Нормално или не?(16)

  • 7 569
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Излизаме. Просто в различни среди излизаме.
Щом няма да правят секс, докато тя спи при гаджето си, предполагам, ще плетат чорапи.

# 16
  • Мнения: X
И за мен.
16 годишни и прекарване на цял уикенд в къщата на 19-20 годишно гадже. Абсурд.

# 17
  • Мнения: 1 021
По-добре е да се запознае с бащата, защото, от горчив опит казвам, на тази възраст често човек има грешна преценка. Хубаво е бащата да прецени дали човекът е свестен, особено след като ще има уикенди с преспиване. И, на тази възраст според мен е много рано за такава стъпка, след 18 е моето мнение. Разходки, излизания - може. Първият ми приятел "с преспиване" си хванах на 18.
И на мен не ми се вярва като ходи у тях да плетат гоблени или да четат книги.

# 18
  • Мнения: 206
Успокойте малко страстите. Най-добрата ми приятелка /от училище/ има връзка, която продължава и до днес  (15 години). Започна да приспива при гаджето от 14- 15 годишна, а правиха секс на третата им годишнина. Да, правилно прочетохте! Три години не му пусна', както се казва. Тези от вас, които не вярват, че момичето все още не е правило секс, вероятно сте спали с вашите гаджета още първия път като сте останали сами. Е, да ама не всички са като вас 🤭😀

# 19
  • Мнения: X
Тези от вас, които не вярват, че момичето все още не е правило секс, вероятно сте спали с вашите гаджета още първия път като сте останали сами. Е, да ама не всички са като вас 🤭😀
Тези от нас, които не вярват, че тийнеъджъри, оставени сами в спалнята няма да правят секс, имат нешо подобно на логика и познания, за разлика от онези, чиято самотна мозъчна клетка е в състояние да роди само нападки към опонента вместо аргументи.

# 20
  • Мнения: 1 021
Аз познавам и една, която 3 години ходи с един и не му пусна и на 33 още е девствена, но в онзи случай мъжът явно беше патологично търпелив. Аз не бих си оставяла дъщерята на 16 да преспива у някакъв тип, който никога не съм виждала. Да не забравяме какви хора бродят по тази Земя и че не всеки е с добри намерения.

# 21
  • Мнения: 206
Thewishmaster, именно вие сте тези, които НАПАДАТ!! Момичето ви споделя, че не е спало с приятеля си, а вие веднага бързате да й държите речи, как видиш ли ти задължително са правили секс. Вярвате или не, историята, която ви споделих е истина и не мисля, че е първата такава, тъй като и братовчедка ми на 17 години преспиваше в приятеля си, но не правиха секс веднага. Тук чуденката е - защо бащата не познава момчето, а нападките за секса са много грозни и не на място.
Друг е въпросът и че няма нищо лошо и срамно на 16 години да правиш секс. Лошото е да се размотаваш с компания, която семейството ти не познава! Бих казала дори безотговорно и недопустимо! Всеки родител трябва да знае детето му къде е и с кой е, по всяко време! Все пак е още ученичка!

# 22
  • Мнения: 2 887
Аз до като се омъжих не съм си позволявала да спя у някой мъж , камо ли да пусна детето си . Днес един , утре друг .

# 23
  • Мнения: 46 518
Успокойте малко страстите. Най-добрата ми приятелка /от училище/ има връзка, която продължава и до днес  (15 години). Започна да приспива при гаджето от 14- 15 годишна, а правиха секс на третата им годишнина. Да, правилно прочетохте!
А на колко години беше гаджето?

# 24
  • Мнения: 1 021
Вероятно и той е бил на толкова и не са правили нищо, защото го е било шубе да не се изложи. Никой 20-годишен няма да чака 3 години да му пуснат, ако ще момата да е от чисто злато. Като почнат да си придават важности...

# 25
  • Мнения: X
Друг е въпросът и че няма нищо лошо и срамно на 16 години да правиш секс.
Да правиш секс на 16 няма нищо лошо, макар че е желателно малко да се поотложи. Например с още 1-2 години. Но да преспиваш при гаджета , когато си на 16, намирам за недопустимо. На 16 са още полу-деца. На 16 все още основният им приоритет е да учат, а не да застилат чаршафи в спалнята. Дъщеря ми е на 16 и говоря от опит от първа ръка.

# 26
  • Мнения: 1 050
"Почти всяка тийнейджърка" е доста произволно обобщение. Тийнейджъри са между 13 и 19 години, а това е доста сериозна разлика. И определено далеч не почти всяка 16-годишна води полов живот. Още по-малко с преспиване по гаджета. На 16 все пак (поне в някои среди) приоритетите са малко по-други.
Преди 15 години в центъра на София в моя клас бяхме точно две девствени на 16 години. Не вярвам в днешно време да са се променили нещата.

# 27
  • Мнения: X
Предполагам, няма големи промени, но тесният собствен кръг не е представителна извадка. Възможно е в съседния клас да е имало 8 девствени, а в друг клас - само 1 или дори 0. Та, няма как да извадим достоверен процент за поколението от това наблюдение. А и аз не говоря за правенето на секс, а за преспиването при гаджета. Двете са много различни неща. Едно е сексът да е тръпка, която си открадваш от време на време, друго е да е рутина като при двойка с 10-годишен брак. Ако първото е приемливо за 16-годишни, второто - категорично не.

# 28
  • Мнения: 1 021
При двойките с 10-годишен брак сексът е от дъжд на вятър, евентуално два пъти месечно в добрите случаи и далеч не е рутина:) Особено когато хората са преуморени и гледат малки деца.

# 29
  • Мнения: X
Хм, и в двата ми брака съм пропуснала това "от дъжд на вятър". А не е като да нямам две деца.

Общи условия

Активация на акаунт