Рак на Простатата

  • 9 128
  • 40
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
И аз бях така, въпреки, че той беше спокоен, че ще го овладеят, защото безрезервно вярваше в лекаря си.Така и стана. Четох много за тази болест тогава, споделях с близки и се успокоих, като разбрах, че много познати живеят с това.
И моя баща е спокоен.Защотоназ попитах лекаря сега докато излезе резултата да си почива ли в къщи защото той работи той каза " От какво да почива,той не е болен,да работи да яде,да пие да работи даже и другата работа хихихи" И баща ми го прие много леко,може би така гадно му стана от биопсията,защото не бяхме подготвени ние отидохме за едно то се оказа друго.Пита го дали уринира кръв каза,че не и той каза,че това е добре.Сега не знам колко е добре и не искам да си давам празни надежди,но не искам и да съм в тази дупка в която съм в момента,те ме забелязват с мама,децата и съпругът ми също.Дори лекаря се изрази не рак ами "Туморче" "Като Туморче" после му казах да кара направо ами "Образование,то това било тумора" Общо взето не каза нещо много страшно,самата диагноза е достатъчно страшна.

# 16
  • Мнения: 3 332
Вярвайте на лекаря. Щом баща Ви е спокоен, това е важно. Стръсът не е добър съветник.

# 17
  • Мнения: 581
Моят дядо също имаше рак на простата , на 87 години си замина , не от това Sad но беше диагностициран 2-3 години преди да си отиде а както каза по горе някой си отиде от друго .. дойде му времето на човека лека му пръст Sad((

# 18
  • Мнения: 78
Татко ми е на 62  все още е много млад.Други заболявания няма. Наистина ми се иска всичко да е наред да мине възможно най-лесно.

# 19
  • Мнения: 78
Здравейте отново 😊 Реших да ви пиша,новините са добри.Тати няма рак има лейомиолатозна хиперплазия.Лекаря каза,че това е доброкачествено,нещо като при нас жените миомата.Ще го махне с лазер,ще стои няколко дни в болница  и така. Бъдете здрави всички.

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 461
Здравейте отново 😊 Реших да ви пиша,новините са добри.Тати няма рак има лейомиолатозна хиперплазия.Лекаря каза,че това е доброкачествено,нещо като при нас жените миомата.Ще го махне с лазер,ще стои няколко дни в болница  и така. Бъдете здрави всички.
Сега разбра ли защо ти казах многократно да изчакаш резултата, и да говорим после?
Страхотни новини, бъдете здрави и вие.

# 21
  • Мнения: 3 731
AniPoli, тази хиперплазия излезе като резултат от биопсията ли?

# 22
  • Мнения: 78
AniPoli, тази хиперплазия излезе като резултат от биопсията ли?
Да

# 23
  • Мнения: 41 123
Поздравления за доброто развитие на събитията. Както ти казах, трябваше само да се изчака биопсията, като най-силна форма на диагностика в случая и да не губиш кураж, защото даже и в лошия случай щеше да има много пътища за добър изход.

# 24
  • Мнения: 78
Поздравления за доброто развитие на събитията. Както ти казах, трябваше само да се изчака биопсията, като най-силна форма на диагностика в случая и да не губиш кураж, защото даже и в лошия случай щеше да има много пътища за добър изход.
Благодаря!Така е винаги има изход.Не трябва да се отчайва човек,макар че аз наистина рухнах.

# 25
  • Мнения: 34
Търся добър лекар в София. Става въпрос за рак на простата. Направена е само биопсия. Моля за помощ. Кои са светилата в тази област?

# 26
  • София
  • Мнения: 20
Търся добър лекар в София. Става въпрос за рак на простата. Направена е само биопсия. Моля за помощ. Кои са светилата в тази област?


Бих препоръчала лекарите в Сити Клиник Младост  - по-конкретно Проф. Дудов, д-р Недев - лъчетерапия и изследванията с Пет/ct за проследяване. Работят по международни стандарти, имат инвативни техники за лечение , а от скоро правят и една процедура с хидрогел, която пази дебелото черво от страничните ефекти на лъчеоблъчването.

# 27
  • Мнения: 3 731
Здравейте ,може ли да споделите след лъчелечението , кога и как се Възстановява функцията на дебелото черво  ,сега прочетох за хидрогела

# 28
  • Мнения: 1 346
Знае ли някой дали такива показатели на туморните маркери на простата могат да говорят за рак:
Free PSA   H    0.656       ng/ml    < 0.5   
Total PSA       1.760       ng/ml    < 4.0

# 29
  • Мнения: 3 731
Тези показатели, след лечение ли са или при отстранена простата, на нас ни казаха ,че заради лекарствата и лъчението показателите не бяха 0.00,също казаха да се правят в една и съща лаборатория я рамус

Общи условия

Активация на акаунт