На море в България 2022 г.

  • 67 878
  • 759
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 154
Онези, които искат почивка в Гърция, трябва да бъдат финансово подсигурени. Няма как с трици да се ловят маймуни. Хубавото се заплаща, а в Гърция хотелите и морето са в пъти по-хубави от тези в България.

# 376
  • Мнения: 6 300
Онези, които искат почивка в Гърция, трябва да бъдат финансово подсигурени. Няма как с трици да се ловят маймуни. Хубавото се заплаща, а в Гърция хотелите и морето са в пъти по-хубави от тези в България.
Благодарим за информацията, но темата на море в Гърция е друга! Няма, нужда през три поста някой да ни обяснява колко е хубаво в Гърция.

# 377
  • Мнения: 18
Здравейте идеи за семейство с деца Ол инклузив за Несебър

# 378
  • Мнения: 1 613
ArizonaRed, то любители на Елените сигурно има, но на хотелите им няма. Ако имате конкретни отзиви от някой хотел, който посещавате и Ви е любим, ще съм благодарна да споделите. От години за Елените се пишат изключително лоши отзиви. Аз също много отдавна съм посещавала вилите, но ако нещата са се подобрили, бих се пробвала, само че в Роял Парк. Помня, че морето беше с големи камъни. Така ли е пред всички хотели? Продължава ли практиката да се паркира на паркинг извън комплекса и до хотелите да се ходи пеша с багажа? Правени ли са някакви реновации, защото всичко беше започнало да се захабява? Храната и обслужването имат ли подобрение?
Преди 6 години бяхме в Роял Касъл. Много хубав хотел. Големи стаи и бани, и много добра храна. На вечеря имаше дори и приготвено пред нас суши. До плажа ( и обратно), който беше със запазени безплатни шезлонги и чадъри ни караха с голф количка. Озеленяването беше хубаво. Гледката от стаята също. Паркирането беше безплатно. Паркираше се пред хотела. Въобще за цената си от 200 и нещо лева всичко беше супер.

# 379
  • Мнения: 795
Здравейте!
Някой, който е бил в хотел Ескада Бийч, Ахтопол, може ли да сподели мнение колко близо е плажът? Когато резервирахме ни увериха, че е на около 5 мин., но ни се е случвало да лъжат. Питам, тъй като съм бременна и няма да е ок в жегите да вървя по половин час. Благодаря!

# 380
  • Мнения: 6 300
Преди 6 години бяхме в Роял Касъл. Много хубав хотел. Големи стаи и бани, и много добра храна. На вечеря имаше дори и приготвено пред нас суши. До плажа ( и обратно), който беше със запазени безплатни шезлонги и чадъри ни караха с голф количка. Озеленяването беше хубаво. Гледката от стаята също. Паркирането беше безплатно. Паркираше се пред хотела. Въобще за цената си от 200 и нещо лева всичко беше супер.
[/quote]
Благодаря! Гледах го този хотел, но точно това, че е далеч от плажа не ме устройва. Дори да има колички, едва ли ще мога да осигурят за всички гости и не мога да разчитам на това.

# 381
  • София
  • Мнения: 12 424
Здравейте!
Някой, който е бил в хотел Ескада Бийч, Ахтопол, може ли да сподели мнение колко близо е плажът? Когато резервирахме ни увериха, че е на около 5 мин., но ни се е случвало да лъжат. Питам, тъй като съм бременна и няма да е ок в жегите да вървя по половин час. Благодаря!



Ние с две деца и всички багажи покрай тях стигахме най-много за 10 минути. Друг е въпроса, че на плажа може още да се върви докато си намерите място без камъни във водата. Ние ходихме преди 2 години. Сега може да няма  камъни.

# 382
  • Мнения: 1 069
Има, има.
Сложете го 15 мин до читав пясък, с бавна крачка.

# 383
  • Мнения: 3 931
2017 г. бяхме в Зорница Сендс там, на нас лично много ни хареса всичко, НО плажът беше ужасен. Камъни, камъни, камъни. Ходихме няколко дни в Св. Влас, за да плажуваме приятно.

# 384
  • Мнения: 1 613
Благодаря! Гледах го този хотел, но точно това, че е далеч от плажа не ме устройва. Дори да има колички, едва ли ще мога да осигурят за всички гости и не мога да разчитам на това.
Тогава осигуряваха (вероятно и сега е така), а бяхме в пик сезон. Единственото неприятно е, че може да се наложи да се почака 5-10 минути. Безплатните шезлонги са в най-хубавата част на плажа и са гарантирани независимо по кое време на деня се ходи. Това наистина е много приятна екстра.

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 18:56 от Мъфин

# 385
  • Мнения: 49
По мои спомени само малка част от плажа беше камениста. Често идваха малки багерчета, които вадеха по-големите камъни от водата. 

# 386
  • Мнения: 1 613
Здравейте. Мислим тази година за пръв път от 8 години да изневерим на любия Несебър и се насочихме към Созопол. С дете на 3 годинки сме и съм пред дилема. Искаме да сме на плаж Каваци, а през останалото време разходки в Созопол. Дилемата е къде да спим. Като знам как рано сутрин се заемат всички места по плажа там както и паркоместата май е добре да спим на каваците,а после палим колата и до Созопол. Ако може някой да ме ориентира къде да се насоча, ако има хотел със шезлонги на този плаж? Изобщо всякаква информация ще ми е от полза.
Ето този комплекс има чадъри и шезлонги на плажа. https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-griyn-layf-biych-r … t-kavacite-19632/
Имайте предвид, че в самия Созопол паркирането е кошмар, а пък вечер на Каваци няма какво да правите. По-добре е да се настаните в града в близост до централния плаж. Миналото лято имаше много добри отзиви от централния плаж.
Може да погледнете темата за Созопол.
Да, наистина вечер паркирането в Созопол е трудно, но комбинацията от спане на Каваци и разходки в Созопол е много добра. Когато ходим в Созопол правим точно така. Много приятно е да се спи до страхотен плаж. С ресторантите положението не е толкова лошо. В заведенията до входа на Смокиня цените са доста ниски. Верано на Каваци не е супер евтин, но не е и скъп. Добре готвят и в ресторанта на Пясъчни лилии, а с автомобил пък се стига  бързо до Буджака. Там също има няколко доста добри ресторанта, а и се паркира сравнително лесно и безплатно. Далян Чайка е почти култов, но на нас Райски залив ни харесва повече. Страхотни гледки, много приятна атмосфера и добра храна. Дълги години сме ходили в Несебър, но когато преди време време открихме Каваци и Созопол бяхме много очаровани.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 02:43 от Мъфин

# 387
  • Мнения: 56
Някакви отзиви за Менада Реджина Маре на Нестинрка?

# 388
  • Мнения: 433
Някой посещавал ли е хотел "Тишина",Приморско?
Моля за мнение.

# 389
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 030
Мъфин, понеже имам приятели с къща за гости  в Созопол, и възможност да ходя там винаги , "трудно" е слаба дума за паркирането там. Не ми е оферта всеки ден да вкарвам, изкарвам и да пътувам до плаж. За завденията из Созопол, не съм очарована, но пък и не сме се отровили Grinning

Общи условия

Активация на акаунт