162 Американски четирилистни детелини за късмет и сполука през 2022

  • 41 969
  • 493
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 709
Pupitka, а турските самолети как им са седалките откъм място за краката? И с Луфтханза не съм летяла досега, но съм чувала, че е много тясно.

# 211
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
По-тясни са от Търкиш с малко, но осезаемо.

# 212
  • Мнения: 44
Момичета, в Щатите сме от има-няма месец. Установихме се, започнахме работа, взехме си кола. Синът ни посещава детска градина.
Но адаптацията му се оказа трудна и имаме поведенчески проблеми с него. Въпросът ми е има ли център, организация, която да оказва съдействие при такива ситуации? Или ако познавате специалист, с който можем да говорим в България само по скайп/Вайбър?

# 213
  • Мнения: 25 763
Момичета, в Щатите сме от има-няма месец. Установихме се, започнахме работа, взехме си кола. Синът ни посещава детска градина.
Но адаптацията му се оказа трудна и имаме поведенчески проблеми с него. Въпросът ми е има ли център, организация, която да оказва съдействие при такива ситуации? Или ако познавате специалист, с който можем да говорим в България само по скайп/Вайбър?
Със специалист не мога да помогна,  но искам да ви кажа, че няма как за има- няма месец детето да се адаптира.
На колко години е?
Нормално е заради езиковата бариера да има трудности.
Дъщеря ми се адаптира в американската градина за около месец (от тръгване на градина, не от кацането в САЩ)

Разговор по вайбър на български само ще обърка детето още повече. Трябва в детското заведение да се работи с него. Ако трябва намалете часовете посещение, за да не се чувства изоставено в нова среда.

Ако е успокоение, според мен ще свикне. Няма къде да ходи.Та то е ходило броени дни само.
После ще е свикнало с госпожата, а те ще я сменят всяка година с друга...

# 214
  • Мнения: 475
Децата дори в България проявяват капризи, когато посещават детски градини и още повече
прехода от четвърти в пети клас, също е доста емоционален период.
Спомням си брат ми, когато беше на 7г и тръгна на училище, как му текоха сълзите, като чешма. За около 4м говореше перфектно и нямаше и следа от езикови бариери.

# 215
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001

Но адаптацията му се оказа трудна и имаме поведенчески проблеми с него. Въпросът ми е има ли център, организация, която да оказва съдействие при такива ситуации?

Както казаха по горе, дайте му време на детето, месец е малко.
Ако може да си позволите нека ходи на градина за  няколко часа на ден, сега е лято, не учат кой знае колко.

В градината, където аз работя идват специалсти/терапевти, които работят с деца с проблеми. Потърсете помощ от учители и ръководство. Поне при нас всички се опитват да помогнат, работи се с децата за да се разрешат проблемите.

# 216
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Напълно нормално е да има стрес при детето, който се проявява като различни поведения. Поведението е просто език чрез който детето показва че нещо не е наред и че има нужда от помощ. Центрове има много както и специалисти, терапевти, и прочие които могат да помогнат както на детето, така и на възрастните около него. Търси се по място, а понякога даже и по дистрикт ако живеете в голям град. Попитайте за препоръки в детската градина. Също и във Фейсбук група на майки/родители живеещи във вашия град/квартал.

# 217
  • Мнения: 940
Здравейте , момичета .
Търся информация за един американец дали е женен и т.н.  той е в Европа в момента. 
Моя позната ми каза , че мога много лесно да го проуча ако живея в САЩ , само трябва да му напиша всичките имена в Google  и излиза всичката информация за него - дали има деца , женен ли е , каква заплата взима и т.н.
Това вярно ли е ? Струва ми се невероятно.  
Тя казва че това може да се направи само в google , когато си на територията на САЩ . Не може от Европа и други точки на света .
Не съм в САЩ , но искам да знам дали някоя от вас , която се намира там , може да ми направи тази услуга . Разбира се ако е истина де 😀

# 218
  • София
  • Мнения: 16 202
Пускаш си VPN с IP В Щатите и можеш да провериш сама.

# 219
  • Мнения: 940
Пускаш си VPN с IP В Щатите и можеш да провериш сама.

Значи е истина ?

# 220
  • София
  • Мнения: 16 202
Провери сама, защо някой друг трябва да проверява вместо теб. Описах метода как да изглежда за Гугъл, че си в Америка.

# 221
  • Мнения: 1 847
Ако искаш прати ми на лични имената аз ще поровя.Вярно е доста инфо има из нета когато търсиш от тук.

# 222
  • Мнения: 2 980
Най-добре е да провериш сама. Американците са много, шансовете да е само един с трите имена, които имаш, клони към нула. Ти най-добре можеш да прецениш дали Джон Смит, за който пише в Гугъл, е твоят Джон Смит. Дали е женен трудно ще разбереш, обаче. Тук няма обща национална база данни за такава информация, а от официални органи няма как да я получиш за друг човек. Заплатата му ще излезе само ако работи за държавна институция, частните компании не разрешават публикуването на такава информация за служителите си.

# 223
  • Мнения: 25 763
Здравейте , момичета .
Търся информация за един американец дали е женен и т.н.  той е в Европа в момента. 
Моя позната ми каза , че мога много лесно да го проуча ако живея в САЩ , само трябва да му напиша всичките имена в Google  и излиза всичката информация за него - дали има деца , женен ли е , каква заплата взима и т.н.
Това вярно ли е ? Струва ми се невероятно.  
Тя казва че това може да се направи само в google , когато си на територията на САЩ . Не може от Европа и други точки на света .
Не съм в САЩ , но искам да знам дали някоя от вас , която се намира там , може да ми направи тази услуга . Разбира се ако е истина де 😀
Какво точно искате да знаете за човечеца?

# 224
  • Мнения: 1 847
Сигурно проверява оня от предната тема на брат'чедката със 1000+ девойки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт