Женкар

  • 9 128
  • 175
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 413
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...

# 91
  • Мнения: 91
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁

# 92
  • Мнения: 1 327
Има ли развитие? Както се казва разговорно: Е*аха ли се? 😂
Не знам какво е това неистово желание за опознаване. Човека е женкар, жребец, ще те накара да пищиш и дереш, а ти зорлем искаш да го опитомиш и накрая какво...ще мие чинии и ще ти пере гащите. 😰

# 93
  • Мнения: 261
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?

И аз потвърждавам че е студ навън - колкото бе разгорещена на мацката и залепна кожата на " Д "  .То мерака граници няма - НО стЪдът е друга работа

# 94
  • София
  • Мнения: 6 481
не мога да повярвам че има хора мислещи че секса е основата и начина за опознаване на даден човек...
Важен фактор е, ако мислиш да имаш интимна връзка с дадения човек.
И размера има значение!

Ако съдя по темата секса е средство за награда към мъжа, ако реши да се върже по-продължително с жената, ако пък  жената се прецака да прави секс с някого и няма  "и заживели дълго и щастливо..." е използвана.


Скрит текст:
Вместо да се чудиш ще има ли любов по- добре разбери ще има ли удоволствие ( тоест как е с размера)
Че после хем не доволна ,хем и болна 🤣

Ти секс правила ли си? Питам, защото изказването, че удоволствието идва от размера е нелепо. Разбира се, приемаме че българите сме надарени и любовникът няма корнишон в гащите. Ако пък има точно това, да посети секс шоп или да използва пръсти. Темата взе завой към образователна такава.
Чак пък надарени българите по подразбиране, хайде моля Grinning И, да, размерът има значение, колкото и щуротии да се разказват по темата
Щом ти е хубаво, няма значение в размера. Може да е голям, но да не ти е приятно изобщо 😁😁😁
Ти не беше ли 11 клас? Кога натрупа този разнообразен опит?
Пардон...10-ти

# 95
  • INFJ
  • Мнения: 9 526
Използвана е, ако я подвежда с неща, които иска да чуе, с идеята да спи с нея един-два пъти и да изчезне.

# 96
  • Мнения: 6 833
Мисля, че на всяка жена й е известно, че мъжете могат да кажат всичко, за да ти влязат в гащите. Даже, колкото по-сладко приказва, толкова е по-голяма вероятността да иска само това.

# 97
  • Мнения: 2 632
Голямо гонене. Излезли сте 2 пъти и те поканил за 3-ти път в тях. SmileАко не искаш да те надиграе му предложи да се видите някъде навън.  Не е задължително да приемаш всичко , което той предлага.
Може да няма сертификат човека. Пък и да има, може да каже "нямам" че да си спести ресторанта - я ми ела на гости, че нямам сертификат. Ето една иновация от мен за свалячите.

Инак и аз мисля, че и 3, и 5, и 10 пъти да я води на ресторант първо, ако няма намерения за обвързване това едва ли ще се промени. Най-много да се откаже по средата. Какво да го разиграва човека... ако иска - да си ляга с него, няма какво да увърта. Току-виж някоя с по-малко задръжки от нея я прередила.

# 98
  • Мнения: 3 376
Днес е петък. Няма ли да се осъществи рандевуто?

# 99
  • Мнения: X
Днес е петък. Няма ли да се осъществи рандевуто?
Не, щот' авторката смята, че ще е употребена и няма да успее да опитоми мачото.

# 100
  • Филибето
  • Мнения: 1 045
Тя е трябвало да каже, че няма сертификат. Да иде у тях , да му извърти един хубав секс и да се покрие. Сега вече няма шанс за фаталност. Да е мислила когато трябва. Grinning

# 101
  • Мнения: 8 937
Не е добре, щом вече сексът е такава драма. Напоследък често се случва в СО.

# 102
  • Мнения: 3 376
Днес е петък. Няма ли да се осъществи рандевуто?
Не, щот' авторката смята, че ще е употребена и няма да успее да опитоми мачото.
Да не се е отказала от срещата? В никакъв случай не бива да го прави. Ние що сме с билети за първия ред на балкона тогава?

# 103
  • Мнения: 12 922
Не е добре, щом вече сексът е такава драма. Напоследък често се случва в СО.
Факт!

# 104
  • Мнения: 2 291
Ако "женкаря" е такъв дето ходи по жени, какъв е тогава "мъжкаря"?

Общи условия

Активация на акаунт