Аранжиране на маса - 8

  • 69 984
  • 634
  •   5
Отговори
# 90
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Много ви е хубава масата! Въпрос към всички от къде мога да купя подобни свещници?

# 91
  • Мнения: 1 110
Благодаря! Моите конкретно са от H&M. 

Аз продължавам да издирвам тъмно синя покривка, моля да споделите ако попаднете.

# 92
# 93
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Прекрасна Бъдни вечер ви желая!



# 94
  • Мнения: 1 022
Светли и благословени празници

# 95
  • Мнения: 1 615



Весели празници на всички!

# 96
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Честито Рождество Христово, мили момичета! Hug

Нека е пресветъл и благословен празникът, да е мирен, пълен с доволство, радост и усмивки!
Весела Коледа!
Grinning



Скрит текст:
IVAdvent3а by Dimitrana S, auf Flickr

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Честито Рождество, талантливи, сръчни и творящи момичета!

Коледната маса в тазгодишната ми тема за украса - мента и шоколад





# 98
  • Мнения: 1 022
И нашата Коледна маса
Желая Ви здраве, любов и благоденствие!


и елхата

# 99
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Нашата маса през погледа на дъщеря ми. ДимС , благодаря ти, че ме вдъхновяваш!
https://youtube.com/shorts/vdL80kIGiYE
Не можах да намеря достатъчно големи салфетки, за да ги сложа между чиниите.
Скрит текст:

# 100
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Тари, вече няколко пъти се връщам да погледам: харесва ми много начина, по който избираш и ползваш различни тишльойфери, карета и платнени салфетки Heart Eyes И като форма/дължина и като цветови съчетания..
И наистина, при Мила също: ползването и доброто съчетаване на тишльойфери запълва чудесно масата, без да я претрупва (напротив даже - много удачно при по-големи маси) и е чудесна база за останалата декорация! Харесват ми сините гами - носталгично си спомням за аранжирането на масата през първите няколко години у нас Relaxed
И аз ти благодаря, Хрис, за видеото! Много празнично и красиво се е получило Heart Exl


Весело посрещане на 2023 пожелавам, момичета! Да е здрава и мирна! Да е спорна! Да дари 365 усмихнати и честити дни! Hug



silvester22_1a by Dimitrana S, auf Flickr

При нас за Силвестър се разменят Glücksbringer, малки фигурки на прасенца, коминочистачи, калинки, четирилистни детелини и мухоморки за късмет и щастие Grinning Затова и гъбената тематика на масата Stuck Out Tongue Winking Eye

За много години Hug  Наздраве!

prosit22_4b by Dimitrana S, auf Flickr

Последна редакция: сб, 31 дек 2022, 22:40 от DimS.

# 101
  • Мнения: 91
Честита Нова година на всички дами в тая прекрасна група, бъдете живи и здрави и все така вдъхновени да създавате и радвате хората около вас с красотите които създавате. Рядко пиша и качвам снимки, но ви следя с интерес. Две маси и от мен.

Първата е от Бъдни вечер







Втората от Нова година







# 102
  • Мнения: 1 408
Karmiel,
 Поздравления за страхотните маси!
Само една мъничка вметка. Изхвърли чашите, които са брандирани с флирт, кока кола и каквито и други подобни имаш. Подходящи са само за студентска квартира, не и за хубаво наредена маса.
Моля, не се засягай, съвсем приятелски го казвам! Hug

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 19:34 от Малечка Палечка

# 103
  • Мнения: 6 298
За много години, дами! В последно време все нещо нямам особено настроение за украси и подредени трапези. Така беше и за Коледа и за НГ. Затова отдавна не съм писала и качвала нещо, но все пак стъкмих нещо за НГ. Иначе не ви изпускам. Прекрасни маси сте наредели!
Ето я моята, скромна маса на вилата ни и погачата, която приготвих. За съжаление докато се наглася да снимам, гостите ни си хвърлиха телефоните на масата, а ММ и гостенката ни наредиха доста грозновато чинийте с предястие. Друг път повече.

# 104
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Честно да си кажа.. най-напред въобще не забелязах чашите. Има си причина, разбира се Wink на снимките с първата маса ...пръстените на салфетките: разкошни са! Heart Eyes Много красиви салфетки и много ефектно стоят новогодишните Sunglasses Karmiel, и двете маси ми допадат! И при все, че и аз не съм фен на брандираните чаши, не биха ме смутили на трапезата от Бъдни вечер. Новогодишната ти маса е много празнична, нежна.. по-изчистена като стил и на нея някак си червените сърчица по чашите повече изпъкват и се забелязват.. Не бих желала обаче заради едни чаши да се стопи ентусиазма ти и за в бъдеще бих се радвала на още снимки от теб в темата Hug

За много години, Фаталина! ... Yum

Общи условия

Активация на акаунт