Нормално или не?(16)

  • 7 566
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 050
Е, те няма да извършат престъпление, че да се налага голямо криене. Но не намирам за добра идея сексът да е приоритет на тази възраст. Има време за това.
Ама то винаги е било приоритет точно на тази възраст, защото хормоните бушуват, защото е нещо ново и вълнуващо, защото те кара да се чувстваш голям и защото нямаш други жизненоважни задължения. После идват приоритетите като кариера, плащане на сметки, гледане на деца и други такива неотложни неща.

# 46
  • Мнения: X
Разбира се, че винаги е било приоритет на тази възраст. Но това е от гледна точка на 16-годишните. А от гледна точка на родителите не е добре да е приоритет точно тогава. И това е една от причините, поради които аз и родители като мен не сме ок с идеята 16-годишните ни дъщери да преспиват при гаджета, дори да сме ок с идеята да имат гаджета.

# 47
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
На 16г детето е непълнолетно и ние като родители носим отговорност за него.
И ако се случи нещо ние родителите ще сме виновни.


Затова,докато стане на 18г.няма да спи по чужди къщи.


На 18,като стане пълнолетен човек и сама носи отговорност за себе си-може.

# 48
  • Мнения: 1 459
Доста крайни мнения са се заформили, а авторката умело се измъква между спора и не отговаря на някои важни въпроси, които вече бяха зададени:1. На колко години е момчето?
2.Защо баща ти не го познава?
3. Това момче с кого живее?
4. Какво се е случило, че баща ти изведнъж е почнало нещо да го гложди?
И аз съм против преспиването и оставането за цели уикенди на 16 г., още повече, че в цялата история има доста въпросителни. Може и да не е с цел секс, но не виждам защо на 16 трябва да нощуваш при това момче. Имай си гадже, но се прибирай вкъщи.

# 49
  • Мнения: 9
Доста крайни мнения са се заформили, а авторката умело се измъква между спора и не отговаря на някои важни въпроси, които вече бяха зададени:1. На колко години е момчето?
2.Защо баща ти не го познава?
3. Това момче с кого живее?
4. Какво се е случило, че баща ти изведнъж е почнало нещо да го гложди?
И аз съм против преспиването и оставането за цели уикенди на 16 г., още повече, че в цялата история има доста въпросителни. Може и да не е с цел секс, но не виждам защо на 16 трябва да нощуваш при това момче. Имай си гадже, но се прибирай вкъщи.

1. По принцип просто исках да избегна този въпрос,защото разликата е голяма.
2.Не знам,искам да ги запозная,но баща ми се дърпа,а аз познавам майка му и баща му!
3.Той живее сам.
4.🤷🏻♀Абсолютно нищо.

# 50
  • Мнения: 2 502
Последните уточнения внесоха яснота по въпроса.
Най-вероятно баща ти не иска запознанство, заради голямата разлика във възрастта ви. Също така мисля, че го притеснява факта, че младежът живее сам.

# 51
  • Мнения: 1 396
Щом разликата ви всъщност не е малка, както пишеше в първия пост, на мен ми се струва още по-нередно да преспиваш там.

# 52
  • Мнения: 10 601
Доста крайни мнения са се заформили, а авторката умело се измъква между спора и не отговаря на някои важни въпроси, които вече бяха зададени:1. На колко години е момчето?
2.Защо баща ти не го познава?
3. Това момче с кого живее?
4. Какво се е случило, че баща ти изведнъж е почнало нещо да го гложди?
И аз съм против преспиването и оставането за цели уикенди на 16 г., още повече, че в цялата история има доста въпросителни. Може и да не е с цел секс, но не виждам защо на 16 трябва да нощуваш при това момче. Имай си гадже, но се прибирай вкъщи.

1. По принцип просто исках да избегна този въпрос,защото разликата е голяма.
2.Не знам,искам да ги запозная,но баща ми се дърпа,а аз познавам майка му и баща му!
3.Той живее сам.
4.🤷🏻♀Абсолютно нищо.

То само отговора на 1. внесе яснота над всичко. Grinning
Кажи колко е разликата, защото ние знаем за какво мислят момчетата/мъжете на всяка възраст и ще предположим и баща ти какво мисли. Wink

# 53
  • Варна
  • Мнения: 5 178
Аз съм склонна да приема разлика до 10 години маааксимум. Ако е повече, вече клони към педофилия.

# 54
  • Мнения: 46 518
Аз пускам дъщеря си на пижамени партита в приятелки, чиито родители познавам и при всяко гостуване поддържаме връзка.
В дома на възрастни мъже, абсурд. И то непознати. Не вярвам който и да е родител да се съгласи. Не вярвам и този баща досега да е разрешавал.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 14:14 от Не се сърди, човече

# 55
  • Мнения: 1 459
А така, да си дойдем на думата. От самото начало нещо ми подсказваше, че става дума за по-голям батко. Щом не казваш възрастта му кой знае и каква ви е разликата. Ами на 16 г. не е нормално, съжалявам. Чудя му се на баща ти къде е спал досега. Най-добронамерено те съветвам да не се буташ по жилищата на ергени и вечер да си стоиш вкъщи, пишейки домашни.

# 56
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Не само, че не е нормално, а не е и честно спрямо теб. В прекрасна възраст си. Защо толкова бързо искаш да пораснеш? Отложи този период за по-късно. Гаджето няма да те остави, ако не спиш с него през уикендите.

# 57
  • Мнения: 1 021
Друг е въпросът с какъв морал е въпросният господин, който си хваща за гадже 16-годишно момиче. Разбрахме, че имат разлика във възрастта. Ако господинът е над 22-3 това си е патологично. А може и на 30 да е, ами представете си, че е и на 40?! Нищо не би ме учудило вече, като знам изискванията на българския мъж (едва ли не жени над 25 ги считат за престарели). Бащата къде блее?

# 58
  • Мнения: 1 459
Друг е въпросът с какъв морал е въпросният господин, който си хваща за гадже 16-годишно момиче. Разбрахме, че имат разлика във възрастта. Ако господинът е над 22-3 това си е патологично. А може и на 30 да е, ами представете си, че е и на 40?! Нищо не би ме учудило вече, като знам изискванията на българския мъж (едва ли не жени над 25 ги считат за престарели). Бащата къде блее?
Напълно съгласна.
Преди няколко месеца имаше тема от 17-годишна, която беше почнала да излиза с мъж на 27 г. Веднага се присламчи един потребител, който се похвали, че си падал по девойчета на 16-17 г., ама се отнасял към тях с уважение, каквото и да значи това. Явно им посвещава поеми. Тъй че авторке, имай предвид, че и тук разни пергиши бройкат точно за такива теми и внимавай. Ще ти кажа същото, което казах и на онова момиче. Тези господа щом не търсят жени на близка до тяхната възраст, явно не им минават номерата и затова ги пробутват на неопитните ученички.

Общи условия

Активация на акаунт