🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 24 626
  • 648
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 821
Аз не съм убедена, че жена ще спечели, въпреки че съм съгласна, че този сезон, ако не бяха жените щеше да е пълна скръб.

Но не съм сигурна, че ще спечели жена, защото специално в България, мъжете могат да правят интриги, да плетат мрежички, да са двулични, но стига да успеят да убедят достатъчно хора, че го правят с достойнство и са пичове, всичко е наред. Дори този сезон имаше такъв разговор, в който се виждаше много ясно как определени хора си мислят, че те и други са пичове и много по-достойни, когато правят интриги и схеми. Обикновено мъже се опитват да пробутат подобни глупости. Без Дяволо и другите мъже в темата да се обиждат 😁

И такава стратегия често работи. Аз няма да се изненадам, ако някой като Зоран, който нито е толкова силен, нито се ориентира добре в коалициите, избута доста напред, просто защото успява да баламоса много хора с приказки за достойнство, а и не сме видяли чак толкова от това, но другите участници все споменават как бил груб, но честен, а това с достойнството винаги върви ръка за ръка с псевдо искреност, която най-често си е чиста доза простащина и неумение да знаеш кога да замълчиш. Но в умовете на такива с посредствена интелигентност и простичка представа за нещата, хора като Зоран винаги са на почит.

В същото време жена с подобно поведение, бързо ще бъде категоризирана като недодялана простакеса в най-добрия случай, или в най-лошия ужасна интригантка и манипулаторка.

Имам и аз тези опасения, че ще има сексистки вот накрая. Надеждата ми е, че пълнежа в предаването ще отпадне преди обединението на племената и, че в журито ще останат само истинските фенове на формата които няма да бъдат толкова лесно манипулирани с приказки за чест и достойнство и клишета от типа "аз бях истински".

# 301
  • Мнения: 3 430
Според мен Йо и Бо правилно чисто стратегически този път реших да не рискуват, защото имаше някои неизвестни (Мила и Милен) и можеше и да не успеят да изгонят доктора, а и нямаше никакво време за обмисляне.
Дано не е късно. Зоран им показа как да играят - глас срещу доктора. Според мен просто ги досрамя толкоа бързо да се преобръщат... знаете при нас как става. Ще започне едно "предателки", "чест нямат", "мишки" и т.н.

# 302
  • Мнения: 4 821
Прекалено рано щеше да бъде, ако бяха изгонили доктора вчера.Така оставят и Милен и Зоран в играта - хора извън тяхната коалиция, а и Мила и Денис щяха да се настроят срещу тях. Сега поне двечките могат да се опитат да обработят Мила, че нямат друг избор освен да гласуват срещу доктора при следващ съвет защото Зоран ще е отново спасен на 95%.

# 303
  • Мнения: 3 430
При една следваща загуба на Ифугао и поредно герданосване на Зоран, за Йо и Бо ще настъпи много важен момент. Те нямат съюзници в другото племе, докторът и Мила имат и няма да рискуват да се топят едни други. Йо и Бо ще са под прицел. Ще трябва добре да се ориентират коя от двете възнамеряват да гонят и правилно да изиграят имунитета.
Те, глупавичките, си мислеха, че няма да им трябва и даже им стана криво, че няма да могат да го използват след обединението.

# 304
  • Мнения: 1 646
Викате, че жена ще е евентуален победител? Ми то мъже няма! Joy
Даже Гошето ми е повече мъж от ИвчУ. Титлата "плужек" няма да остане дълго незаета, след отказването на предишният ѝ собственик от играта. И Зоран и доФтора са в надпревара за нея Joy
ДоФтора - защото ми изглежда смотан и в игрите и във взаимоотношенията с останалите, а Зоран ... не очаквах, че ще се държи като ощипана мома на хоро. Толкова крясъци и писъци за едно докосване на джоба??? Да му беше бръкнал в панталона, щях да го разбера, ама за едното пипане на джоб /определено нямаше нищо грубо в жеста, колкото и нелепо да е да си правиш шега с човек без чувство за хумор/ да скачаш и да пинкяш  5 минути нападки и стенания??? Тоя верно много си е повярвал, че е нещо невероятно.
Съжалявам, че на Милен му се падна късата клечка да е изкупителна жертва на коалицията на интриганти.
Надявам се да е махнал кифлата от острова за временно пребиваване.

# 305
  • София
  • Мнения: 3 444
Не вярвам Мила да се остави да я убедят срещу доктора Wink Той, ако е умен ще прикотка Зоран, такива хора лесно се убеждават, може да го убеди, че е бил заблуден и да шитнат Йоана. Денис е с него, Мила е с него, гласа на Зоран и стига. Освен това от промото ми се стори, че този път в колибата ще избират кой да пренощува в другото племе, а не кой да ходи на съвет и да спасява и на Зоран му увисна носа. Ако няма спасител от другото племе, той си знае, че е пътник. Шансът му е да гласува заедно с доктора срещу една от двете змии, а те няма да се чувстват застрашени и ще изгърми идола.

# 306
  • Мнения: 899
Мисля си как жените ще се “,наиграят”и накрая мъж ще спечели. Даже вече имам кандидат. Друго си е да умееш да гледаш картинката така цялостно и да знаеш на какво да наблегнеш.
Да видим,на мен лично ми е интересен сезона.

# 307
  • София
  • Мнения: 27 310
Имаме си нова анкета

Определено играта влиза в много интересен етап, особено за Бонток.
Кой кого ще надхитри в петорната коалиция?
Аз мисля, че Йо и Бо все още държат по-добрите козове. Но е много важно да привлекат Зоран ако наистина мислят в перспектива.

# 308
  • София
  • Мнения: 12 520
Стискам палци на Милен днес. Много ми е неприятна тази Ивана, хич не искам да я гледам.

# 309
  • Мнения: X
Стискам палци на Милен днес. Много ми е неприятна тази Ивана, хич не искам да я гледам.

Да.

Кефи ме мн Зоран, Йо и Бо дано се съюзят с него и докторчето да хвръкне, а после и Мила.

Ако бях от Ифугао, нямаше да спася Зоран, защото е конкуренция за финала.

Фаворити са ми Драго и Зоран.

# 310
  • Мнения: 6 818
Мисля, че Йо и Бо ще привлекат Зоран към себе си. Доколкото видях Бо си има приказка с него, както се казва. Йо и Бо постъпиха правилно като казаха, че остават с петорката и ще гласуват за Зоран. Така показаха, че са коректни към доктора, което би могло да и е от полза нататък.
Гласувах, че Ивана ще победи 🤭
П. П. Дали е възможно ново разместване в племената? 🤔

# 311
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 285
На мен Милен ми беше фаворит и се надявам да остане Simple Smile Много тих и внимателен ми изглежда Simple Smile

# 312
  • София
  • Мнения: 1 207
Има нов трейлър. Доколкото успях да разбера, не само Бо, ами и Мила ще се съюзи със Зоран....  Така че, не ги отписвайте току така жените. Мислят на няколко фронта те. И аз съм на мнение, че жена ше е тазгодишния победител. Предположението ми обаче е за Анелия.

# 313
  • Мнения: 9 700
Анелия, Мила, Ганка, Йо и Ванко имат добри шансове да са сред последните петима останали в играта според мен.

Анкетата дава възможност само за един глас, което обезсмисля да има два въпроса.

# 314
  • Мнения: 578
Кой е отписал жените? Почти всички които гледаме формата смятаме, че победител ще е жена и че селекцията на мъжете е доста слаба.

Общи условия

Активация на акаунт