🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 24 602
  • 648
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 950
Като гледам играта е за баланс няква,тя се жалва че Ивайло го няма и е загубила мотивация та знае ли човек.Разочарована съм,винаги трудно приемам прецакванията на някой от фаворитите ми,дано Милен се задържи на острова.Още не мога да преживея как прецакаха Мартин с тъпата Елизабет от игрите.
И на мен Миленчо ми е аналог на Мартинчо , ще му стискам палци

# 256
  • Мнения: 9 700
Яко обаче. Милен има само един глас в анкетата. За пореден път Сървайвър доказа, че е игра на игрите. И че всичко е възможно, когато играчите сами си пишат историята.

# 257
  • Мнения: 4 821
Аз се дразня на тези арбитри и спасявания. Реално Зоран всяка седмица го възнаграждават за това, че е кръгла нула в играта. Ако си беше заминал днес играта в племето му щеше да е много по-разчупена.

# 258
  • Мнения: 3 363
Зоран е хитра лисица. На бас, че ще го избута до обединението.

# 259
  • Мнения: 9 475
Само аз ли мисля, че Ивайло се отказа за да не се изправи срещу Ивана? Той прекрасно знаеше, че е на прицел и не искаше да излиза срещу нея.

# 260
  • Мнения: 31 206
Зоран е хитра лисица. На бас, че ще го избута до обединението.
И аз така мисля.

# 261
  • Мнения: 246
Много жалко за Милен-единствения,който играе без да влиза в коалиции и да интриганства.И в същото време той може много да спечели от това изгонване,защото ще е далеч от змиярника и ще може да продължи ако побеждава.Всичко зависи само от него и "това му е играта".
А "великолепната петорка" ми става все по противна.Денис е някакво безполово същество,"Доктора" е безскрупулен хитрец,Мила изобщо не е мила,а Бо и другарката и са пълна скръб в игрите.

# 262
  • Мнения: 449
Ами нищо чудно, сега ще трябва малко да "префасонират" коалициите, та за някои може да стане подходящ "съучастник".

Зоран е хитра лисица. На бас, че ще го избута до обединението.

# 263
  • Мнения: 3 729
Кой им е правил кастинга на тия? Пореден играч дава фира. Ужасен провал на психолога, ужасен.

Зоран си спечели имунитет и още три дни в играта. Както Владо правилно отбеляза, след три дни може всичко да се е променило - да не би пък да ни подготвят за ново пренареждане на племената?

Цитирам се от миналата седмица.
Жалко за Милен, но ми беше ясно, че бързо-бързо ще го отсвирят.
Цитат
Милен въобще не знае къде е попаднал. Тази игра няма как да я изиграеш сам. Такъв самосиндикален е лесният вот в племето. Ако по някакво чудо дотика до последните няколко съвета, тогава вече шансът му е да бъде изпозлван при някой бландсайд.

Не знам защо, но Мила започна да ми става антипатична. Още в миналия епизод ми направи лошо впечатление, докато обясняваше как тя, ехеее, с токчета се катерила по въжените стълби. Има нещо неприятно самодоволно в погледа и. Безумната и стратегия с Доктора няма да дори я коментирам.

# 264
  • Мнения: 3 363
Ами нищо чудно, сега ще трябва малко да "префасонират" коалициите, та за някои може да стане подходящ "съучастник".

Зоран е хитра лисица. На бас, че ще го избута до обединението.
Ако Йо и Бо не играят с него и не изгонят доктора или Мила на следващия съвет ще има много да патят. В другото племе тези двамата имат добри съюзници. Ще ги подпукат.
А следващ съвет ще има скоро, ако не се намесят сценаристите.

# 265
  • Мнения: 75
Колкото и да се насилвам, не мога да харесам доктора. Манипулира доста успешно жените, а защо го слушат, идея си нямам. Определено лицето му изобрази огромен страх от изгонване. Някак не отива на мъж да се подмазва и да се държи по такъв начин, за да остане в една игра. Противно ми е такова държание. Голям интригант...
Относно Бо и Йо.... И тук не харесвам жени, на които им е дадена по случайност някаква "власт" и те колят, бесят. Гнуснички ми идват, особено Бо. Докторът ще им бие шута при първа възможност.
Прекрасно са се намерили всички от задружието. Joy Змийско гнездо са си заформили и ще се изпохапят идните дни. Но си го заслужават.

# 266
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Ганка ще спаси Зоран.
Харесван е от Ифугао, и ще си сложат змия в пазвата, ама....
Много обичам, когато се оказвам права.
В случая обаче, не знам дали съм доволна.
От една страна, Зоран е откровен до безобразие - близнак, от една порода сме, каквото ни е на душата, това ни е на устата, ноооо...това носи и негативи, особено когато езикът върви преди мисълта. После искаш да върнеш времето, ама не става всеки път. Та и Зоран така, пляска точно каквото мисли, и в логореята си каза много, много верни неща що се отнася до това как ще върви играта напред, не сега, в момента, на този съвет. И Куку го усети, и се съгласи, но все още им е много рано да се цепят петимата, от гледна точка на това, че Милен беше вълк единак.
От друга - оставането му ще даде възможност когато се обединят /защото ако на следващ съвет Зоран отново е спасен, или не ги разбъркат пак/ той веднагически да се присъедини към коалицията в Ифугао, където освен от Кари и Алекс, е харесван и от останалите жени - каквото и да си говорим, и там жените са по-силни що се отнася до коалиция. Интересно само Мила как ще се впише, но пък тази петорна коалиция в Бонток е толкова крехка, че надали ще е трудно.
Мдааа, добър ход на Ганка, и там има мисъл, що се отнася за това как ще се играе напред във времето.
А ИвчУ футболерчето се отказа заради Ивана, не искаше да е срещу нея, отново не зацепи, че не той е на мушка, а именно Зоран.
Зоран трябва да го черпи една бира , че му спаси зад....пардон, зрението. Ама що му трябваше да се прави на шут с тези саботажи?

# 267
  • Мнения: 4 821
Йо и Бо са в много изгодна позиция. Правят коалиция с Зоран и гонят доктора. Целта е да привлечат и Мила, но дори и да не го направят все пак имат и идол. Докторът ще му е много трудно да се спаси. Трябва Мила да е на негова страна и ще му трябва още един глас който няма откъде да дойде. Минимална възможност има Мила да привлече Зоран на тяхна страна и да изгонят една от другите две жени, но е малко вероятно. Зоран ще е спасяван на всеки съвет от другото племе.

# 268
  • Мнения: 1 950
Йо и Бо са доста подлички, поне едната , но още ме ги различавам. Те са абсолютно излишни за играта.Явно няма да има пъзели на които биха могли да блеснат , надявам се че поне за там ще имат някакъв капацитет. За всеки случай и Иван и Мила са много по-стойностни играчи

# 269
  • Мнения: 449
Мхм.... само дето това не е Игри на волята....

Йо и Бо са доста подлички, поне едната , но още ме ги различавам. Те са абсолютно излишни за играта.Явно няма да има пъзели на които биха могли да блеснат , надявам се че поне за там ще имат някакъв капацитет. За всеки случай и Иван и Мила са много по-стойностни играчи

Общи условия

Активация на акаунт