Защо се чувствам така?

  • 3 031
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На колко си години?
Работиш ли, учиш ли?
Родителите ти живи ли са?
Имам чувството, че не окосмяването е истинския проблем, а нещо друго.

Лекар няма право да ти се кара.
Негова работа е да ти назначи изследвания, да се опита да те диагностицира правилно и да проведе ефективно лечение

Това си ти, твоето тяло, твоят избор, твоят живот




# 46
  • Мнения: 29
На колко си години?
Работиш ли, учиш ли?
Родителите ти живи ли са?
Имам чувството, че не окосмяването е истинския проблем, а нещо друго.

Лекар няма право да ти се кара.
Негова работа е да ти назначи изследвания, да се опита да те диагностицира правилно и да проведе ефективно лечение

Това си ти, твоето тяло, твоят избор, твоят живот





На 19 съм, и да слава Богу живи са. Не работя и не уча,а много искам и да работя и да уча "Маркетинг", мечтая,мечтая и като се сетя за тези косми,повярвайте ми идва ми да се самоубия. Много ме е страх,че няма никой да ме хареса,че няма да имам деца... Проблемът е че смата аз се мразя... И БЛАГОДАРЯ на всеки,който се опитва да ми помогне оценявам го. Другото,което е,че ме е срам да споделям какво чувствам,какво харесвам. Как да се справя?

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ех, тии,
ми то всичко е пред теб

Я не се втренчвай в тези косми

Това са само някакви косми
Разбирам, че стандарта за женска красота е прекалено изкривен и женското окосмяване е почти тема табу, но да не ти пука от ограничени хора
Има едно момиче на което не му пука, а и не е само едно, на което му е омръзнало да се епилира и бръсне и се забавлява с начина, по който изглежда.

Спортувай, спазвай диета, учи, слушай музика, обичай себе си и се грижи за себе си и всичко ще бъде наред
Търси приятели и се обичай. Но иди и на лекар и настоявай да ти даде направления за изследванията по- нагоре

Виж тук има група за съпорт за това състояние, което е международна, май, но не съм член и не виждам какво си пишат момичетата. Влез в нея, комуникирай, споделяй
А тези звезди са се сблъсквали с проблема Поликистозни яйчници и разказват как са се борили и справили с него

Може дори да пробваш да направиш такава група за български момичета или да се присъединиш ,ако съществува...

Всичко ще бъде наред, можеш да бъдеш почти каквато си пожелаеш
само трябва да се постараеш и да вярваш в себе си
Успех ти пожелавам!

И друго, считам, че дори най- големите красавици имат периоди, в които се чувтсват или са се чувствали грозни и отблъскващи. На повечето модели са им се подигравали в училище. Така, че има такива периоди от живота, в които просто се чувстваш жалък, какво да се прави. Ще трябва да го пребориш, бори се за щастието си със самата себе си

# 48
  • Мнения: 29
ех, тии,
ми то всичко е пред теб

Я не се втренчвай в тези косми

Това са само някакви косми
Разбирам, че стандарта за женска красота е прекалено изкривен и женското окосмяване е почти тема табу, но да не ти пука от ограничени хора
Има едно момиче на което не му пука, а и не е само едно, на което му е омръзнало да се епилира и бръсне и се забавлява с начина, по който изглежда.

Спортувай, спазвай диета, учи, слушай музика, обичай себе си и се грижи за себе си и всичко ще бъде наред
Търси приятели и се обичай. Но иди и на лекар и настоявай да ти даде направления за изследванията по- нагоре

Виж тук има група за съпорт за това състояние, което е международна, май, но не съм член и не виждам какво си пишат момичетата. Влез в нея, комуникирай, споделяй
А тези звезди са се сблъсквали с проблема Поликистозни яйчници и разказват как са се борили и справили с него

Може дори да пробваш да направиш такава група за български момичета или да се присъединиш ,ако съществува...

Всичко ще бъде наред, можеш да бъдеш почти каквато си пожелаеш
само трябва да се постараеш и да вярваш в себе си
Успех ти пожелавам!

И друго, считам, че дори най- големите красавици имат периоди, в които се чувтсват или са се чувствали грозни и отблъскващи. На повечето модели са им се подигравали в училище. Така, че има такива периоди от живота, в които просто се чувстваш жалък, какво да се прави. Ще трябва да го пребориш, бори се за щастието си със самата себе си
МНОГО,АМА МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!!! РАДВАМ СЕ,ЧЕ ВСЕ ОЩЕ ИМА ХОРА КАТО ТЕБ! ❤ БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!

# 49
  • Мнения: 4 699
И физичното и психичното ти състояние е хормонален проблем на 99% съм убедена от това , което пишеш .
Уреди си прием при добър ендокринолог , който да открие проблема и да регулира хормоните и всичко ще си дойде на мястото.Късмет🍀

Общи условия

Активация на акаунт