🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 10 (24.04 - 01.05) - * ФИНАЛ * 🌴

  • 50 852
  • 1 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
За Ганка съм, Ганка ще се върне. Първа отпаднала Бо. Първи класирал се Зоран. Финалисти - Зоран, Ганка и Кари/Анелия.
Ганка победител.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 551
Бих искала Денис да се върне от Острова на изкуплението, макар че смятам, че ще се върне Ганка. Мисля, че на финал ще са Анелия и Зоран, за третия човек се колебая. Прогнозата ми съвсем в началото на сезона беше, че един от финалистите ще е Ванко, но сега не съм сигурна, въпреки че не е изключено. За пръв отпаднал на физическите изпитания не бих искала да давам прогноза, логично е това да е Борислава, но не смятам (че ще е) и не искам да е тя.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 207
Благодаря за темата, Дяволче!
По анкетата:
На първият въпрос - Денис
На втория - Гани
На третия въпрос - според мен е Ванко ... предполагам заради последната му публикация в ИГ
На четвъртия въпрос - ще взема да заложа на Бо...  залагам на това, че нейната първа и единствена засега победа стана след като Йо беше изгонена. Смятам, че тя е най-силна когато е на дъното....
На петия въпрос - Бо много ясно !
На шестия  - Зоран, Анелия, Бо
И като оставим настрана личните ми предпочитания много, ама наистина много искам жена победител!
Сезона си беше женски. Дори и Зоран успя да се развихри благодарение на жените! Така че за мен лично, само и единствено те го заслужават.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Благодаря за новата тема и труда на джентълмените по оформлението, воденето на статистики и т.н.! Flowers Hibiscus

Честит Великден на всички списващи в настоящата дискусия християни! Animal Hatching Chick

Към момента моят фаворит е Бо. Бих приела спечелване от страна на Зоран, като някакъв компромисен вариант, само защото смятам, че заслугите му за развитието на шоуто не са незначителни, но след последното (или по-скоро – поредното) оливане от негова страна, вече не се ползва с моите симпатии.

# 19
  • Мнения: 2 937
В анкетата:
За Денис съм
Той ще се върне
Първа ще отпадне Бо
Зоран първи финалист и той ще спечели играта
Тримата финалисти са Зоран, Анелия и Денис.
Моите предположения са точно същите, няма да се хабя да пиша. Само ще кажа, че Денис рязко взе да ми става симпатичен.

# 20
  • USA
  • Мнения: 7 297
Отговарям там,където видя името Зоран.

Първи финалист и победител.Всичко останало не ме устройва.

# 21
  • Мнения: 1 059
Няма да казвам предположения, защото бях от хората, които видяха силно вероятните спойлери за финалистите и всякакво предположение все ще е повлияно.

Ако говорим кой заслужава - и аз си мисля, че жените изнесоха сезона в най-важния начален период, когато мъжете бяха пълни балъци и тотално неориентирани. Да, включително Зоран, но все пак няма какво да си кривя душата - направи прекалено много в сезона, за да кажа, че не заслужава да е на финал.

Но няма как да го подкрепя за победител. Най-смешното е, че една от основните причини за това е смяната в поведението му за нещо, което ме накара да го харесам. Харесах го много в момента, когато директно каза на Ванко, че е вътре, заради парите. Много оценявам такава искреност и мотивация, вместо шматки, които се правят на много благородни и че парите са нищо за тях. Само, че последните епизоди, понеже Борислава вече не му е удобна, а тя не крие амбицията си за наградата, Зоран обърна плочата и започна да го играе благородник, който не играе за журито, не играе за победа, даже ще дари парите на Карин, ако може, демек влиза в ролята на антипод на Борислава, която е  свръх амбициозната злобарка, защото не е влязла за емоциите и приятелитИ, а за наградата.

Вторият фактор е, че не ми харесват мъже, които от приятелски настроени и шегаджии, много бързо сменят интонацията на гласа и погледа си секундата в която някой направи нещо, което не е по техен вкус. Става ми някак некомфортно.

# 22
  • Мнения: 3 376
Аз също не харесвам Зоран, ама изобщо. Не знам какво го прехвалвате толкова и че чак за победител го гласите и копнеете да го видите като такъв.

# 23
  • Мнения: X
Благодаря за темата. ❤️

Все ми е едно кой ще спечели от Ганка/Денис. Смятам, че ще е тя.
Бо ще отпадне първа, първи финалист Зоран, на финал Зоран, Кари и Ганка.
Но ми се иска Бо да е на финал вместо Кари. Може и Анелия, тя е амбициозна.

Искам да спечели Зоран. И той ще спечели.
И за Бо бих се радвала да спечели.

# 24
  • Мнения: 6 713
Благодаря за темата! Благодаря, Дяволо, Бенгун, за труда, който полагате при оформянето на темите.

Аз изплясках едни отговори, които не знам дали ще позная, но отговорих, както на мен ми се иска да се случи.
Гласувах, че ще се върне Денис, ще стискам палци за него.
Първи финалист ще е Зоран според мен, той влезе в някаква победна серия.
Първи отпаднал ще е Ванко.
Финалната тройка Зо-Ани-Бо.
Бо победител.

Това е първият бг сезон, в който изключително много ми харесва женския каст. Жените изнесоха основно сезона, те бяха с по-интересни ходове, те бяха по-ориентирани в играта. Затова заслужава жена да спечели. Най-много ще се радвам това да е Бо. Нямам против да е Ани или Ганка.
Зоран ми е като малко дете, казвала съм го вече. Когато е в печеливша позиция, е усмихнат, ведър, шегува се, а когато е в губеща става зъл. В началото не ми правеше впечатление, после ми стана постепенно любимец. Сега съм разочарована от начина, по който искаше да изгони Бо, от думите, които каза за нея. В по-преден епизод, преди обединението май беше, каза, че с Бо е от началото и когато не му се мисли за ходовете на играта, тя мисли вместо него. Не ми харесва, че се отметна от дадена дума.

# 25
  • USA
  • Мнения: 7 297
Аз също не харесвам Зоран, ама изобщо. Не знам какво го прехвалвате толкова и че чак за победител го гласите и копнеете да го видите като такъв.

И аз това се чудя на феновете на Борислава,която е силна само в шушукането в храстите.
Финал(според мен) Зо,Анелия и Денис като Зоран печели с много гласове.

# 26
  • Мнения: 4 787
По анкетата:

1) Все ми е едно
2) Денис
3) Ванко
4) Зоран
5) Борислава
6) Зоран, Анелия, Борислава

Пояснение: 1) нямам предпочитания, и двамата, Денис и Ганка, са ми приятни; 2) твърде очевидно ми се струва Ганка да спечели подобна игра; 3) Ванко не е печелил нищо и няма индикации за бъдещ успех в игрите; 4) Зоран е в победна серия; 5) Борислава направи целия сезон от гледна точка коалиции и стратегии; 6) мисля, че така трябва да стане с оглед представянето на участниците през целия сезон; също бих добавил Ганка на някое от трите места (за заслуги).

Благодаря за поредната темата! Пожелавам приятно гледане на финалната седмица (☹) на всички фенове на Сървайвър.

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
На първите два въпроса нямам точен отговор. Честно казано, и двамата са ми ок да продължат. От гледна точка на играта, може би Ганка ми е една идея по-предпочитана.
Първи отпаднал - имам лошото предчувствие, че ще е Бо, и много ще ме е яд, ако се окажа права. Първи класирал се - Анелия (ще й стискам палци). Победител - Карин (и аз не знам защо, но звездите ми го нашепват със страшна сила). Финална тройка: Анелия, Карин, Зоран.
Абсолютно подкрепям мнението, че сезонът го изнесоха жените (плюс Зоран) и в този смисъл би било добре жена да спечели. За Зоран съм силно на кантар след последния съвет, иначе дотогава той ми беше фаворит. За злостта и оголените зъби, когато не стане на неговото или се почувства притиснат в ъгъла, сте абсолютно прави. И аз забелязах как се променя цялостното му изражение в такъв момент, въпреки уж благите думи, които реди. Не ми е ок като човек никак, но е играч и има място на финала.
Имам мъъъъъничка надежда да обявят кастинг за нов сезон (появиха се реклами за нов Ерген, та дано покрай него да има и нов Сървайвър). Ама надали ще стане, само се надявам да е така.
Иначе аз лично съм доволна от каста, без значение как са го правили. Даже Пеьо и Ивайло си имаха своето място, защото бяха други типажи и запълниха, макар и за кратко тази ниша. Марги също. Много сполучлив каст определено. На фона на недоразумението ИВ (Фермата не гледам, но чувам, че и там не е радост за окото положението), с този каст и сезон Сървайвър определено вдигнаха супер високо летвата. Даже дребните гафове не са кой знае какво, като финално тегля чертата. Дано продължат.

# 28
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Ганка ще се върне, че и финалист я писах. Анелия и Зоран са другите ми финалисти.

Благодаря за темата и Светли празници!

# 29
  • Мнения: 2 937
Само Карин да не спечели, това ще е голям позор - най-голямата мишка в сезона. А си мисля, че баш тя ще е, защото има шанс да се класира до финал и там да обере гласовете.

Общи условия

Активация на акаунт