🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 25 406
  • 648
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 207
Анелия, Мила, Ганка, Йо и Ванко имат добри шансове да са сред последните петима останали в играта според мен.
Абсолютно съвпада и моето предположение за последната петица ... Евентуално Драго на мястото на Ванко... Въпреки че се съмнявам.

# 316
  • Мнения: 3 459
Освен това от промото ми се стори, че този път в колибата ще избират кой да пренощува в другото племе, а не кой да ходи на съвет и да спасява и на Зоран му увисна носа. Ако няма спасител от другото племе, той си знае, че е пътник.
Много кофти ако пак ще сменят правилата в крачка! Това е много нечестно. Верно, че иначе играта може да стане предвидима и безинтересна, но е хубаво ако има обявени едни правила в началото, те да действат и по средата и в края. Иначе играчите стават играчка в ръцете на сценаристите.

# 317
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 312
До сега двама от мъжете сами се отказаха Simple Smile И аз съм съгласна че мъжкия каст го няма никакъв Simple Smile

# 318
  • Мнения: 9 700
Ивайло ... "ЛидерО" Joy
Лично мен успя да ме изненада вчера, не очаквах, че е толкова малодушен.
Скрит текст:



Двете мишки, лалугера, маймунката и камилата .. как ли ги е разпределил интересно в главата си. И защо спринцовка - заради здравословните проблеми ?

Аз залагам на
Лалугер - Мила
Мишките - Док и Денис
Маймунката - Йо
Камилата - Бо

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 14:39 от Bengun

# 319
  • Мнения: 3 459
Цццц....някой не може да губи.

# 320
  • Мнения: 1 422
Офф, като видя, че някой "съжЕлява"...
Не знам кой е мишката, тя и физиономията му е такава.

Яд ме е за Милен, ще му стискам палци довечера. Зоран трябваше да е на негово място, хич не го харесвам, и не разбирам Ифугао защо го спасяват.

# 321
  • Мнения: 528
Офф, като видя, че някой "съжЕлява"...
Не знам кой е мишката, тя и физиономията му е такава.


Който гласува за ПеЬо, после съжЕлява! 😁😁

# 322
  • Мнения: 9 700
Офф, като видя, че някой "съжЕлява"...
Не знам кой е мишката, тя и физиономията му е такава.
Който гласува за ПеЬо, после съжЕлява! 😁😁
Туше !!!
Паднах от смях, благодаря.

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 15:30 от Bengun

# 323
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
На мен ми е рано да давам прогнози за краен победител, но още от Епизод 1 съм заложила на Анелия, и до край ще стискам палци за нея!
Присъединявам се към мненията, че този сезон женският каст е много добър, много силни, и "силни" жени има там, е, такива като ИванКа и Джу миската ....не може без такива, но останалите всички до една заслужават внимание, всяка поради различна причина, обединени от една - спечелването на формата.
Мъжкият каст е тотал щета, щом досега от 4ма напуснали трима са мъже, смятай колко са зле нещата.
Останалите също не са цвете за мирисане, но аз поне внимателно следя Жорката. Ей така, следя го. Щото толкова правилно се ориентира младежа, и така, както тихичко и кротичко нищоправи, така ще се провре до....да видим докъде.
За довечера не знам какво да прогнозирам, иска ми се да остане Милен, защото както казах много му симпатизирам чисто човешки. Обаче, като видях играта, и ако това на Мис Джуки не беше театър - че не ѝ се стои, че няма желание и / в което почти съм сигурна/, то тя има голям шанс да остане.

# 324
  • Мнения: 1 059
Анелия ми е симпатична, но имаше два кратки момента досега, в които ми се стори, че малко лесно се остави да я изманипулират, така че ще е интересно да видим дали бяха просто моменти, или индикация, че лесно ще я лъзнат, когато трябва. Интересен и приятен участник.

# 325
  • София
  • Мнения: 11 736
Георги ми беше симпатичен до момента, в който го дадоха да си гризе ноктите на краката. По принцип не съм толкова гнуслива, но си промених мнението за него.

Също не ми хареса, че беше загубил мотивация и другите цял ден го омайваха да си говори с тях след разбъркването на племената. Много ме дразни като участници се отказват сами или някой трябва да ги побутва, че да играят.

# 326
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Кога са давали такова нещо?
Уж внимателно гледам.......

# 327
  • Мнения: 1 422
Мери, ако за Георги питаш-
 миналата седмица беше. Даже Дяволо беше пуснал скрийншот.

Нашият ТВ постоянно е на БТВ и няма как да не виждам промото, а е по-добре..

# 328
  • Мнения: 3 459
Ох, това с ноктите беше много гнусно! Вече не мога да го гледам без да ми се повдига. Пък нека е много добро и умно момче.

# 329
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Да, за него.
Ама това не беше на краката, а си стискаше пъпките по ръцете, това поне аз видях.
Още по време на епизода, беше във водата, но реших, че е излишно точно това да коментирам.
Стига хора, как толкова пълен човек ще си гризе ноктите на краката, това е несериозно.
Че той не може да се прегъне, за да го направи.
Извинявам се за .....за коментарите.

Общи условия

Активация на акаунт