Аранжиране на маса - 8

  • 69 619
  • 630
  •   2
Отговори
# 180
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Гея, Yum .. Ако при мен се появят гости непредвидено - перфектна маса ще им спретна, но в чиниите не знам какво ше има Joy
Спретнах маса в жълто. Още за вчера. Домашните днес: "А червените карамфили?!" Да, бе.. да Satisfied.. още в детството ми бяха омръзнали Wink

# 181
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Ох, Дими, разкошна е Heart Направо се влюбих!
А иначе при нас, то е много странно, защото на гости щяха да ни идват на детето на съученик родителите. Оказа се, че са българи и се майтапили с него, че ще се съберем на ракия. И викам айде да се уговаряме, ама оставихме тийнейджърите да се уговорят и то половинчата работа - уж на кафе, ама можело и на бира и се получи едно като рибо-рак. Аз обаче се бях подготвила за всеки случай да метнем нещо на грила, ако останат. Толкова симпатични се оказаха, така добре изкарахме, че не ни се разделяше Simple Smile

# 182
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
По тукашните земи днес и утре са големи празници, празнува се Pfingsten (Петдесятница/Ден на Света Троица) и утре - Ден на Светия дух. Винаги за Pfingsten цъфтят Pfingstrosen, те и затова така са именувани. Възползвах се от предложението на свеки и си накъсах божури за вкъщи, вчера бяха още пъпки, днес цветовете им са в цялата си прелест Heart Eyes Знам, че не издържат повече от 2-3 дни, но ... Blush

Последна редакция: нд, 28 май 2023, 21:33 от DimS.

# 183
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Ех, Дими, много красива маса си спретнала отново! Много обичам божури! Чакам с нетърпение и моите да цъфнат, но не са толкова кичести.
Ние вчера имахме празник, мм имаше рожден ден и се събрахме доста хора, доста семпло е подредена



# 184
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Ех, Гея... отново на гладно поглеждам масата ти - разкошна е Yum Точно по мой вкус Stuck Out Tongue Winking Eye За късмет след малко ще обядваме, преди това снимах нашата:



Да е жива и здрава свеки: в градината й какво ли не расте Blush Всяко лято си бера лавандула, харесвам аромата й съчетан с този на здравец. Свеки се подсмихва доволно оглеждайки масата, а пък аз се радвам, че ни идва на гости.

# 185
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Благодаря Дими! Много е хубаво човек да има цветя в градината. Аз имам лавандула и редовно я ползвам - нея, мащерката, ментата, за украса и акценти Simple Smile Отново си нагласила страхотна маса! Толкова е приятно за очите като цветове и съчетание!

# 186
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Да раздвижа темата в отпускарския сезон Blush



Покривката я слагам за сефте, иначе е от доброто старо време, когато Али-то доставяше до Австрия Smirk

TDGänseBnT&Sn by Dimitrana S, auf Flickr

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Много нежно, ДимС!

# 188
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Много красиво и нежно, Дими!

# 189
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Благодаря, момичета Blush

След почти месец в Родината.. привет оново в любимата тема Hug
Донесох си в ръчния багаж подарък Heart Eyes от мила моя дружка:

MariankaGläser_2а by Dimitrana S, auf Flickr

И колко пивко се пие от чашите.. Наздраве! Grinning

# 190
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Еха, Дими, много са красиви!

# 191
  • Мнения: 1 108
Честит първи учебен ден с една  скромна есенна маса от нас Simple Smile

 





П. П. Трябваше слънчогледи да купи мъжа ми, оказах се със съвсем различно цвете, но работим с каквото имаме Wink

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Дими, много красиви чаши! Добре, че си ги опазила!
На Alyssa тиквените чинийки с есенни тонове съм ги запомнила!

Набързо за едни гости и моята маса

# 193
  • Мнения: 953
Здравейте, тъй като моята сестра има специален повод , на мен се пада да направя масите , темата е злато. Имам златни покривки, черни и златни салфетки и такива балони. Може ли идеи все пак за украса на маса в златно. Ще бъдем в заведение и с посудата няма как да си играя-бели са . Малко помощ ще ми е от полза. Благодаря.

# 194
  • Мнения: 3 260
Здравейте, тъй като моята сестра има специален повод , на мен се пада да направя масите , темата е злато. Имам златни покривки, черни и златни салфетки и такива балони. Може ли идеи все пак за украса на маса в златно. Ще бъдем в заведение и с посудата няма как да си играя-бели са . Малко помощ ще ми е от полза. Благодаря.
Щом покривките са златни, а има и други златни елементи вече, според мен е добре да ограничиш златното до изброените. Ще стане твърде много злато, което ще отиде към кич, вместо към усещане за лукс.  
Зависи и какво още трябва да се добави - вази ли, цветя ли, табели с имената на гостите ли, свещи ли, друго ли...
Щом чиниите ще са бели, може да сложиш бели цветя, ако се предвиждат такива или свещи. Табелите за гостите може да са черни със златни надписи, за да се вържат с черните салфетки. Общо взето комбинирай в някаква логична за подредбата връзка златно, черно и бяло.

Общи условия

Активация на акаунт