Женкар

  • 8 702
  • 175
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 596
Малка е, ще почне и тя да яде.

Това е ясно, въпросът е какво?

# 121
  • Мнения: X
Малка е, ще почне и тя да яде.

Това е ясно, въпросът е какво?

Veganuary е. Много ясно, че ще е краставичок, а не наденица балканска.

# 122
  • София
  • Мнения: 35 135
Какво, какво…. ще възпита небцето Relaxed

# 123
  • Мнения: 6 596
- Дайте ми 2 батерии, тип АА.
- Батериите свършиха, госпожо.
- Тогава ми дайте една краставица.

# 124
  • София
  • Мнения: 35 135
- Дайте ми 2 батерии, тип АА.
- Батериите свършиха, госпожо.
- Тогава ми дайте една краставица.
Това е стартер меню.

# 125
  • Мнения: X
- Дайте ми 2 батерии, тип АА.
- Батериите свършиха, госпожо.
- Тогава ми дайте една краставица.
Това е стартер меню.

За теб сме чували, че си много еееееееДлива.

# 126
  • София
  • Мнения: 35 135
Добре, че не си веган.

# 127
  • Мнения: 395
това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.

# 128
  • INFJ
  • Мнения: 9 376
Бъркаш. Интимният свят на една двойка, е част от основите на връзката им. И много можеш да научиш за някой, докато правиш секс с него.

# 129
  • Мнения: 354
Като са млади хората е лесно. Млади, красиви, влюбват се... Секса е хубав.
Като застареят... трябва да се проверят и опознаят по обстойно...стават ли в леглото, изглеждат ли плашещо като се съблекат....Joy

това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.

# 130
  • SF
  • Мнения: 21 243
Дмитри, да, но нямат търпението да се проверяват. Желанието за интимности е по-силно от желанието за проучване.
И ако сбъркат и не са се проучили, какво от това, какво толкова ще стане. Вече дори и с родители не се съобразяват, няма кого да питат дали да закъснеят, да отидат на купон с преспиване...
С възрастта и вкусовете се променят. Това, което на 20 ти е плашещо, на 40 изглежда привлекателно и буди пориви.
Аз сега не мога да видя красотата на мъжкото тяло в 20-годишно момче по "оня" въздействащ начин. Оценявам го точно толкова, колкото и 20-годишното хубаво момиче. Хубав външен вид, който не ме трогва изобщо с цел да пожелая да си разменим телефоните.

# 131
  • Мнения: 15 618
Думата "женкар" е много относителна. Има много истории как един мъж, женкар, след като срещне ЖЕНАТА, си сяда на д-то и си гледа чудесно семейството. Има и истории как мъже, които не са женкари, след някоя и друга година семеен живот късат синджира и са, като отвързани, тичайки по всяка фуста. Така че няма никакво значение каква му е славата на този човек. В този случай е важно ТИ какво искаш. Харесваш ли го? Да! Приятно ли ти е с него? Да! Искаш ли да го "тестваш"? Да! Ами действай тогава. И все пак, за да се предпазиш от залитане, преди да си го опознала, не влагай в тази връзка повече, отколкото влага той. Т.е. действай - излизай с него, спи с него,  каквото там решиш, но приеми връзката, като нещо леко и мимолетно. Пък, ако се развие в нещо сериозн - добре. Ако не - всеки по пътя си. Отмяташ го в списъка и идва следващия. В крайна сметка ще сте изкарали един лек, необвързващ флирт - нищо кой знае колко страшно няма да е станало.

п.п. Не съм чела темата - отговарям само на първия пост. Ако е имало доуточняващи постове, не съм ги видяла.

# 132
  • Мнения: 6 613
Ама авторката май изчезна и пак няма да разберем какво е станало Thinking

# 133
  • София
  • Мнения: 6 301
това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.
Прави те, в тези неща опита има основно значение.
Не успя да ми отговориш на въпросите, които ти зададох, нали Wink

Много е важен секса в една двойка, и ако неглижираш непълноценния сексуален живот само и само да си във връзка това ще даде отражение доста скоро.

# 134
  • София
  • Мнения: 38 539
Всеки има някакви комплекси относно тялото си и секса. Ако дълго отлагате да се видите голи, между вас неусетно се натрупва едно напрежение, което не се знае накъде може да избие. Например на раздяла.

Общи условия

Активация на акаунт