Защо се чувствам така?

  • 3 035
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Какви психолози, какви психиатри? Авторката е с наивни и елементарни разсъждения. Предполагам, че е скучаеща в къщи ученичка и си измисля проблеми.

# 31
  • Мнения: 25 615
По-скоро се забавлява, пускайки пързалки.

# 32
  • Мнения: 29
Здравейте. Изобщо не се забавлявам, на мен не ми е забавно,имам проблем и го осъзнавам и затова питам. Жалко,че има хора,които си мислят,че съм пуснала тази история за забавление.. Просто търся съвети. Приятен ден и не бъдете толкова лоши. Доброто се възнаграждава! ❤

# 33
  • Мнения: 1 993
Много напомняш на една авторка Ammyy, ако не си нея може да влезеш в нейните теми да прочетеш някои от съветите.

# 34
  • Мнения: 29
Много напомняш на една авторка Ammyy, ако не си нея може да влезеш в нейните теми да прочетеш някои от съветите.
Ако е удобно може ли линк? Благодаря.

# 35
  • Мнения: 68
И аз мисля,че прилича на ОКР и натрапливи мисли.Потърсете психолог и ако трябва психиатър,ТЕС терапевт или каквото решите,това не е точно перфикционизъм вашето.Особено това с цифрите..

# 36
  • Мнения: 29
Здравейте. Страдам от хирзутизъм и не ми се живее. Знам,човек не трябва да се отчайва,а да се бори,но аз нямам сили. Всичко,което правя,все едно няма смисъл. Не мога да се зарадвам истински,не мога да живея пълноценно... Страня от хората, не искам да се запознавам с никой,в собствена черупка съм и не излизам от нея. ( а вътрешно толкова много искам да имам приятели,да се разхождам..... ) Не знам какво да правя със себе си.

# 37
  • Мнения: 58
Фотоепилацията не може ли да помогне?

# 38
  • Мнения: 29
Фотоепилацията не може ли да помогне?
Пробвах на лице - 5 процедури,нямаше ефект.

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На какво се дължи ?
Знаеш ли?

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте. Страдам от хирзутизъм и не ми се живее. Знам,човек не трябва да се отчайва,а да се бори,но аз нямам сили. Всичко,което правя,все едно няма смисъл. Не мога да се зарадвам истински,не мога да живея пълноценно... Страня от хората, не искам да се запознавам с никой,в собствена черупка съм и не излизам от нея. ( а вътрешно толкова много искам да имам приятели,да се разхождам..... ) Не знам какво да правя със себе си.
Не е срамно да се свържеш с психотерапевт, проучи в интернет за някой добър в твоя град, приготви си 50-60лв за сеанс (или както се води) и директно към него. Иначе всички изпадаме в такива моменти, дали било то депресия или някакъв вид бърнаут. Опитай се да видиш хубавата страна на нещата, каквито и да са те.
Има един много хубав цитат, не помня на кой беше \"Може да нямаш едно, но със сигурност имаш нещо\". Помисли над него Simple Smile
Или пък прегърни дърво... не знам :Д Между другото е доста приятно, пробвах веднъж и е някак отпускащо... но гледай да не те видят, защото ще те помислят за откачалка хаха.

Иначе гаранция има някакви процедури за проблема ти, потърси, дори и в чужбина

# 41
  • Мнения: 1 574
Отиди на добър ендокринолог и после на добър козметик. Хирзутизма се появява при проблем с хормоните и това се лекува, а докато се излекуваш има начини да се обезкосмяваш /не с трайна епилация, защото докато има проблем тя няма да даде добър ефект/. И въобще космите не са драма заради която да изпадаш в депресия, затова са различните видове епилации, да ни отървават от тях.

# 42
  • Мнения: 29
На какво се дължи ?
Знаеш ли?
Здравей. Ходих преди време на ендокринолог и ми установиха инсулинова резистентност,пия метфогамма. Бях отслабнала близо 40 кг. Но съм с много слаба психика и подигравките ме съсипваха и хапвах за да се успокоявам,макар и да осъзнавах,че е вредно,сега правя същото,заради космите. После съжалявам у дори искам да го повърна за да ми олекне душевно... И така един кръговрат и едно потъване на долу. Пратиха ме на гинеколог и каза,че има поликизтозни яйчници - не ми предписаха нищо за тях. Слава Богу цикълът ми е редовен.

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами иди при личния си лекар и настоявай да ти назначат адекватни изследвания и лечение.
Това е много важно.
Защо трябва да бъдеш нещастна?
Предполагам си чела много ,но все пак

# 44
  • Мнения: 29
Ами иди при личния си лекар и настоявай да ти назначат адекватни изследвания и лечение.
Това е много важно.
Защо трябва да бъдеш нещастна?
Предполагам си чела много ,но все пак
Честно да кажа,страх ме е да отида при лекуващата ми лекарка. Страх ме е от това,че не отслабвам и че ще ми се кара. Все отлагам отново да започна промяна.

Общи условия

Активация на акаунт