелите и чичковците да бъдат вулгарни. Колкото и сериозен да е някой, ако имаш само една пупка да предложиш - ще те точно такова и ще ти каже същото.

# 115
  • Мнения: 405
всеки има право да си каже собственото мнение по въпроса Simple Smile някой хора не мислят така

# 116
  • Мнения: X
Да де, ама ти понеже си още малка, и не си разбрала много много кво се случва в живота. Ако правиш секс само за да направиш кефа на някой мъж, хич не се захващай. Твоят кеф къде е, ти какво получаваш от цялото нещо? 2 съобщения за лека нощ?

# 117
  • Мнения: 6 617
Такива теми ми звучат по следния начин, не искам някой да се обиди - Седят едно стадо овце и едната от тях казва "Един вълк ме кани на среща, знам че е изял бая преди мен, но мисля че мога да го направя вегитарианец". 

Бе-е-е, то тука е момента да се попита вълците ли изяждат повече овце или овчарите?

# 118
  • София
  • Мнения: 35 227
Малка е, ще почне и тя да яде.

# 119
  • Мнения: 1 327
Ела, Вълчо, изяж ме! 😂😂

Общи условия

Активация на акаунт