🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 24 604
  • 648
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 037
Гъбаркат ни нещо с тия превюта.
 Миналия път Ивана реве - след това победител.
Тоя път Ивана разправя че не ѝ стигнали силите... значи го е опукала.

# 286
  • София
  • Мнения: 22 956
Въобще не припадам по лекари аз. Даже, колкото по-далеч от тях- по-добре. 😀
Щеше да е интересно вчера да изгонят точно него. Иначе ще стискам палци и аз на Милен.

# 287
  • София
  • Мнения: 749
Усещам как жена ще е логичният победител този сезон. Те играят по-сърцато играта във всичките й аспекти, ето вече 3-ма мъже си тръгнаха ей така без бой, с кеф дори. Добре че Ивайло няма да го гледаме повече как мънка и не знае какво прави там. Поне Ивана да беше отишъл да види и да падне от нея, ако иска да си ходи толкова. Но не му стигна акъла и затова тя беше силно демотивирана в промото.

# 288
  • Мнения: 3 363
Гъбаркат ни нещо с тия превюта.
 Миналия път Ивана реве - след това победител.
Тоя път Ивана разправя че не ѝ стигнали силите... значи го е опукала.


Аз вече представам да гледам анонси. Вчера половината неща ги знаех - и саботирането на играта, и загубата на Бонток, и излизането на Ивайло.... това сега за Милен не го очаквах, но как въобще да ми хрумне, че при напуснал играта ще има и изгонен на племенен съвет...

# 289
  • Мнения: 523

това сега за Милен не го очаквах, но как въобще да ми хрумне, че при напуснал играта ще има и изгонен на племенен съвет...

Не знаех, че ще е Милен, но знаех, че че гласуват, защото в анонса даваха как някой пише... Анонсите трябва да ги дават с предупреждение за спойлери!

# 290
  • Мнения: 6 222
Рядко гледам бтв,сега само Стани богат и Сървайвър.Ами ще спра,тия промото наистина мисля ги правят така.Къде е тръпката,като разбираш половината неща от промото само?

# 291
  • Мнения: 578
Аз Бонток не ги разбирам. Имат претенции, че са големи играчи, а са кръгла нула. Ифугао видяха, че има коалиция и сега ще спасяват Зоран до обединението на племената и малко или много ще го стопят на максимум отдаде ли им се възможност. Коалицията съм без коментар за тях.Това е игра в която е важно да имаш коалиция, но хем признават че играят заедно, но се правят и на морално извисени и едва ли не "лошите" и нечисти хора хора махат от племето си. Отвсякъде си личи, че Йоана и Борислава познават играта и Иван Доктора е тъпо парче въпреки, че се смята за лидер. В главата му той движи играта, докато не го изиграят на следващата номинация и да му изчезне ехидната усмивка. Още по-грозно ми беше, как Докторчето разказва, каква мижитурка бил Зоран и го преджобва за идоли междувременно.
За мен единственото, което става в момента е че Ифугао като племе ще се сближават още повече и като наблюдават играта коалициите им ще са по трайни в следващия етап на играта, защото видяха, как Бонток са готови да те предадат и си показаха картите още в началото на играта като аматьори.

# 292
  • София
  • Мнения: 27 187
Ами аз отдавна вече спрях да ги гледам промотата, не случайно и не давам линкове Wink
Така или иначе обаче в повечето случаи разбирам в темата какво се е случило в тях, така че то все тая...
Този път обаче на 90% съм сигурен, че Ивана си заминава. Няма как да бие Милен. Той просто е друга категория спрямо нея и е силно мотивиран да остане и да се бори. А и този остров ще му легне перфектно, сякаш за него е мислен. Simple Smile

Хубав епизод започнал с много стойностна игра, но развалена от Ивайло лекенцето, а и като цяло Зоран беше прав, Бонток просто не бяха племе в тази игра.

Жалка постъпка на Ивайло, поредна ''мъжка'' издънка този сезон. И той като Пейо е изял на някой по-заслужил мястото.

Според мен Йо и Бо правилно чисто стратегически този път реших да не рискуват, защото имаше някои неизвестни (Мила и Милен) и можеше и да не успеят да изгонят доктора, а и нямаше никакво време за обмисляне. На всички им дойде изневиделица. Отказа на Ивайло и гердана за Зоран и шах с пешката.
В момента обаче Иван си е застрашен и то повече от Зоран, ако Йо и Бо се усетят. Значи Иван има съюзници в другото племе, Денис също, Мила също, Зоран го харесват. А те двете май не ги харесват особено много (освен Жорката де). Правилният ход за тях е да се съюзят със Зоран, да използват омразата му към доктора и с помощта на идола да го изиграят и изпратят по живо, по здраво. Simple Smile

# 293
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Ивайло по БТВ.

# 294
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
От караници , коалиции и шушукане изгубих интерес. Не си представях така предаването , чак ме натоварват....ужас.
Ивайло не трябваше да си тръгва  , то не стига това ,но разписа пътният лист и на Милен.
Доволна съм че Ганка даде имунитета на Зоран , нека поостане още малко за да ги дразни.
Тази смешна 5-ка (коалиция) изобщо не ми харесва .

# 295
  • Мнения: 474
Бонток затъват изключително много вече. Това да не играеш на 100%, а други да се раздават и след това да те изгонят, това е пародия на пародиите. С изгонването на Милен станаха още по-слаби и сега искам редовно да ходят на номинации до обединяването. Ифугао трябва да избира за арбитър само хора от старото си племе за да остане колкото се може по-дълго в играта Зоран. Аматъор футболиста му натриха носа и си замина при мама да плачка, толкова безхарактерен играч, не бях гледал от много време. На следващата игра отново трябва да спасят Зоран и тогава ще стане интересно. Борислава и Йоана са заедно и ако спасят Зоран, някой от тях ще си иде. Мила не мисля, че ще се обърне с/у мъжете на този етап. Определено този сезон ми е изключителен слаб. Тези амулети, които намираха, трябваше да не се говори за тях или ако споделиш на някого да си автоматично номиниран. С това, че се знае в кой е амулета се разводнява играта. Друго, което можеше да измислят е да има освен това и някакви други привилегии, примерно амулет с който да ограничаваш номинациите м/у някалко човека, така щеше да е по раздвижена играта. Сега е тъпо, защото групата винаги печели тя, а единичните играчи, които са ми били винаги по интересни са на прицел. Силно се надявам Милен да оцелее до края и да се върне, като пълноправен играч. Също така и да се спрат със статичните битки на Ивана, това се превръща в Мани 2.

# 296
  • Мнения: 1 059
Аз не съм убедена, че жена ще спечели, въпреки че съм съгласна, че този сезон, ако не бяха жените щеше да е пълна скръб.

Но не съм сигурна, че ще спечели жена, защото специално в България, мъжете могат да правят интриги, да плетат мрежички, да са двулични, но стига да успеят да убедят достатъчно хора, че го правят с достойнство и са пичове, всичко е наред. Дори този сезон имаше такъв разговор, в който се виждаше много ясно как определени хора си мислят, че те и други са пичове и много по-достойни, когато правят интриги и схеми. Обикновено мъже се опитват да пробутат подобни глупости. Без Дяволо и другите мъже в темата да се обиждат 😁

И такава стратегия често работи. Аз няма да се изненадам, ако някой като Зоран, който нито е толкова силен, нито се ориентира добре в коалициите, избута доста напред, просто защото успява да баламоса много хора с приказки за достойнство, а и не сме видяли чак толкова от това, но другите участници все споменават как бил груб, но честен, а това с достойнството винаги върви ръка за ръка с псевдо искреност, която най-често си е чиста доза простащина и неумение да знаеш кога да замълчиш. Но в умовете на такива с посредствена интелигентност и простичка представа за нещата, хора като Зоран винаги са на почит.

В същото време жена с подобно поведение, бързо ще бъде категоризирана като недодялана простакеса в най-добрия случай, или в най-лошия ужасна интригантка и манипулаторка.

# 297
  • Мнения: 4 821
И на мен ми се струва, че жена ще спечели този сезон. Повечето от тях ги показват като мислещи стратези, а мъжете като някакви хаховци които изобщо не знаят къде се намират. Единствено Денис има някакъв шанс да спечели според монтажа, ако успее да не се набива много на очи след изгонването на доктора. Дните на доктора са преброени. Няма да стигне до обединението.

Една от Йо, Бо, Мила или Ганка ще спечели според мен.

# 298
  • Мнения: 76
Този сезон игрите са по-малко от интригите.

# 299
  • Мнения: 474
И на мен ми се струва, че жена ще спечели този сезон. Повечето от тях ги показват като мислещи стратези, а мъжете като някакви хаховци които изобщо не знаят къде се намират. Единствено Денис има някакъв шанс да спечели според монтажа, ако успее да не се набива много на очи след изгонването на доктора. Дните на доктора са преброени. Няма да стигне до обединението.

Една от Йо, Бо, Мила или Ганка ще спечели според мен.

Денис ми е много анти, направо ми е незабележим. От жените виждам, като най напред Мила и Кари, другите си чакат реда. На Ганка и теглят от много време ножовете, тя ще е следващата според мен, ако падне тяхното племе. Йоана и Борислава го играят хитри, но ще ги надхитрят, доста от играчите вече го забелязаха и ще ги отслабят.

Общи условия

Активация на акаунт