🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 24 603
  • 648
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 059
Зоран си спечели имунитета, но дори не мога да го похваля, защото си го спечели чрез най-елементарно четкане на егото на другото племе. Дори не го направи с финес и грация, а много очеизбодно с псевдо морална реч и тъпаците веднага ах-наха 😂

И според мен ще продължават да го спасяват, но не виждам ползата от това. Рано или късно, щеше да се стигне до разцепване на коалицията в този лагер. Ако другото племе не са толкова прости, ще осъзнаят, че точно Зоран, Иван и Денис са хората за гонене в това племе, защото са такъв тип играчи, които могат да завъртят вота на финала в своя полза. Борислава и Йоана  са интересни персонажи, но абсурд да избутат целия сезон. Възможно е да стигнат до фазата на сливането, но не ги виждам победители.

# 271
  • Мнения: 4 212
Мила колкото ми е симпатична,толкова и  нещо ме отблъква,но поне е силен играч.Играе и се не се отказва макар, че плете интриги.Предпочитам тя да продължи пред онези плазмодии. Малко ми е странно обвързано момиче така да се въргяла с друг мъж, но тук проблема може и да е само в моя телевизор, аз лично не бих го направила. И какво му харесват на този доктор,че всяка се търкаля с него ? Много ми е антипатипатичен.

# 272
  • Мнения: 31 206
И на мен. Супер мазно типче.
Но ще си ходи скоро вярвам.

# 273
  • София
  • Мнения: 4 429
Survivor - епизод 8 (08.03.2022)




Последна редакция: вт, 08 мар 2022, 23:31 от Mari_Mar

# 274
  • Мнения: 4 212
Сега се сетих, че тя може и да се опитва да го върне на Сами, но на него надали ще му пука щом си позволи да и изневери пред такава аудитория. Та само се изгала

# 275
  • София
  • Мнения: 1 207
Хубав епизод, хареса ми. И играта беше хубава, жалко само, че я съсипаха....
Добро включване на Ганка. Изобщо досега арбитрите на Ифугао добре си играят картите.
Впечатли ме Зоран, добър обзор. Мисля, че си е направил много добра сметка той, със сигурност ще стигне до обединението, че и нататък.... И май май Доктора ще си тръгне преди него....
Очаквам с нетърпение да видя как ще разиграе идола Йоанна... Която, лично за мен, е най-мислещия играч там.

А онова л**ненце, футболистчето, си отиде точно по начина, който му отиваше най-много. Прекалено голямо екранно време ми загуби...

# 276
  • Мнения: 6 222
Бутат се на доктора очаквайки някоя операция на аванта 😂.Майтапя се разбира се,той сигурно още е на практика,днес много смешно ми стана като взе да философства като медицинско лице 😂.Никой не харесвам от червените,всички са ми противни.Зоран обаче най яко ги играе и те дори не осъзнават.Нямам търпение за следващия им съвет и разбиването на коалицията.Как директно им го каза че двете кокошки колят и бесят,а доктора се мисли за водач 😁

# 277
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
И аз съм съгласна, че Йоана /май го писах днес/ ведно със сянката си са хората, които за момента влагат най-много мисъл в това, което правят, като под мисъл имам предвид и такава за ходове напред във времето.
Обаче, не отделят достатъчно екранно време според мен на жените в Ифугао, там също се заформя много интересна женска коалиция в лицето на Анелия, Ганка, Джулияна, Алекс и Кари, като разбира се последните две винаги могат да поднесат изненади. За Джу миската е ясно, че при нея нещата са като при женатамъж, що се отнася до акъл. Но поне според мен е манипулируема. Ганка и Анелия обаче не отстъпват на Куку и Пипи, просто не ги дават достатъчно, или поне така ми се иска. Предимството на първите две е идола, и съм сигурна, че ще го изиграят както трябва, само дано не изпуснат момента, защото като стигнат до обединението, и ако още им е в джоба - . Същото се отнася и за Алекс, която в старото племе за разлика от Мила, при която натискането с доктора е стратегия, си беше залитнала по този Дон Жуан Сървайвърски, и която ако не го използва за себе си, мислейки, че може да спаси него или друг в обединението, ще отече. Бо също си падаше по доктора, изобщо, този доктор ще излезе голям сваляч, това ако му спаси...пийййп, иначе да, и според мен бързо ще му бият шута, ако изобщо стигне до обединеното племе.
Утре дано, дано Милен най-сетне отстрани мис Джуки, на мен той ми е симпатичен, и при добро развитие на нещата може да поостане, дори там ще му е по-добре, отколкото в Бонток. Играта не е ли тази, при която Пацо пожарникаря в ИВ Сезон 1 ги отнесе като куцо пиле домат останалите?

# 278
  • София
  • Мнения: 1 207
О да, съгласна съм и аз за Ганка и Анелия. Предполагам, че в момента не им отделят много екранно време, защото  Бонток е в светлината на прожекторите - съветите са там, интригата е там... Преди преобразуването на племената, когато предишното Ифугао губеше битките, ги даваха една идея повече. Но тогава имаше скандали с Ивана, ПеЬо, футболистчето, припадъците на Мила.... та да, наблегнаха на тях... Беше началото, предполагам, и ние не ги познавахме толкова....
Но определено изпъкват четворката- Йоанна с Бо (сянка, не сянка, не е никак зле и тя), Ганка и Анелия....
Мила.... нещо пъна се да я харесам и все не се получава.... Добре подготвена е физически.... Но тази игра, която избра да играе.... все си мисля, че няма да я избута далеч... Кари - ами и тя така. Добре подготвена физически. Уж даде заявка за нещо по-сериозно и впоследствие ме разочарова...
Но като цяло, жените този сезон са много напред. Тук таме някой мъж аха да ми засили вниманието и бързо залязва.... Кроя надежди още за Драго, но ще видим....
А за Милен стискам палци и аз. Дай боже, дано елиминира най-накрая Ивана, че не мога да я търпя вече..... А да не говорим, че и аз си мисля, че той е единак и там ще му е много по-добре.
Не гледах много внимателно трейлъра, не видях играта....
Ооо, върнах сега. Имаш предвид играта с делвите? Май е тя.... но пък не видях делви...
Само между другото, на тая игра, амазонката на сезон 2 удари Пацо в земята ....

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 00:32 от Каlista

# 279
  • Мнения: 1 196
Интересен епизод беше. Ивайло без да иска ги изигра доста кофти, жалко, защото като искаше толкова да си ходи да беше оставил да го изгонят поне. Мислех си и аз, че Зоран пак ще се размине, но с хода на Ивайло прецака Милен. Общо взето неутрален ми беше, но предпочитах да остане. Макар с тази стратегия сам за себе си да е ясно, че няма как да стигне много напред.
Стратегията на Мила и на мен не ми допада, не знам как реши, че хващайки се за един човек може да постигне нещо кой знае какво, особено, когато на другарчето ти му се клати стола... Хубаво се коалираха петимата, ама много гнило ядро и много скоро ще се  разпадне.
Зоран ме дразни, съжалявам, че му се размина, но определено знае как прогресивно да продължава, та още доста може би ще си идат преди него.
Тези Йо и Бо са ми много анти също. И са слаби и са ми като змийки малко двете. Пак, чест й направи на едната, че не иска да обръща палачинката постоянно. Но то е ясно, че такива така или иначе никой не би ги изтърпял дълго.
Да видим Милен ще бутне ли вече Ивана от трона. На него наистина ще му стискам палци вече, защото между двамата определено той заслужава повече да остане. А и е къде по- симпатичен.
Не разбрах само каква беше тази велика обич между Ивана и Маргото. Те в отделни племена бяха, кога успяха толкова да се сближат, сълзи, прегръдки.
И, да, играта определено беше скучна, неизискваща, да може да се хващат за конструкцията беше съвсем обезсмислящо за мен. Дано следващата игра е по- читава, макар да имам усещането, че накрая и Ивана ще се предаде чисто психически.

# 280
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Скрит текст:
О да, съгласна съм и аз за Ганка и Анелия. Предполагам, че в момента не им отделят много екранно време, защото  Бонток е в светлината на прожекторите - съветите са там, интригата е там... Преди преобразуването на племената, когато предишното Ифугао губеше битките, ги даваха една идея повече. Но тогава имаше скандали с Ивана, ПеЬо, футболистчето, припадъците на Мила.... та да, наблегнаха на тях... Беше началото, предполагам, и ние не ги познавахме толкова....
Но определено изпъкват четворката- Йоанна с Бо (сянка, не сянка, не е никак зле и тя), Ганка и Анелия....
Мила.... нещо пъна се да я харесам и все не се получава.... Добре подготвена е физически.... Но тази игра, която избра да играе.... все си мисля, че няма да я избута далеч... Кари - ами и тя така. Добре подготвена физически. Уж даде заявка за нещо по-сериозно и впоследствие ме разочарова...
Но като цяло, жените този сезон са много напред. Тук таме някой мъж аха да ми засили вниманието и бързо залязва.... Кроя надежди още за Драго, но ще видим....
А за Милен стискам палци и аз. Дай боже, дано елиминира най-накрая Ивана, че не мога да я търпя вече..... А да не говорим, че и аз си мисля, че той е единак и там ще му е много по-добре.
Не гледах много внимателно трейлъра, не видях играта....
Ооо, върнах сега. Имаш предвид играта с делвите? Май е тя.... но пък не видях делви...
Само между другото, на тая игра, амазонката на сезон 2 удари Пацо в земята ....
Не съм го гледала.
След Сезон 1 и гаврата с Юлиян просто ги зачеркнах.

# 281
  • Мнения: 1 950
Мхм.... само дето това не е Игри на волята....

Йо и Бо са доста подлички, поне едната , но още ме ги различавам. Те са абсолютно излишни за играта.Явно няма да има пъзели на които биха могли да блеснат , надявам се че поне за там ще имат някакъв капацитет. За всеки случай и Иван и Мила са много по-стойностни играчи
Хайде да не ми казваш кое какво е и  как се пие. Всеки си има мнение.
Иван Док ми е точно тип зубър. Макар да е симпатичен, не е никак привлекателен , за това и вярвам, че мацките там го приемат като "приятелка" , и коалиционен партньор с който плетат стратегийки
А Ивайло просто си отмъсти

# 282
  • Мнения: 6 718
Ивайло прецака племето. Дали го беше обмислил или му се получи случайно? Дали не се довери на Иван и Денис, които предния път му казаха, че се обмисля неговото изгонване, а не го изгониха и сега усети, че пак го подхлъзват? Или всичко му се получи случайно и не е чак толкова добър стратег?
В крайна сметка си го отнесе Милен. Ноо, този път съм за Ивана 😉
Не знам с какво ги дразни Зоран. На моменти той дори ми е симпатичен. Явно има позиции и в другото племе. Беше ми тъпо с тези арбитри, но ето, че се получи заплетена ситуация на съвета и стана интересно.
Симпатизирам определено на Йо и Бо, дали няма да се съюзят със Зоран и да изгонят доктора? 🤔 Стори ми се, че нещо подобно си изкоментираха.
В началото си бях набелязала да наблюдавам Ганка. Все повече ми харесва как играе. Анелия ми прави също все по-добро впечатление. В този сезон жените ми се струва, че са по-добре подбрани.

# 283
  • earth
  • Мнения: 1 334
И какво му харесват на този доктор,че всяка се търкаля с него ? Много ми е антипатипатичен.
Доктор е. Жените си падат по доктори.
Както Джери Сайънфелд веднъж каза: “Жените искат някой с познания за тялото. Мъжете просто искат тялото.”

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 07:14 от morisay

# 284
  • Мнения: 2 937
Тъкмо и аз това да напиша, като чуят доктор, че и хирург и уау. Има тяло доктора и явно акъл, но не ми харесва в лице, колкото и да си падам по светли мъже. Изглежда възпитан и малко застрелян.

Общи условия

Активация на акаунт