Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето и захранването на бебето - 22

  • 24 998
  • 359
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 6 726
Тази жена се шегува според мен или се подиграва нещо.... Излиза, че на 5 месеца пържоли ще прояде.
И с тези сокчета, не им ли мина вече модата?

# 211
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Не знам как им се занимава с тези сокчета.

# 212
  • Мнения: 4 843
Ами някои деца се развиват по-бързо в това отношение, разбира се! Като почнат да се плюнчат и да си лапат ръцете на два месеца, това е ясен знак, че трябва кебапче, за да си чешат венците  😀
За усета на мама не ми се коментира изобщо. Това им е най-силният довод по групите - Майката знае най-добре!

# 213
  • Мнения: 6 547
Това е старата схема за захранване, преди 11 г. захраних по нея, по съвет на уважаван опитен педиатър. Явно и този педиатър е от старата школа. Ако ви снимам дневника за захранване на голямото ми дете, ще ви настръхне косата...

# 214
  • София
  • Мнения: 6 726
Тя и преди 35 е била такава да ви кажа 😀 Имам един захранен със сокчета и скапан стомаха от тях Simple Smile

# 215
  • Мнения: 1 856
Това е старата схема за захранване, преди 11 г. захраних по нея, по съвет на уважаван опитен педиатър. Явно и този педиатър е от старата школа. Ако ви снимам дневника за захранване на голямото ми дете, ще ви настръхне косата...
Как ли ще ни се чудят и на нас след още 11😀

# 216
# 217
  • Мнения: 2 988


И един бисер на баба гинеколог

# 218
  • Мнения: 4 843



Жената задава въпрос и после се чуди коментиращите какво не разбират 😆

# 219
  • Мнения: 2 988
Че какъв е проблемът да се яде пилешка супа и яйце в един ден не разбирам. Срещала съм го и друг път същия въпрос и съм се чудила.
Бая бисерчета бях събрала, но за да не пускам пак аз коментар чаках някой друг да пише 🤣
"НАН 1 е заместник на кърмата, преНАН е съвсем различно." (Разбирайте много по-полезно от кърмата и без него недоносените деца само на кърма си остават хилави)

# 220
  • Мнения: 6 547
Опитване трябва, че в жегите вкисва! Trollface

# 221
  • Мнения: 2 352
Преди всяко кърмене по една лъжичка на мама, да не би да се е вкиснало млякото. През зимата пак трябва да се опитва, да не би да е много студено и да го заболи гърлото детето Grinning

# 222
  • Германия
  • Мнения: 3 424
Изприщвам се като видя някой да пише, че бебето “бозае” 🤯 майка ми пък все ме пита “сучеш ли го” - още по-малоумно 🤪

Последна редакция: пн, 25 юли 2022, 17:15 от TeoM83

# 223
  • Мнения: 1 406
Аз пък се дразня много на цока, цокльо и подобни, също и цица. Да ме прощавате, ама ми е просташко.
Бозае ми е по-проемливо от цокане, муцане и подобни. В крайна сметка хомо сапиенс сме бозайници.

Тъй възмУтих се и аз... сори за офтопика, ама не се въздържах.

# 224
  • Мнения: 6 873
Това за майката и бебенцето ме хвърли в оркестъра!
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт