Военни кораби и изтребители в България

  • 6 902
  • 241
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 277
Какви учения са правили САЩ край Русия? Обкръжиха я със 100000 армия?
Пропуснал съм

# 211
  • Мнения: 98
Вчера Тръмп обвини Байдън че ще докара 3 та световна война.Според Байдън Русия ще си намери повод да влезе в Украйна.Този ако обяви военни действия наистина може да отключи война при което скоро би забравил какво е направил с тая деменция

# 212
  • Мнения: 6 916
Американските крадци и измамници ни превръщат в окупационна зона.
Щели да ни пращат окупационна войска.

Това почти сигурно ще отблъсне всякакви чужди инвеститори от българската икономика за години напред.

https://fakti.bg/world/648740-baidan-skoro-prashtam-voiski-v-iztochna-evropa
Да, направо отсега се усеща как Била и Лидл ще се махнат от България. А ти по добре си монтирай едно резе на вратата, да не ти откраднат американците телевизора докато спиш. Даже като се замисля монтирай две за по-сигурно.

# 213
  • Мнения: 9 203
Нещата са прости. САЩ и Англия дадоха гаранции за териториалната цялост на Украйна. Но Путин "отхапа" парче земя от нея. Бъдете сигурни,че Щатите и Англия търпеливо и с усилващ се по англосаксонски начин натиск върху Русия ще я принудят да върне Крим на Украйна.
Меркел може лицемерно да се прави на миролюбива колкото си иска,но то е щото тя нищо не е обещавала на Украйна. Тя всъщност въобще не разбира значението на думата "обещание"...

# 214
  • София
  • Мнения: 19 310
И не, не минава само с тези разходи. Мисля, че сме поръчали кораби /и там май има нещо с оборудването/, има е гласувани решения за друга техника.
2 кораба се изграждат в България, във Делфин - Варна. Има си график и траншове съгласно него. Наскоро започна рязането на стоманата, което е нещо като официално начало. Договорът се сключи в края на 2020 и оттогава си вървят плащания.
Оборудването е включено, просто служебният министър се поизхвърли в медиите за боеприпасите. И аз не зная много неща, но не го вея пред всички.

# 215
  • Мнения: X
Но Путин "отхапа" парче земя от нея.
Нищо не е отхапвал Путин. Скоро беше, не вярвам да се забравя толкова бързо.

# 216
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Не е зле да напомним за по-младите, че първо Русия окупира Крим (след като десет години по-рано беше обещала да гарантира целостта на Украйна), чак след това проведе референдум, на който над 108% от гласувалите искаха да останат в Русия.
Интересно, защо когато гражданите на Чечня решиха да не са част от Русия, им се стовариха бомби на главите? Или тогава самоопределянето не беше човешко право?
Между другото, Крим е бил по-дълго време турски, отколкото руски, Турция също ли трябва да си търси правата, щом гледаме миналото?

Абе остави ги тея дитирамби сега - по-добре ни кажи, кога вие американците ще върнете Северна Америка на индианците, и кога ще спрете да ни крадете златото. И кога ще почнете да си плащате за базите?

Нали уж се правите на голямата работа, нали уж сте много богата и "велика" държава, защо все се врете по цял свят да си търсите някакви слаби, малки и беззащитни държавички, на които да окрадете и да изсмучете ресурсите?

Кажи и докога ще трябва да ви плащаме скъпия ток на скапаните ви американски централи?
Никаква "велика" сила не сте - най-обикновени крадци и измамници.

# 217
  • Мнения: 15 960
Какви учения са правили САЩ край Русия? Обкръжиха я със 100000 армия?
Пропуснал съм
Ученията в Черно море какво са? Разходка с лодка?

# 218
  • Мнения: 3 350
Никаква "велика" сила не сте - най-обикновени крадци и измамници.
Ама ползваш интернет, измислен от американците, нали ? Аз, ако съм на мястото на гадните анериканци от американското посолство в София ще ти резна нетчето, дето плюеш, панимаеш ? Ползвай руски интернет да те видим.

# 219
  • София
  • Мнения: 19 310
Никаква "велика" сила не сте - най-обикновени крадци и измамници.
Ама ползваш интернет, измислен от американците, нали ? Аз, ако съм на мястото на гадните анериканци от американското посолство в София ще ти резна нетчето, дето плюеш, панимаеш ? Ползвай руски интернет да те видим.
Брей, брей, само че не знаем още колко знайни и незнайни хора от всички държави са допринесли за развитието на Глобалната мрежа. Тя не е нещо постоянно, от 88 година насам се усъвършенства.
Ако посолството ни резне мрежата, Русия със сигурност има нещо предвидено. Също така Китай винаги е насреща с ОС, телефони и спътници. Лично аз не бих се е*авала с тях.

# 220
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Какви учения са правили САЩ край Русия? Обкръжиха я със 100000 армия?
Пропуснал съм

За русофилите не е проблем да отричат очевидното. И да представят желаното за действителност. Каквото и да става, Русия и Путин са невинни агънца, които са провокирани от лошия Запад. Крим не е откраднат, просто ги поканили. Донецк и Луганск не са сепаратисти, просто много искали да преминат към Русия. В Приднестровието и те. Русия има подписан договор с Украйна за гарантиране на териториалната цялост, но какво от това? Този договор не ѝ понася на Русия, следователно може да не го спазва, защото все е предизвикана. Русия можела да прави всичко в своите граници. Обаче другите не можели, защото дразнели и предизвиквали Русия. Само Русия може да поставя условия, другите не можели. И все в този дух...!

# 221
  • Мнения: 3 350
Никаква "велика" сила не сте - най-обикновени крадци и измамници.
Ама ползваш интернет, измислен от американците, нали ? Аз, ако съм на мястото на гадните анериканци от американското посолство в София ще ти резна нетчето, дето плюеш, панимаеш ? Ползвай руски интернет да те видим.
Брей, брей, само че не знаем още колко знайни и незнайни хора от всички държави са допринесли за развитието на Глобалната мрежа. Тя не е нещо постоянно, от 88 година насам се усъвършенства.
Ако посолството ни резне мрежата, Русия със сигурност има нещо предвидено. Също така Китай винаги е насреща с ОС, телефони и спътници. Лично аз не бих се е*авала с тях.
Нещо бъркаш годините, още си в 88-ма май.
Не забравяй, че Премиер ни е американски възпитаник, а президент натовски генерал, а Бойко Рашков и ДАНС работят съвместно с американските служби. Активизирането на руските тролове в момента, точно в момента се следи астарожна в натовска България.

# 222
  • Мнения: 1 495
Брей, брей, само че не знаем още колко знайни и незнайни хора от всички държави са допринесли за развитието на Глобалната мрежа. Тя не е нещо постоянно, от 88 година насам се усъвършенства.
Ако посолството ни резне мрежата, Русия със сигурност има нещо предвидено. Също така Китай винаги е насреща с ОС, телефони и спътници. Лично аз не бих се е*авала с тях.
Така си е, според някои репортажи Русия е способна да разкачи националната си мрежа от световния интернет. Може би голяма част от държавите ще вървят по този път.
Все пак мисля друго беше основното послание. Я да пробвам и аз:

Топ 5 богати американци:
1. Елон Мъск- Teska spaceX
2. Джеф Безос - Amazon, Blue origin
3. Бил Гейтс - Microsoft
4. Ларинкса Едисън-Oracle(компютърен софтуер и хардуер)
5. марк - Facebook (meta)

Топ 5 богати руснаци:
1. Алексей Мордашов - стомана/инвестиции
2. Владимир Потанин - метали
3. Владимир Лисин- стомана, транспорт
4. Вашите Алекперов-горива
5. Леонид Михельсон - химикали, горива

Нещо иновативния дух е избягал на запад или друго обяснение някакво може да има Expressionless

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 14:12 от ieatchips

# 223
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Никаква "велика" сила не сте - най-обикновени крадци и измамници.
Ама ползваш интернет, измислен от американците, нали ? Аз, ако съм на мястото на гадните анериканци от американското посолство в София ще ти резна нетчето, дето плюеш, панимаеш ? Ползвай руски интернет да те видим.

Ама и ти ползваш ток произведен от руски реактори, нали? Аз ако съм на мястото на гадните руснаци от руското посолство в София ще ти резна тока, дето плюеш, you got that straight, comrade? Ползвай само демократичен американски ток по 90 ст/киловата да те видим.

Също така ако бях на мястото на гадните китайци, за наказание дето плюеш по комунизма, щях да ти резна достъпа до хартията, до коприната, до алкохола, и до компаса - все неща измислени от китайците.

 А ако зависеше от мен, щях да ти дръпна шалтера, и да ти спра завинаги достъпа до руската салата и до водката.
Натовските ястреби не трябва никога повече да вкусвате руска салата и водка.

# 224
  • Мнения: 15 960
Топ 5 богати руснаци:
1. Алексей Мордашов - стомана/инвестиции
2. Владимир Потанин - метали
3. Владимир Лисин- стомана, транспорт
4. Вашите Алекперов-горива
5. Леонид Михельсон - химикали, горива
А, ето като питате защо в една толкова богата на ресурси страна като Русия хората не живеят богато. Ами те ресурсите били в една шепа олигарси, щото нали перестройка, разгр... не, раздържавяване и ето ти обяснението.

Общи условия

Активация на акаунт