Нормално или не?(16)

  • 7 563
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 502
Еххххх, жалко, че някои хора не са в представителни извадки.

# 31
  • Мнения: 10 601
Авторке, какво правите с гаджето у тях през уикендите?
Ти си непълнолетна. Татко ти носи отговорност за твоите деяния. След 22 ч. каквото и където насърбаш е негова отговорност. Така че - да, не е нормално.

# 32
  • Мнения: 9
Авторке, какво правите с гаджето у тях през уикендите?
Ти си непълнолетна. Татко ти носи отговорност за твоите деяния. След 22 ч. каквото и където насърбаш е негова отговорност. Така че - да, не е нормално.

По принцип гледаме филми,готвим си,излизаме с общи приятели,разхождаме се из града.Не правим нищо нередно,баща ми ми има пълно,понякога сляпо доверие,защото съм се доказала не само веднъж,че го заслужавам.
Приятелят ми също е много кротък.Не мога да кажа,че когато съм при него се “прибираме” точно в 22часа,но си знам границата.Не ходим на места като нощни клубове или барове,не правя глупости от сорта на возене в чужди коли или напиване до безсъзнание,че да се тревожа какво може да се случи.Също така и не мога да се погледна както гледам по-голямата част от връстничките си(не съм го ударила на живот) уча си и не се занимавам с глупости🤷🏻♀

# 33
  • Мнения: 771
Би било по-нормално и приемливо, ако ги запознаеш. Нека поне баща ти знае къде и при кого отиваш.

# 34
  • Мнения: 10 601
А той сам ли живее или си отивала на гости у семейството му? За да му светне лампичката на татко ти, значи нещо се променя.

# 35
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
За мен не е нормално.
Да имаш приятел,да излизаш-да.
Да спиш в къщата му-не.
Баща ти поне познава ли момчето?

# 36
  • Мнения: 1 396
А той сам ли живее или си отивала на гости у семейството му? За да му светне лампичката на татко ти, значи нещо се променя.

И аз това попитах, ама не получих отговор.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 178
Ако кажеш на колко години е гаджето, ще отговориш на много въпроси.
Иначе аз не виждам нищо лошо в преспиването при гадже. Ако са решили да се сексят, могат да го правят и в 13:30 на обяд след училище. Наистина не виждам с какво сексът в 23:00 е по-опасен.
По въпроса дали го правят или не, аз ѝ вярвам, тъй като аз за пръв път имах сериозно гадже чак на 18 и минаха 6 месеца, в които сме нощували заедно, преди да има секс. Той беше на 23. Получи се 5 годишна не лоша връзка. Нито съм забременяла, нито съм си зарязала образованието или нещо друго нередно.

# 38
  • Мнения: X
Въпросът не е дали се прави секс и в колко часа се прави. Въпросът е в рутината на секса, която се създава с преспиването при гадже. На 16 е ОК сексът да е тръпка, нещо като тайно изяден бонбон, но рутина - не. Категорично не.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 5 178
Каква рутина? Тя да не се е изнесла да живее при господинчото? Говорим за няколко преспивания уикендите!
Иначе рутина също могат да си направят по обяд след училище.
Не виждам защо трябва да се крият, да бягат от часове и да се крият кой знае по какви места, зорлем да е таен бонбонът.

# 40
  • Мнения: X
Е, те няма да извършат престъпление, че да се налага голямо криене. Но не намирам за добра идея сексът да е приоритет на тази възраст. Има време за това.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 178
Как разбрахте, че сексът е приоритет номер 1 в 16 годишната авторка? Тя дори написа, че още не са го правили. Дори и това да не е вярно, пак няколко секса с гаджето не бих ги определила като приоритет. Не си е развалила оценките, не е тръгнала да му шие чорапите или да не се прибира вкъщи.

# 42
  • Мнения: X
Диди, нима мислиш за вероятно авторката да иска да преспива при гаджето, за да бродират заедно гоблени? Доколкото съм запозната, все още не са отменили действието на хормоните.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 5 178
Разбира се, че е възможно. Самата аз на 18 съм преспивала при гадже 6 месеца без секс преди да му "пусна". Не сме шили гоблени. Гледали сме филми, помагал ми е за курсовите работи, събирали сме се с компания, говорили сме си, гушкали сме се и т.н. Все пак не сме животни, можем да си го държим в гащите.

# 44
  • Мнения: X
На 18 си по-скоро възрастен. Тогава самоконтролът е по-вероятен.

Общи условия

Активация на акаунт