Проблем ли е връзката с помак?

  • 10 651
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 251
За това говорим. И с чужденци трудно се живее, и с чужди навици се живее трудно и с чужда религия се живее трудно.
За някои - невъзможно.

# 106
  • Мнения: 10 731
vesta_78, а защо това с елхата да е простотия? Мюсюлманите също ли украсяват елхи на Коледа? Наистина ми е интересно, не питам с лошо чувство.
Също така предполагам, че ти не си крайно религиозна, щом съжителстваш с християнин.
Как процедирате с празниците в твойто семейство? Празнувате всички ли? Твоят мъж спазва ли някакви мюсюлмански традиции с теб? А ти някакви християнски?
А имате ли деца? Те каква религия са?
Мисля, че би била много полезна, ако отговориш на тези въпроси, а не само да посочваш нашите грешки. Благодаря ти! Hug
Относно детето, аз реших да бъде кръстено/ моя мъж беше оставил решението на мен/ защото не можех да си представя да бъде обрязан, нервната ми система нямаше да го понесеSimple Smile
Laughing Никаква мюсюлманка не си, значи. За това и не си се омъжила за помак.
Авторката, обаче, сигурно вече е наясно, че "нервната ѝ система трябва да може да го понесе", ако мъжа ѝ е помак и им се роди син.

# 107
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 094
Имам позната, "българска туркиня", омъжи се и живее в Турция, мъжа ѝ си е местен. Детето им беше обрязано в болницата, мисля с пълна упойка. Не е имало сюнет вкъщи. Тя се притесняваше как детето ще понесе упойката и т.н., но като цяло беше убедена, че това трябва да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт